Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arko72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arko72

  1. ja moze z synem póżniej wpadne koło 19
  2. z tego co mi się kiedys obiło o uszy to jarko ma nasz projekt koszulek po ostatnim wykonaniu pozdrawiam klubowiczów z warm-maz. nareszcie jakis ruch na forum, ale jarko nie zajmuje się teraz koszulkami bo kasy mu brak tak przynajmniej pisał na forum
  3. tia... hmmm..
  4. arko72 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jaki kraj taka Shakira )))
  5. a co to ?
  6. arko72 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    witam wszystkich ,problemik jako ze jestem lajkonikiem w tych sprawach muszę wymienic górny tylny wachacz od strony pasażera ,czy w związku z tym muszę coś jeszcze wymieniać ? nie wiem z czego tam to jest zbudowane te zawieszenie rok prod. 2003 b6 sedan ,czy po takim zabiegu wymagane jest sprawdzanie zbieznosci zawiechy? chodzi mi oczywiscie o zawieche z przodu auta za podpowiedzi serdecznie dzieks all pozdrawiam uzytkownik
  7. witam panów na urlopiku krótkim byłem he he po swietach sobie odpoczałem od pracy a co tam u was słychowac? mam mały prezencik dla prezesa Taktusia ale to mu dam jak go spotkam --kiedys he he pozdro all . no i mam pytanko wytłumaczy ktos mi co oprócz wachaczy górnych nalezało by wymienic w moim Audiku kochanym no i ceny tych czesci no i u kogo zamówic najlepiej no i kto to mógłby zrobić w Olsztynie bo ja lajkonik w tych sprawach
  8. wesołych świąt dla was panowie i mokrego karpia i mokrego dyngusa w sypialni zycze nie przejadajcie się a wypijcie troszkę więcej niż zwykle w końcu to świeta
  9. a może Arkadiusz raz w roku ma imieniny 12 I
  10. ktoś jedzie na spota?
  11. no właśnie nie ma flagi polskiej (( no i kit sciągnęłem polskiego klienta i mam ten sam nick co na tym wczesniejszym serwerze ale trzeba od początku jechać psia krew nie wiem czemu ale lipa
  12. sorka ale nie mam w domu neta przez3 dni a w pracy zap...l jak wygram dużą bańkę to na pewno czymś nowym przyjadę na spota i pojedziemy do gołębiowskiego na duuuuuuże piwo
  13. gargamelu a jak i gdzie to zrobić to znaczy w którym miejscu zmienia sie jezyk?
  14. tak ale ja sie rejestrowałem na serwerze ale chyba nie polskim więc z tad moje pytanie czy mozna przestawic na j. polski tą grę czy trzeba sie rejestrować gdzieś indziej zeby pograć po polsku?
  15. siemka all mam pytanko do was gracze -czy da się jakoś ustawić w tej grze język polski? i drugie pytanko mam czołg radziecki IV klasy a zawsze trafiam na mapę z graczami od V klasy w górę , wcześniej grałem z różnymi i niższymi klasami i wyzszymi , można jakoś ustawić filtr żeby pograć chwilę a nie j..b i koniec
  16. ja swojego trzymam na parkingu strzeżonym i płacę 130 zyla za m-c ale to Olsztyn
  17. no ostatnio to wszyscy z olsztyna to duchy na spotach wiec Adrianus nie przejmuj sie
  18. ja się wybieram
  19. Adrian jak bede w stanie prowadzić to zabiore cie tylko podaj z kąd mam cie odebrac? pozdro
  20. no droga Mbrunetko sauna jak wszyscy wiedzą oczyszcza duszę i ciało ze wszelkiego syfu , dobrze działa na układ odpornościowy leczy schorzenia związane z nosem gardłem i, przy okazji traci sie trochę wagi tu i tam a jak się pójdzie z płcia przeciwną to i praca fizyczna będzie więc same plusy --prawda?
  21. do tego co piszecie dorzuciłbym jeszcze trochę sauny i bedzie git
  22. siemka a w Olsztynie jest tak; Chodzi murzyn po OL i szuka pracy,ostatni adres już odwiedza w poszukiwaniu pracy , zrezygnowany pyta szefa firmy M;- czy ma pan prace dla murzyna S-oczywiście że mam M- a jakie są obowiązki ? S-na pana praca polegała by na obsłudze komputera,klienta ,rozliczanie faktur itp, oczywiście samochód słuzbowy bez limitu kilometrów, komóreczka bez limitu ,praca w godzinach dla pana dogodnych M-pan żartuje S-ale to pan zaczął i to tyle jeśli chodzi o pracę w OL pozdro
  23. dla naszych forumowiczek i innym paniom równiez serdeczne życzenia z okazji DNIA KOBIET składam i wygranej w lotto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.