Treść opublikowana przez sebul
-
[ALL B6] Kasowanie błędów poduszek
Witajcie. Powiedzcie mi taka rzecz, byla kolizja , wystrzelila poduszka z boku, zostala wymieniona i podlaczona, byl blad air bag, zostal usuniety i teraz wszystko jest ok, nie wyswietla sie juz ten blad ani nic, czy podczas kolizji kolejne zadziala ? Bo z tego co sie orientuje, to jesli nie chcialby sie blad usunac to trzeba ingerowac w sensor, ale ze sie udalo to chyba wszystko bedzie ok ?
-
[ALL B6] Co tam jest ?
Ok dzieki, poszperalem w necie i wyglada na to, ze rzeczywiscie to jest wzmacniacz antenowy
-
[ALL B6] Co tam jest ?
I tylko to jest tam podlaczone ? Tylko wzmacniacz antenowy ? A gdzie idzie wtyczka do grzania tylnej szyby ?
-
[ALL B6] Co tam jest ?
Wie ktoś może co jest w podsufitce górnej nad tyla szyba w sedanie ? Bo są tam kable i kostki, ale do czego one są? Antena ? Grzanie tylnej szyby ? Orientuje sie ktos co tam jest polaczone ?
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja zmienie przed swietem zmarlych, lepiej do nich nie dolaczyc. A na tyle mam juz prawie na wykonczeniu opony, wiec lepiej nie ryzykowac. A tylko musze zmienic kola, bo na stalowych mam zimoweczki
-
(ALL B6) Obudowa- osłona komputera
Skoro mechanik polamal to niech odkupuje...
-
[ALL B6] Sprawdzanie pasu bezpieczeństwa.
Ale moze sa jacys "fachowcy" ktorzy umieja tak zrobic, by pas wygladal jak niewystrzelony ? Sa jakies plomby lub cos w tym stylu ?
-
[ALL B6] Sprawdzanie pasu bezpieczeństwa.
Chodzi mi o kupowanie uzywanego, jak go sprawdzic przy odbiorze ? Jak poznac ze bylo cos grzebane i wstawiany rezystor ? jak poznac ze wystrzelil ?
-
[ALL B6] Sprawdzanie pasu bezpieczeństwa.
Czy istnieje mozliwosc sprawdzenia czy pas zadziala w momencie kolizji ? Czy nie ma takiej opcji ?[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 15:41_________________________________________________Nie wie nikt ?
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Ano jak widzicie, debili można wszędzie spotkać. Także uważajcie naprawdę na swoje auta, są one piękne i naprawdę szkoda, jak coś takiego ma miejsce. Ale cóż, życie. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało, a pieniądze schodzą na dalszy plan. Ale trzeba zrobić i jeździć dalej.
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Tzn zaraz jego matka przyjechala i sie zaczelo, ona tez dzwonila po policje, ale winy nie chciala brac niby na syna, bo mowila ze tez moja. No jest jak jest, sam to za swoja kase zrobie, zycie no ... Pisalem tutaj, bo pierwszy raz mam taka sytuacje i nie wiem co w takim wypadku robic.
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Nie bede dzwonil do goscia, nie ma sensu, no nic, ja uwazam ze jego wina jest wieksza niz moja. W kazdym badz razie pogodzilem sie z tym, ze zaplace za swoja naprawe.
-
[ALL B6] Ocena zniszczeń
I ile to tak mniej więcej Cie wyniosło ? ok 2k ?
