Treść opublikowana przez Norbas
-
Audi a4 s4 fake projekt max doposażenie,1.9 tdi bke,avant,ap,led,2x sline
Nie wiem jak w B6 ale B7 ma tylko dwie od dołu
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Świetne C7 i dobre mody Wydech miazga Różnica mega
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
O fak Świecą konkretnie Montaż P&P czy coś rezałeś ?
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Gdzie masz zamiar jechać ?
-
Audi a4 s4 fake projekt max doposażenie,1.9 tdi bke,avant,ap,led,2x sline
Wyciągasz wkłady lusterek, odkręcasz dolne blendy i delikatnie wszystko demontujesz Łap
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Co mi się ebło, że miałeś 1bv W takim razie Pro-kit/s-line na tył a na przód Sportline
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Mati ja już w NO Dopiero na na lato będę Ale powiem Ci tak, miałeś czarnucha i latałeś na zawieszeniu 1bv. Sportline jest trochę bardziej komfortowe od 1bv czy 1be Chociaż w Żarach nawet 1ba wymięka Jak chcesz mam spiringi przednie s-line, tył też ale jedna jest dupnięta
-
[B6 AVB] Srebrny Avanturnik by Animal - Bixy Hella Intemo, Heble 320mm...
Nie ma tragedii. Ważne, że znasz auto. Trochę dopieścisz i będzie okej Do planów dałbym zmianę przełącznika świateł bo trochę wyświechtany jest
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM Quattro S-tronic Exclusive - samochód testowy Autocentrum
No i o taką odpowiedź mi chodziło, podziękował Producent podaje tak jak napisała kamelus Możesz sobie sprawdzić na stronie Audi w danych technicznych pojazdu S4 również zadowala się 95. Podejrzewam, że dopiero RS4 będzie miało zalecenia odnośnie 98
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Patrz na stan i jak masz możliwość sprawdź je u jakiegoś speca czy są proste Co do ET to są dystanse, które załatwiają sprawę.
-
B7 Crew
- B7 Crew
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Wszystko prawie p&p, prawie bo kostke trzeba delikatnie obronić aby weszla w złącze taśmy;) podesle Ci zdjecia na pw z kostkami i złączem jak bedziesz chciał- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Taki dolek zostal chociaz mozna bylo jeszcze powalczyc z Nm. Zapewne bedzie jeszcze okazja tak w ogole to nie czuc tego dolka...- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
No to prawie za free Jakiś konkretny wzór czy jeszcze się zastanawiasz ?- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Podejrzewam, że u Ciebie to kwestia czasu Ktoś Ci robił ten podłokietnik ?- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Środek wygląda mega :kox: nie mogę się napatrzeć- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ty masz może nr samej gały ? Niestety nie mam nr.... Cyknij mi na PW jak możesz Jest różnica- B7 Crew
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A4 S-line czy od A3 ? A4 S-line oryginalna Fajna, fajna Ktoś na forum obszywa. Poszukaj w dziale sprzedam Kiedy na warsztacie będziesz coś robił? Może podjadę jak znajdę chwilkę- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
A4 S-line czy od A3 ?- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Nic mi nie mów tak w ogóle to szukam sponsora na gałe rs4- B7 Crew
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No, no. Ja słyszałem, że ktoś ma heble S4 na pokładzie Widziałeś? Wysłane z iPhone Mam swoich ludzi od tego ale mógłbyś się pochwalić bo jest kilka pytań odnośnie tego moda Wczoraj miałem kilka hamować za szwabkami i jak zwykle puchły jebaniutkie