Treść opublikowana przez radimm
-
Dobrzy chiptunerzy
W Krakowie mogę polecić Ci TTC.
-
[B5 AJM] OGrowóz
Ogr, czyli klątwa pękających opon została z Ciebie zdjęta. Teraz gość musi sobie z tym radzić
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
ponoć turbina ma lżej, co do dynamiki to jakiś większych różnic nie odczułem, ale jak masz możliwość to wycinaj go przed wirusem
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
to przynajmniej jakieś spężyny -40 wrzuć. Bedzie już o niebo lepiej wygladac, a da się jeszcze jechac
-
Moja Audiczka A4 B5 1.9tdi avant :) 18 cali
pierwsze co teraz bym zrobił na Twoim miejscu to wywalił ledy ze zderzaka nie czekając na montaż halogenów a później obniżył, bo duża felga i tak wysoko stojące auto nie idą ze sobą w parze
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
pięknie !
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Johnyy to nie jest grill od RS4 BTW ładny avancik
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
noo Panie lampy poliftowe w pierwszej kolejności
-
[ALL B5] moja skromna audi a4
przedliftowa kanapa z avanta ma dwa zagłówki. Trzy wychodziły polifcie
-
[ALL B5] moja skromna audi a4
i ledy do jazdy dziennej do kosza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema Panocki miłej środy
-
[B5 AFN] 98' aka "Bocian" by Raymax
elegancko
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
nie nie, sprężyny Weiteca jedynie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
hehe, nie no aira to w tym aucie napewno nie będzie
-
Polecane opony zimowe
Panowie, miał ktoś z Was doczynienia z oponami Apollo Acelere Winter?
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Dzięki Duds ja właśnie przechodzę pod tym względem kryzys, bo auto służy do zpierdzielania, bez obaw że walne michą prawie wszędzie, choć i tak czasem się zdarzy. Opuściłbym go max 1,5-2cm niżej niż jest teraz i się tak zastanawiam czy dla tego centymetra jest sens gwint pakować choć zapewne i tak wpadnie na przyszły sezon
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
hehe, Junior w pakowaniu grilli to masz LEVEL: MASTER
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
w planach był grill z rs'a, ale chyba docelowo zostanie eskowy
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
ładnie Booster! Jeszcze jakieś większe koło i będzie cycuś
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
+ = jestem za***iście nieasertywny
-
[B5 AJM] OGrowóz
dobry wybór zostawiasz te czarne środki, czy w poler pójdą?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
ta ramke od wskaznika doladowania pomalowac to przeyebka.... u mnie skonczylo sie na nowym szkielku i nowej innej ramce licznik jest rozbieralny w drobny mak ściągnąc ramke i spokojnie malować
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
bardzo możliwe pozdro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeśli nie dostaniesz, zamów od Dzika z forum, cena napewno najniższa z możliwych, a paczka na drugi dzien jest
-
[B5 AJM] OGrowóz
brabusy jak dla mnie najlepsze, tylko ja te środki znów pomalowalbym w kolor felg