Treść opublikowana przez radimm
-
Dobrzy chiptunerzy
TTC mogę Ci z czystym sercem polecić. Moje auto od 3 lat śmiga na programie od Daniela, znam też kilka osób które są również zadowolone z efektów jego pracy.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
nie zrażaj się, tylko jedź do kogoś sprawdzonego, kto wie co robi. Auto - kosa
-
Passat b5 fl 1.9 TDI AVF 2003
Me.how w końcu Passek doczekał się tematu na naszym forum furka elegancka i fakt, niezłe wyposażonko tam masz Z mojej strony mogę Ci jedynie doradzić żebyś odpuścił 17, komfort praktycznie ten sam co na 18, a jednak wizualnie jest różnica. Sam to przerabiałem, jeden sezon na 17 a na drugi już 18. Także nie popełniaj błędów wujka
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
miedzy pierwsza a druga felga jest tylko 2mm roznicy osadzenia wiec jeden czort - i tak dystans przydałby się żeby bylo ladniej Opony 215/40!
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Duds, pięknieś go wystrugał
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jeden z najładniejszych sedanów na forum
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
co na to właściciel fiata?
-
jak to jest z notlauf'em ?
notlauf będzie od trzeciego biegu wzwyż, na dwójce nie ma i jest to normalne
-
Mój zielony metalik świeżo po zakupie
Tak będe chciał wykręcić z niej więcej mocy przyciemnić szyby zrobić glebe i z czasem moze załoze quattro i dobre nagłośnienie powodzenia
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
fajnie wyszło jeszcze te progi w piździet i będzie malinowo
-
[A4 Avant AFn] siwusa
lotkę klapy kupowałeś Ty, czy poprzedni właściciel?
-
Dobrzy chiptunerzy
ttc
-
[B5 AFN] LaserRot / 19"RS6
19' z RS'a ma fajne pierdolnięcie
-
Grill Podróba czy oryginał?
no proszę Cie chyba z 20metrów
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
ładnie modzisz podoba mi się
-
obniżenie zawieszenia
Nowy gwint supersport jest dość drogawy więc raczej badziew to nie jest , A gwint Vogtland ?? No właśnie jest drogi w porównaniu do tych wszystkich ta tehnixow tunig art itp, a jednak lipa z jakością słabo raczej...
-
obniżenie zawieszenia
Supersport to chyba gówniany gwint, dużo na naszym forum było przypadków że tył się wysrał w krótkim czasie. Ten z aukcji też ma tył padnięty
-
obniżenie zawieszenia
jeśli masz amory sprawne, wszystko będzie ok
-
[Małopolska] Widziany, widziana
obstawiam Trepka
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jebaneee bedzie dobra suka na wiosne
-
[B5 APS] by czorny
mam taki sam śrubokręt a tak na poważnie to jak zwykle - nie próżnujesz
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
- Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc
Seat Leon Cupra ---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:28 ---------- NOWA DOKŁADKA ZDERZAKA PRZÓD LEON CUPRA 1ML805903 (3783803317) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
np. taki- [B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
jebnąłbym środek felg w jakiś metalgun - Dokładka zderzaka przód, prosba o pomoc