Treść opublikowana przez radimm
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
dobrze lecisz z koksem
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
moim zdaniem B5 w czarnym macie bedzie bardzo słabo wyglądało, ale ogólnie mi się auta w czarnym macie nie podobają, jeszcze jak ktoś zrobi dobre zdjęcie to jeszcze jakoś czasem ujdzie, ale na żywca to niet
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
:thumbup1:
-
Dobrzy chiptunerzy
Tylko czy znajdę kogoś z okolic śląska/małopolski:wink: witam w tamtym tygodniu odebrałem moją dziunie:banan: polecam ADT TUNING wrocław Wrzuć wykres http://s14.postimg.org/qjpvzqu31/IMAG0507.jpg to wrzuciłeś wykres...
-
[B5 AGB] by Steri
zamieniłeś ori grill z Esy na na tą podjebke
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
czym malowales odbłyśnik długich? Wrzuć jakieś zdjęcie na włączonych światłach na pomalowanym odbłyśniku
-
A4 Diesel
bardzo ładnie autko się prezentuje Mi się dokładka podoba Jedynie dziw, że gwint zamontowałeś, a wogóle nie wykorzystujesz jego możłiwości ściągnij ją niżej, do zimy jeszcze daleko
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
po pomalowaniu lusterek i znaczka zrobiło sie DISCO
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
pierwiej sort teraz pompa, turbo, wtryski, fmic + dolot i na korekte
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
:oklasky:
-
[B5 APS] by czorny
za***iście
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
jest zdecydowanie lepiej skróciłbym te koncówy z tyłu, żeby mniej wystawały
-
Słabe przyśpieszanie
a może auto Twojego Kolegi jest po czipsie i obaj o tym nie wiecie
-
[ A4 B5 ] Audi 1.9 TDI 90km
+1
-
Dobrzy chiptunerzy
jeśli chodzi o Kraków, tak jak masz w danych o sobie, to podbij do Daniela Poznańskiego z TTC, dobrze ogarnia temat
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
prawie, jakbym mojego od przodu widział
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
dużo wygodniejsze te Ricardo w porównianiu do zwykłych kubłów? Wyglądają za***iście
-
Audyna 1.9tdi ;p
coś czuję, że tu będzie tu dobrze zmodzona fura
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Trepek nie próżnuje
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
? dekle zawsze były wszystkie polerkę? nie wiem o które felgi chodzi, ale podejrzewam że piszesz o 17' z A8, jeśli tak to sprzedałem je ostatniej zimy
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
tak, mnie widziałeś pozdrawiam
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
pozdro MakiGS powodzenia z tym motorem
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
hehe mówiłem właśnie Żonie - Kochanie musimy kupic ten zderzak, bo jak zbóje z forum wypatrzą to od razu pójdzie w piz*u , a jak teraz nie kupie to i tak później taki kupie za x3 tyle, więc wybieraj
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
całokształt bardzo mi się podoba
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
ringi, osadzenie i długośc anetny CB - na nie reszta na tak