Treść opublikowana przez omzig
- Rezanie bixenonu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jeśli chodzi Ci o turbo, to pod linkiem jest mowa o Garrett GT2X i GT28® oraz o TD04HL-15T --> 19T z SAABa.
-
Wycieraczki A6 C5 Lift
Nie nam... Ale mysle, ze wszystkie podejda, kwestia doboru wycieraczek i rozmiaru. Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
-
Aeb [email protected] :)
A co sie dzieje z Twoim zdrowiem (jesli mozna zapytac)? Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
-
Aeb [email protected] :)
Marcinie czy coś się dzieje dobrego z Twoim autem? Temat ucichł...
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
A opisales gdzies swoje dzielo? Pochwal sie troche...
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Projekt skończony?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
gregor10, McGiver, Dev ich pytaj.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A jaki masz filtr powietrza???
-
Wymiana maglownicy
Pomoże ktoś??? No co kolego zwrócić uwagę przy demontażu i montażu, jest coś takiego wogóle, czy tylko krecisz/odkrecasz i heja?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dobrze slyszales, sam mam taki i tragedia, musialem dekiel z tylu lampy szlifowac zeby TIP sie zmiescil, a i wejscie do turbo troche pod innym katem wyspawane... Takie rzeczy jak TIP, kolektor, wydech, orurowanie FMIC powinno byc robione na aucie, a nie na wysylkę...
-
Rezanie bixenonu
Dzięki dzięki. Zamiast AL B8, Intemo i Hella 3 ktoś montował do Valeo lift B5 inne projektory???
-
Rezanie bixenonu
A 5500K firmy NextGen dobre to, uzywal ktos?
-
Rezanie bixenonu
Dzięki dzięki. Gołym okiem widać różnice... im nowsza soczewka tym wyraźniejsza linia i światło mniej rozproszone, ciekawe tylko jak to się przekłada na szerokość i długość świecenia... W A6 C6 było Hella 3 czy Hella Classic?
-
Rezanie bixenonu
Grzechu, ile jeszcze tego czasu potrzebujesz???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie to, że się czepiam, ale zastanów się dobrze.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tylko ciekawe przy jakiej temperaturze, bo napewno nie minusowej... Hehe, dokładnie, brawo Ty.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po co Ci na dwie sondy do b5 ???? Jak chce na dwie, to kto mu zabroni? Rafał - mimo tego, że w ANB są dwie, to gdy wrzucasz DP, drugą sondę wyłączasz programowo, bo tulejki, kolanka i inne cuda rzadko zdają egzamin. (Ale też wyłączać nie trzeba - błąd drugiej sondy nie wpływa na pracę silnika podobno, tzn u mnie w ANB tak jest ) Bierzesz DP na jedną sądę i pare zł zaoszczedzonych.
-
Rezanie bixenonu
Czym one się różnią od przetwornic Valeo i D2S, dlaczego świecą wg Ciebie mega? Wg mnie Intemo ma słabe odcięcie, to już lepiej Evox-R lub Koito RX350...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ten dział Kolego... Ale jak już - to nie ma co oszczędzać na przegubach, zresztą jak na innych częściach też. Ja ostatnio stosuję Ruville i jest ok, górna póła to Lobro i Spidan. A i nie upalaj oporowo fury na skręconych kołach bo każdy przegub zrobi z czasem kupę.
-
Rezanie bixenonu
A widzieliście odcinkę w Koito FX-R 3.0? https://hidretrofit.pl/sklep/koito-fx-r-3-0-3-bi-xenon/ Tylko czy to się zmieści do Valeo w B5...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
https://pl-pl.facebook.com/sporttig Baardzo polecam.
-
Rezanie bixenonu
Najlepiej te z montażu. A także te, na których można porównać jakość swiecenia itp, ale to jak już założysz Hella 3 i Intemo...
-
Błąd 17925
Przekaźnik wymieniony, jutro testy. Ori w ASO w okolicach 70-80zł i 2 dni czekania... Zamiennik Meyle 32zł od ręki. Mam nadzieje, ze bedzie oks, narazie błędów brak. Dzieki za info. Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
-
Błąd 17925
Ja pier... mam to samo... nie odpala wsza i na Vaginie 17925, pomożecie?