Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. tylko takiemu polamac rece,a na czole wytatowac 'zlodziej' zeby sie ladnie wyroznial
  2. Witam! Ale porno dziś
  3. do ideału brakuje tylko żeby to był avant ... a tak na poważnie to zdrowo rwie cycki chociaż ja zostawiłbym normalną klapę
  4. a moim zdaniem oceniając ich 3 mecze to grali całkiem nieźle, zabrakło trochę szczęścia i wykończenia. Ale myślę że nie mają się czego wstydzić. Podziękowania dla naszej kadry za dostarczenie wielu pozytywnych emocji
  5. kolega klaczek84 już o tym wspominał. Na pinie 5 w kostce od suba mam już napięcie, a więc wzmacniacz jest pobudzany
  6. idealny do lansu na B7 jaki wynik obstawiacie? Ja 2:1 wiadomo dla kogo
  7. Sony CDX-GT350, funkcji "at" u mnie nie ma, a co do balansu to wszystko ustawione na środek. Nie wiem już sam, czegóż nie chce się odezwać
  8. Bon dźiorno Jak mija sobota? Ja rozbebeszyłem połowę wnętrza i walczę z tylnym nagłośnieniem, mam nadzieję że do meczu wyjdę z garażu
  9. Wyniki moim pomiarów: z adapetra na piny kostki wychodzą takie napięcia jak na rysunku (sorki że piny nie ponumerowane, ale za cholerę cyferek nie mogłem odczytać): z tym że adapter ma 6pinów, a na kostce brakuje dwóch zaznaczonych pinów. Z kolei sytuacja na kostce podłączonej do sub'a (przy włączonym radiu) wygląda tak: Piny: 1 - 12V 2 - 000 3 - 000 4 - 000 5 - 10,86V 6 - 3,14V 7 - 3,14V 8 - 3,12V 9 - 000 10 - 000
  10. ale sajgon powodzenia w rzeźbieniu audio ja właśnie też próbuje uruchomić tylni sub + głośniki więc bagażnik wygląda podobnie P.s jak się dobrać żeby zdjąć tylne boczki drzwi? Bo nie chce czegoś upierd...
  11. dostałem się do sub'a i sytuacja wygląda tak... jeśli kostka od sub jest odłączona to ani na gnieździe ani na wtyczce nie ma 12V jeśli zepnę je jest zasilanie, nawet słychać takie pyknięcie z okolicy sub'a przy włączaniu radia. Jednak nadal cały tył nie gra... jakieś wskazówki co dalej? Sub poszedł sie "kochać"?
  12. czy wcześniej sub grał tego nie wiem, bo kupiłem auto z nie ori radiem i grał sam przód. Potem kupiłem moje obecne, też grał sam przód i przez długi czas nawet nie interesowałem się czy są jakieś inne głośniki w aucie niż te przednie, ale niedawno przypadkowo znalazłem suba no i tylnie głośniki 12V na pina z niebieskiego przewodu dostaje, także powinno być ok. Wezmę się dziś bądź jutro za wybebeszenie bagażnika i zobaczymy "co tam subie piszczy" dzięki za pomoc
  13. ok, dzięki wielkie idę próbować dam znać jaki wynik ---------- Post dopisany 15-06-2012 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 23:19 ---------- zrobiłem jak Kolego radziłeś, lecz nadal nic nie ruszyło. Gra tylko przód. Możliwe że gdzieś jeszcze jest jakiś haczyk? Czy teraz muszę sprawdzić połączenie przy subie i tylnych głośnikach?
  14. szczerze mówiąc to nie wiem. Wpiąłem wszystkie wtyczki chyba tak jak powinno być (pasują tylko w jeden sposó a do czerwonej z adaptera małą żółtą kostkę. A jak powinno być prawidłowo z tym przewodem niebieskim? I jeszcze pytanie co to przewód zaznaczony na obrazku? Do czego mam go zapiąć? dzięki że się zainteresowałeś
  15. Ojcze gdzieś ty był
  16. podepne się pod temat... zmieniłem radio na Sony, kupiłem taki adapter https://car-tronic.pl/adapter-do-systemu-audio-audi-seat-vw-skoda-1998-p285.html i po podłączeniu go, nadal nie gra ani sub (nokia), ani tylne głośniki. Możliwe że ten adapter u mnie nie będzie grał, albo że muszę coś pozmieniać w przewodach? Czy szukać porblemu gdzie indziej? Dzięki za pomoc
  17. dziękówka za spot'a
  18. Panowie chybaa pogoda się poprawia... to galeria czy Decathlon?
  19. no właśnie, co i jak... ?
  20. kurdę w listopadzie mechanik-druciarz ponoć ją wymieniał dzięki Kolego
  21. jak ja nienawidzę poniedziałków
  22. Witam! Koledzy mam małe pytanie i prośbę o jakąś poradę... Pacjent to B5 AFN, stał kilka dobrych dni u mechanika, prawdopodobnie w ogóle nie jeżdżony, gdy go odebrałem na dywaniku kierowcy gumowym były ślady jakiegoś oleju, ale myślałem że może z butów albo coś, bo nie było tego dużo. Przetarłem, ale na drugi dzień znowu to samo... ściągnąłem ten plastik pod kolumną kierowniczą i tam taki widok z tego co patrzyłem z zaznaczonego elementu przecieka, bądź ścieka nim płyn hamulcowy, którego ze zbiornika ubyło z okolicy MAX do niewiele ponad MIN. Ogólnie jeszcze przed tym wyciekiem ręczny już słabo trzymał, no i wogóle w planach była wymiana wszystkich tarcz i klocków. Ale zastanawia mnie co zdechło że układ nieszczelny się zrobił. Każda rada i wskazówka mile widziana i pomocna. Dziękuje
  23. ja mam siedem takich dni, ale od 7-22
  24. radimm odpowiedział(a) na BizoOn temat w Audi A4 B5
    spójrz post wyżej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.