Treść opublikowana przez radimm
-
AFN po programie. Wykres do oceny
bardzo ładny programik Będziesz coś jeszcze modził pod maską, czy na tym koniec?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
powodzenia w odratowywaniu auta a za tą maskę to typa powinni ukamienować
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Fajny Avancik, mody też bardzo dobre gdzie kupowałeś 230'tki? Jaka cena? Może być PW, bo chyba też za niedługo się skuszę
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trepku Ty tam masz jakiś remap zrobiony? Czy tylko bonusowe graty + seria?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Ale dawno tu się nic nie działo Po za ekspolatacyjnymi rzeczami, nic nie było modzone, także trochę lipa.... ale żeby nadrobić zaległości przyszła 107J od Kolegi z forum Jak wszystko dobrze pójdzie to w połowie sierpnia strojenie
-
[ALL B5] srebrny avancik :)
fajny RS4
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
a jak to jest z tą skrzynia - dwumas i sprzęgło zostaje, czy też do zmiany?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
siedzimy z Audi Liverpoolu sorry z OT
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Fanta, furka jak zwykle piękna
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
Dante, pięknie się furka zmieniła od czasów gdy jeszcze wpadałem na spoty krakowskie gratki
-
[B5 APS] by czorny
jeeest przekot
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
moim zdaniem paskudna jest ta podjebka rs, już polift zdecydowanie ładniejszy
-
[A4 B5] Audi A4 Avant 1.8T by Orłoś
co było przyczyną brakiem podświetlenia? Bo właśnie teraz zauważyłem, że u mnie również podświetlenie popielniczki nie działa
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
+1 dokładnie to samo myślę
-
[B5 ADR] by maniu
ładnie wyprowadziłeś ten samochód
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
nie odczujesz zmiany, także spalania się nie bój
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
a może przeglądnij ten wątek, a dla ułatwienia nawet masz podwieszone w pierwszym poście odpowiedzi na Twoje pytania
-
[ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
bardzo ładny Avancik! jedno pytanie, dlaczego tak mało Nm ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Paweł, za***isty ten Twój sedan
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
w c*pe jest jedynie rejka trochę psuje efekt, bo fajnie gdyby sie fmiczor deliktanie przebijał zza kratki, ale i tak MEGA
-
[B5 AJM] OGrowóz
Zobaczymy, wtrysków mi brakuje i trakcji :/ Ewentualnie skrzyni i słupka ze 130KM. najważniejsze że nie napisałeś że kapusty brakuje, resztę prędzej czy później się ogarnie no to powodzenia w szukaniu Amigo
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ogier, no ładnie z szarakiem lecisz jakie moce są w planach?
-
[B5 AFN] ORANGE/daily car/POKER PROJECT
jak dla mnie te pomarańczowe halogeny słabo wyglądają. Niebieskim też zapewne nie przypadną do gustu
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Johnny, jeszcze tylko tą podjebke rs'owego grilla zmień na ory esa lub rs'a i już całkowicie rwie suty
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
+1:decayed: Ori et jest 45 przy 35 juz dodajesz 10mm jak wrzucasz jeszcze jakis dysk np na et 30 to kolejne 5mm wiec w sumie 15. jesteś pewny? a nie jest tak że np ET35 i dajesz normalne śruby dopiero tak jak Kowi napisał - jest dystans, jest kombinowanie z dłuższymi śrubami..