Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

?uki1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ?uki1984

  1. Ktoś może chce Alu DV firmy Forge 007 srebna za 250zł plus Kw Pewnie się orientujecie ile nowa stoi, więc jest niepowtarzalna okazja:naughty: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/dv-forge-007-1-8t-2-7bit-srebna-313851/
  2. Ciasny slyszalem ze tam cos po cichu modzisz i sie ukrywasz. wrzucilbys jakis update:wink:
  3. Stary Auto miady cyce ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ---------- Czekam na dalszy rozbój wydarzen
  4. Każdy mieszkający w europie zachodniej ma ten sam problem i musimy się poruszać pierdółkami.... Także Bieniu ciesz się że mieszkasz w PL i możesz sobie pozwolić na takie manewry a my możemy Ci tylko pozazdrościć .... Mikaszi nie pitol i tak macie taniej jak w Irlandii jak bym mieszkał w UK to już bym latał 2.7BiT
  5. Wywal to ścierwo ja wywaliłem tylko muszisz kupić zaślepkę na blok silnika. Ja kupowałem Forge'a ---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- FMIC to podstawa ładnie podnosi moment obrotowy i odmula auto ( daje dobrego kopa nawet bez softa ) u mnie bez poprawy softa przybylo 14niutów co mocno odczułem
  6. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    ok dzieki
  7. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli przerabianie przeslonek jak w b6 ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 14:07 ---------- czy wie ktos czy klapa w |Dtm jest taka jak w zwyklej b7 plus lotka czy taka jak w sline plus lotka?
  8. Jest 1000 razy lepiej:wink: Auto jest teraz prze-kox:kox:
  9. Ile blenda i ile air? Moze być PW ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- i czy ten air podwjdzie do quattro??
  10. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czy jest w B7 w bixach regulacja europa - UK?????????????????????
  11. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    czyli trzeba rezać autopoziomke? Czy może Querty umie coś zmodzic jak to do B6 dlubie ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:32 ---------- Bo nie wiem czy mam polować na coś z bixem czy brać ze zwykłymi lampami jak sie coś znajdzie ciekawego i sie cos doreza?
  12. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A czy soczewki były tylko w xenonie i bixenonie czy zwykłe lampy też były? I nie chodzi mi o rezanie autopoziomu i bixa. Tylko czy jest jakas prosta opcja dla aut ze zwykłymi lampami?
  13. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie da rade zmienić zwykłe lampy na takie z soczewkami w B7?
  14. Taki shot od kolegi:wink: ---------- Post dopisany 28-11-2013 at 04:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 12:55 ---------- Auto znalazło nowego właściciela. Sprzedane jako seria zostały na niej bixy klapa us i heble s4 z przodu. Co mnie cieszy ze kupil polak z Cork-u to raczej będzie dbał bo irysy to wszystko zajadą.
  15. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ta osłona jest na zaczepach i sama wychodzi. I jak ją podważyć - od dołu?
  16. Speedline będzie konkret. Jakby Ci się kiedyś znudziły to je odkupię Filmik pierwsza klasa:naughty:
  17. ?uki1984 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak wyciągnąć środkowego dekora z deski rozdzielczej (najdłuższy). Odkręciłem boczną śrubę i tą przy kierze oraz 3 śruby przy schowku. Ale dalej trzyma coś na środku na radiem tylko nie wiem co:kwasny:
  18. Świetny zbiór informacji ale w teście szczelności jeszcze trzeba odkręcić korek wlewu oleju żeby ciśnienie nie uszkodzilo silnika
  19. ?uki1984 odpowiedział(a) na Mruck temat w Audi A4 B6
    Chłopie nie rob wiochy i nie psuj tak ładnego auta
  20. DVki forga są wytrzymałe ale raz na jakiś czas warto zakupić zestaw serwisowy jaki jest do nich sprzedawany kosztuje jakieś 25 funtów. W dodatku forge ma 3 różne sprezyny: zielona, żółta i czerwona. Każda wytrzymuje inne doładowanie z czego analogicznie czerwona jest najmocniejsza. W skład zestawu serwisowego wchodzi nowy tloczek, oring, smar i sprezynka do wyboru z powyższych kolorów. ---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- Tu jest link do tego zestawu: ---------- Post dopisany 07-09-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2013 at 22:29 ---------- Forge Motorsport | Alloy Fabrication
  21. ?uki1984 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jakie palniki są w xenonach i bixach w b7?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.