Treść opublikowana przez ?uki1984
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na te 190koni musisz założyć drugi IC od Bex albo FMIC (bez tego przy 190km bedziesz mial strasznego muła bo powietrze dostajace sie do kolektora ssacego bedzie tak gorace ok 50 stopni a na Fmic bedzie jakies 24 * C )do tego filtr KN panel lub stozek z osłoną. Dp nie potrzebne. Afryki większe i 185 - 190 koni powinno być. ---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- Chcesz to mój FMIC będzie na sprzedaż po 11 sierpnia:wink: ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ---------- Na h..j tip z b6? Taka sama kupa. Kup dolot sztywny z silikonu i po problemie
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Jasne podaj jakiś numer telefonu na PW
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Dv Forge 007, stozek kit do a4 1.8t szukaj po modelu auta
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
DV uzywka za 50funa z English ebaya. A stozek z europerfomance.co.uk
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Pasuje p&p:wink: po 11 sierpnia moje body będzie na sprzedaż ---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- nie nie powodują żadnych check'ów wszystko gra
- B7 Crew
-
B7 Crew
Że nie ori to wiem, mało tych ori a jak już to cena nie mała. No za ori w 19 calach w bdb stanie to kolo 8-10 tysi:decayed: Nowe ok. 4000Funa:decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ---------- Ja mam 19j 9,5j x 4 Darki RS i jest git:wink: także polecam ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- Ale uwaga bo dużo chińszczyzny, więc warto kupować takie Dare od sprawdzonych autoryzowanych sprzedawców. Ja brałem od tego jedynego w UK autoryzowanego dilera sprzedającego fele firmy Dare i ma wiele innych modeli w dobrych cenach
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Sorry mój błąd to było: Dwumas 26lb czyli 12Kg Jednomas Koło 11-12lb czyli jakieś 6,5kg Wiedziałem że cyfry mi się zgadzają to było z jakiejś amerykańskiej strony i dlatego było w lb a nie kg:grin: Sorry za wprowadzenie w błąd wagowy:hi:
-
2.0tfsi BPJ olej na cewkach
Ja zmieniałem uszczelkę bez silikonu. Dwa razy dałem uszczelkę nie orginalną i dalej ciekło. Zadzwoniłem do kumpla co pracuje w serwisie tu w IRL i powiedział mi że tylko uszczelka z serwisu i rzeczywiście po założeniu tej z serwisu przez mojego kolegę nic nie cieknie i nie ma żadnego silikonu. Silikon zakładają mechanicy partacze co nie wiedzą że musi byc ori uszczelka i że dokręca się śruby w odpowiedniej kolejności momentem 10Nm, a przedtym trzeba dobrze odtłuścić miejsca styku z uszczelką. A uszczelka jest tak skonstruowana że wszędzie ma przylegać dobrze
- B7 Crew
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
A tu jak brzmi silnik ze stożkiem K&N i DV-ką Forge'a:decayed: ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- I dźwięk z magnaflow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak wam sie podowa dźwięk mojego Magnaflow i K&N plus DV Forge:naughty: ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- Jest o połowe lżejszy dwumas ok.25kg jednomas 11-12kg no k..wa ok.50% różnicy ? na pewno. Tak bo kiedyś szukałem jednomasu ale odpuściłem
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Gdzie dorwałeś taką osłonę na filtr powietrza??? ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ---------- No niestety tyle waży
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jest o połowe lżejszy dwumas ok.25kg jednomas 11-12kg
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Spoko jest dobrze tylko jak w dziurę wjadę to mam serce gardle:grin:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
śliczna jest a4 też daje radę S4 body to jest to Dzięki to moja druga miłość oczywiście sunia:wink:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Bo zabrakło czasu Jeszcze sie ogarnie to i owo pod machą
-
B6 DIVISION
holy shit:shock3:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Na imię ma Lea czarnowłosa oczwarka niemiecka:decayed:
-
B6 DIVISION
Proszę o zmianę mojej miniaturki w B6 DIVISION na poniższe:wink: Więcej fotek w moim temacie jak ktos ciekawy:decayed: Spasowałem przód, pomalowałem osłonę silnika I jest pare fotek z modelką
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Ostatnio lepiej spasowałem przód który poszedł w dół i pomalowałem osłonę silnika, więc przy okazji ładnej letniej pogody zrobiłem parę świeżych fotek:decayed: I prę fotek z moją modelką
-
1.8t +-300kuniów
Jest cały temat o tym "modyfikacje 1.8t":szukaj:
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Piękna sztuka:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Na pierwszy montaż szedł LUK. Wiem bo wymienialem. Tez mam BFB
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Całkiem całkiem ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ---------- Panowie czy ktoś wie czy głowiaca z AEB podejdzie P&P do silnika BFB??? Ponoć jest wytrzymalsza a można już kupić za 800-900zł ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Albo z BAM???