Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Nie wiem jak w B6 ale B7 ma tylko dwie od dołu
  2. Świetne C7 i dobre mody Wydech miazga Różnica mega
  3. O fak Świecą konkretnie Montaż P&P czy coś rezałeś ?
  4. Wyciągasz wkłady lusterek, odkręcasz dolne blendy i delikatnie wszystko demontujesz Łap
  5. Co mi się ebło, że miałeś 1bv W takim razie Pro-kit/s-line na tył a na przód Sportline
  6. Mati ja już w NO Dopiero na na lato będę Ale powiem Ci tak, miałeś czarnucha i latałeś na zawieszeniu 1bv. Sportline jest trochę bardziej komfortowe od 1bv czy 1be Chociaż w Żarach nawet 1ba wymięka Jak chcesz mam spiringi przednie s-line, tył też ale jedna jest dupnięta
  7. Nie ma tragedii. Ważne, że znasz auto. Trochę dopieścisz i będzie okej Do planów dałbym zmianę przełącznika świateł bo trochę wyświechtany jest
  8. No i o taką odpowiedź mi chodziło, podziękował Producent podaje tak jak napisała kamelus Możesz sobie sprawdzić na stronie Audi w danych technicznych pojazdu S4 również zadowala się 95. Podejrzewam, że dopiero RS4 będzie miało zalecenia odnośnie 98
  9. Patrz na stan i jak masz możliwość sprawdź je u jakiegoś speca czy są proste Co do ET to są dystanse, które załatwiają sprawę.
  10. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
  11. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie swiece zarowe wymieniac na zimnym czy cieplym silniku ?
  12. Wszystko prawie p&p, prawie bo kostke trzeba delikatnie obronić aby weszla w złącze taśmy;) podesle Ci zdjecia na pw z kostkami i złączem jak bedziesz chciał
  13. Taki dolek zostal chociaz mozna bylo jeszcze powalczyc z Nm. Zapewne bedzie jeszcze okazja tak w ogole to nie czuc tego dolka...
  14. No to prawie za free Jakiś konkretny wzór czy jeszcze się zastanawiasz ?
  15. Podejrzewam, że u Ciebie to kwestia czasu Ktoś Ci robił ten podłokietnik ?
  16. Ty masz może nr samej gały ? Niestety nie mam nr.... Cyknij mi na PW jak możesz Jest różnica
  17. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ktoś ma nr samej gałki S-line perforowanej ?
  18. A4 S-line czy od A3 ? A4 S-line oryginalna Fajna, fajna Ktoś na forum obszywa. Poszukaj w dziale sprzedam Kiedy na warsztacie będziesz coś robił? Może podjadę jak znajdę chwilkę
  19. Norbas odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chyba uszczelnienia wtrysków mogą puszczać
  20. No, no. Ja słyszałem, że ktoś ma heble S4 na pokładzie Widziałeś? Wysłane z iPhone Mam swoich ludzi od tego ale mógłbyś się pochwalić bo jest kilka pytań odnośnie tego moda Wczoraj miałem kilka hamować za szwabkami i jak zwykle puchły jebaniutkie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.