Treść opublikowana przez radimm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja myśle że Najman nie powiedział jeszcze ostatniego słowa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ej a co to był za gość po walce na ringu podobny do dziadka Johnnego Rambo? bracia Kliczko są fenomenem boksu zawodowego. Tyle lat cały czas na szczycie, ciekawe kiedy w końcu ktoś to przełamie
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
Doszły kolejne puzzle Muszę dokupić jeszcze ramkę halogenu od strony pasażera (gdyby ktoś takową posiadał pisać ) i szykuje się rzeźbienie
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
Kurczę Panowie pytanie mam. bo dziś chciałem sobie położyć instalacje pod podświetlenie nóg, korzystając z tego zdjęcia: ale u mnie na pinie, który wg. tego co wyżej jest minusowym dla otwarcia danych drzwi, jest cały czas napięcie, nieważne czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Jakiś pomysł? to zdjęcie mojej kostki
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Panowie pytanie, bo od strony pasażera są dwa klaksony, po cholere dwa? Nie można w piździet wywalić ten kolidujący dolny?
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
jest niger mówisz że plast nie trzyma się dobrze? to albo folia, albo w piździet zedrzeć chrom i pomalować jeszcze raz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko Panocki
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
chyba nadal nie rozumiem pytania chodzi Ci o czas 0-100? Czy jaki?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano! Ale za oknem pachnie weekendem miłego dnia
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI + GTB17 + 0.240Firad + 107J+
tu masz po samym wirusie. 142,6 KM i 317Nm. Spalanie na tym samym poziomie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja będę po 20
-
sportowe zawieszenie
amory 1be mają skrócony skok, różnią się od 1ba. Wrzucaj 1be
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
weź też pod uwagę że jak założysz duży dystans i felga będzie sporo wystawała Ci za rant błotnika, to niebiescy mogą się czepiać
-
[B5 ADR] Czarnulka...
Jakieś plany co do modów? fajne krzesełka
-
Felgi 16" nie wchodzą - problem po wymianie klocków :/
co do dystansów to mam od tego gościa Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jakość i wykonanie oceniam na bardzo dobre
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też będę na 90%
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
wrzuć je na alldroogo, bo na forum może być ciężko z ich sprzedaniem
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
mi też daylighty nie podchodzą, ale po za nimi autko fajne i plany też dobre 245 to szeeerokie gumy, zmieniłby je od razu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemanko!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Żółte okleić halogeny poliftowe, czarny okleic paski od wstecznego w lampie, i z jakies 15x15 pomarancz:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa to ja wiem:decayed: napewno w tak dużym mieście jak Kraków jest jakiś sklep który handluje tym badziewiem, w ostateczności zedre z allegro, ale miałem nadzieje że ktoś coś zna i sobie podjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry z wieczora Krakowianki nie wiecie gdzie dostanę folie do oklejania lamp? Potrzeba mi czarną (ściemniającą), żółtą i czerwoną
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
napewno nie jest to normalne
-
Na jaki kolor zimówki?
- Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?
grafit byłby ciekawy - Felgi "Biedronki' 16' na czarno ?