Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. W Krakowie mogę polecić Ci TTC.
  2. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ogr, czyli klątwa pękających opon została z Ciebie zdjęta. Teraz gość musi sobie z tym radzić
  3. ponoć turbina ma lżej, co do dynamiki to jakiś większych różnic nie odczułem, ale jak masz możliwość to wycinaj go przed wirusem
  4. to przynajmniej jakieś spężyny -40 wrzuć. Bedzie już o niebo lepiej wygladac, a da się jeszcze jechac
  5. pierwsze co teraz bym zrobił na Twoim miejscu to wywalił ledy ze zderzaka nie czekając na montaż halogenów a później obniżył, bo duża felga i tak wysoko stojące auto nie idą ze sobą w parze
  6. Johnyy to nie jest grill od RS4 BTW ładny avancik
  7. noo Panie lampy poliftowe w pierwszej kolejności
  8. przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie
  9. i ledy do jazdy dziennej do kosza
  10. Siema Panocki miłej środy
  11. nie nie, sprężyny Weiteca jedynie
  12. hehe, nie no aira to w tym aucie napewno nie będzie
  13. Panowie, miał ktoś z Was doczynienia z oponami Apollo Acelere Winter?
  14. Dzięki Duds ja właśnie przechodzę pod tym względem kryzys, bo auto służy do zpierdzielania, bez obaw że walne michą prawie wszędzie, choć i tak czasem się zdarzy. Opuściłbym go max 1,5-2cm niżej niż jest teraz i się tak zastanawiam czy dla tego centymetra jest sens gwint pakować choć zapewne i tak wpadnie na przyszły sezon
  15. hehe, Junior w pakowaniu grilli to masz LEVEL: MASTER
  16. w planach był grill z rs'a, ale chyba docelowo zostanie eskowy
  17. ładnie Booster! Jeszcze jakieś większe koło i będzie cycuś
  18. + = jestem za***iście nieasertywny
  19. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobry wybór zostawiasz te czarne środki, czy w poler pójdą?
  20. ta ramke od wskaznika doladowania pomalowac to przeyebka.... u mnie skonczylo sie na nowym szkielku i nowej innej ramce licznik jest rozbieralny w drobny mak ściągnąc ramke i spokojnie malować
  21. bardzo możliwe pozdro
  22. jeśli nie dostaniesz, zamów od Dzika z forum, cena napewno najniższa z możliwych, a paczka na drugi dzien jest
  23. radimm odpowiedział(a) na OGr temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    brabusy jak dla mnie najlepsze, tylko ja te środki znów pomalowalbym w kolor felg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.