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Tak dostałem, bo matka tego gnojka zadzwoniła na psy I chociaż ja juz wyjechalem ze skrzyzowania i dostalem w dupe, policja miala to gdzies ... ograniczenie do 40, gosc musial za***iście jechac, nawet idiota nie umial skrecic w lewo troche, bo by nas minal bez problemu, ale nawet nie hamowal ale nie , moja wina.... wiec w sumie jego mamuska mnie uje&%$&la kompletnie... A pasiarnia to totoalni idioci, ale nic z tym nie zrobie... A z tym AC to zalezy jakby to bylo to bym mu oddal te utracone znizki tzn kase, chociaz sam nie wiem czy nie lepiej poprostu samemu tego zrobic i nie klopocic goscia
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Nawet jesli zmienimy date umowy i ze np pozyczyl mi to auto zebym sie przejechal albo cos ? Ja i tak watpie, ze to sie uda, bo gosc juz pewnie wyrejestrowal to auto, ale tak sie chwytam ostatniej deski ratunku
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Tak, ale z nim bym mogl sie dogadac, ze jeszcze umowy nie bylo, albo cos... W kazdym badz razie, dzieki za odpowiedzi
-
[ALL B6] Ocena zniszczeń
Jak myślicie, co może być tutaj do robienia: Koło krzywe ociera trochę o wnętrze nadkola Jak spojrzalem pod auto, nie na podnisku ani niczym, to belka prosta, nic tam skrzywionego nie bylo, tarcza prosta tylko za tarcza cos skrzywione, nie wiem dokladnie przez to kolo takie krzywe jest, ale moze wy mniej wiecej wiecie co moze byc ? Ah i jeszcze kurtyna boczna wystrzelila... jak ja zdemontowac ? Tylko prosze o nie dobijanie mnie, juz wystarczajco mam dola Autem sie nawet nie nacieszylem, bo ostatni weekend w lozku spedzilem z goraczka
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Na czyims OC mozna do miesiaca, bo przechodzi na nowego wlasciciela, ale jutro dzwonie do goscia i moze nic nie robil to moze uda sie pod jego AC podpiac to. Czyli nawet nie probowac dzwonic ?
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
AC nie wiem czy jeszcze mam, bo auta nawet jeszcze nie przerejestrowalem, ubezpieczenie jeszcze jest goscia od ktorego kupilem, jutro bede do niego dzwonil. A ile sie traci znizek przy takim czyms ?
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Czyli co, gośc zawinil i teraz ja zaplace za swoja naprawe z wlasnej kieszeni, bo policja tak sobie to umyslila ze moja wina, chociaz gosc wiedzial ze jego ? Czemu nie mozemy sobie obupolnie naprawic aut z OC ? Nie zabijajcie mnie tym, ze przez niego bede musial naprawiac z wlasnej kasy auto ...
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Bo to zdanie policji, gosc wie ze jego wina i sie wymienilismy danymi ubezpieczalni
-
[ALL B6] OC i wypłata kasy
Miałem dziś kolizje, zjeżdżając już ze skrzyżowania gość mi w tył uderzył. Policja była i pomimo tego, że on mi w dupe wjechał niby moja wina, bo reguła prawej ręki, chociaż gość nie hamował ani nic nie robił, po prostu walił we mnie. I teraz sprawa oc , co muszę zrobić by poszło mi z jego OC na naprawę auta ? Muszę zadzwonić do jego ubezpieczalni i zgłosić, że mi wyrządził szkodę i podać jego dane ? Bo dał mi wszystko spisać, bo gość wiedział, że to on zawinił, więc on z mojego naprawia, a ja z jego. Tylkojak to dalej wygląda ? Bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji Autem się nawet nacieszyć nie mogłem, a już mi jakis gość skasował tył
-
Jakość paliwa AUCHAN Sosnowiec.
gaz tam tankuje i wszystko jest ok ;] z benzyna to samo. Ale chodzi mi o rope.
-
[ALL B6] Wahacz i łączniki stabilizatora.
A co ze śrubami od stabilizatorów ? Bo wyczytaliśmy, że trzeba je na maxa dokrecić, a najlepiej to jakby auto stalo na kołach i jeszcze dwie osoby w środku siedziały
-
[ALL B6] Wahacz i łączniki stabilizatora.
A potrzebny kanał czy można na podnośnikach ?