Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
branoc panie[br]Dopisany: 05 Listopad 2009, 23:43_________________________________________________ dawaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro lete do zbąszynia po graty do cytryny i będe tam przejeżdzał przez tą jego wioche, tak sie zastanawiam czy nie wiechać i nie zwąchać czy czasem nie ma jakichś ekstra part-sów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za płytki panie - jutro będe instalował
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tekże kuredu Bartek jak będziesz ciężko pracował to znajdziesz odpowiednią osobę :gwizdanie: nara Nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak otwieraliśmy sklep kilka lat temu to chyba z 30 panien przeleciałem w ciągu dnia i nic.... dopiero po jakimś czasie trafiła sie odpowiednia osoba z talentem w rękach i ustach do tego fachu :decayed:
-
[ALL B8] Xenony przeciwmgielne w A4 B8
na 100% masz H11 i z takimi żarnikami szukaj
-
[ALL B8] Xenony przeciwmgielne w A4 B8
czyli na 100% jestes pewny ze h11 bedzie odpowiednie, nie d2s czy d2r? bo ja sam nie wiem jakie tam sa zarowki... i jak to sprawdzic w ogole... zaraz jeszcze dla pewności w etke zajrzę idam ci znać
-
[ALL B8] Xenony przeciwmgielne w A4 B8
wystarczy tylko jak podasz żeby wysłał z żarnikami H11 - to jest typ oprawki H11 to jest całkiem inna oprawa niż d2s/d2r i nie jest jej zamiennikiem, to 2 różne oprawy aaaa tylko H11 będzie ci pasować w ori gniazdo halogenu, d2s lub d2r tam po prostu nie da się wsadzić !!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak w życiu normalnie - dużo oglądasz, jedną wybierasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tam już od 6 dni na zimówkach latam, podjechałem do gumolepów na wymianę a one w szoku, słoneczko na dworzu - chyba ze 10 stopni było ale itak zmieniłem i nie żałuję dziś na pewno będą kolejki do wszystkich zakładów na wymiany[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 12:05_________________________________________________dzisiaj też jadę na hamowanie auta z Bart-Sem bo nie zgadzają mi się dane z podanymi w katalogach wygląda na to że trafił się jakiś bonus z Fabryki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też bo jutro o 7:00 pobudka. branoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja już przy drugim się relaksuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 21:06_________________________________________________ide na tv - leci coś godnego polecenia ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to masz przesrane chłopie http://www.zulicynator.pl/ wybiera się ktoś Oprócz PEPIN-a
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
IVE będziesz teraz na spocie panie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy w naszych szeregach , fajnie że się przywitałeś , zapraszam na spoty w Poznaniu :hi: ja dodam tylko że najbliższy w niedziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 00:59_________________________________________________też mam dzisiaj nockę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum, zapraszam na spoty wielkopolskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mi zupełnie odwrotnie wstałem o 7.00 i tak jakoś chęci do pracy są chyba pójdę LED-y wyrezać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz to ja dzinka pije a wcześliej gryby odwiedziłem i jeszcze byłem sobie trochę popracować pracować dzisiaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no już sprawdzałem - Madas dobrze gada - dać mu fanty ! [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 20:48_________________________________________________ co tam słychać piękny kawalerze ? groby odwiedził ? rytualne piwko wypił ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz to nie wiem czy jest sen jak spot już za tydzień ja pisałem wcześniej bo w tamtym tyg chyba z 4 razy byłem w POZ i po drodze bym wpadł, [br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 19:41_________________________________________________ja mam wakacje do 18.11 - jakby co to dajcie znać ludzie pracujący
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będe - nawet pisałem wcześniej żeby karty w międzyczasie zrobić bo do spot daleko ale nikt sie nie odezwał :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nikuś co ty tam robisz - nie moge cie cytować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem, jestem już od ponad tygodnia w zeszłym tyg, często w POZ byłem, kiedyś nawet pisałem w wątku spotkania na drodze że cie widziałem na antoninku chyba[br]Dopisany: 01 Listopad 2009, 19:30_________________________________________________ z cmentarza wróciłem i powiem Ci że pizga jak 150 u mnie to chyba z minus 700 było - normalnie tylko te egzorcyzmy odprawiliśmy i wio do ciepłej chaty.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
TEŻ JUŻ groby obskoczyłem - teraz relaks