Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawsze myślałem ze to przód szybciej się zużywa... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Miałem wcześniej S7 i tam byłem zadowolony z czytnika. Fajnie działał. Napewno huawei i iPhone bije samsunga pod tym względem. Teraz już sam nie wiem co kupić. Mate 10 pro fajny ale cena jeszcze nie ta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Panowie chyba mam nowego S8 na sprzedanie. Ten telefon nie jest dla mnie. Wszystko za sprawą umiejscowienia czytnika linii papilarnych. MASAKRA. Chcąc coś zobaczyć trzeba podnosić leżący telefon albo wpisywać kod... Palcem prawie zawsze trafiam w aparat i dopiero ide na czytnik. Ale najgorsze jest to, że musi on być pokryty przez palce cały... Jak lekko nie będzie zakryty PODŁUŻNY skaner to nie odblokuje. Telefon jest długi przez co trzeba go złapac odblokować, zmienić chwyt i używać. Początkowo rozwiązaniem był skaner tęczówki. Ustawiony w dzień. Przy świetle żarówki już sobie nie radzi. Chyba muszę szukać czegoś z czytnikiem z przodu albo w innym miejscu z tyłu. Kumpla huawei łapiąc od razu palec leci na czytnik bo jest w normalnym miejscu...
  4. Kupiłem dzisiaj S8. Zobaczymy co to będzie [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Właśnie dla mnie najważniejsza cecha jest stabilność systemu. Przerobiłem naprawdę dużo telefonów i gdyby Htc nie był tak duży przy tylko 5,5" wyswietlaczu to może bym się na niego skusił bo według mnie maja najalepiej zaprojektowana nakładkę. Żadnych przyciąć. Samsung niestety nie nauczył się niczego.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Zastanawiam się nad S8 ale boje się właśnie zamulania bo w S7 tak miałem. Teraz mam iPhone ale iOS stal się dla mnie nudny a w połączeniu z wersja 11 jest tragedia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O to to to [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, zamówiłem 11.11 na Ali nakładki ala Rs4 na pedały. Powiem wam szczerze ze jak za 90 zł to jakość naprawdę dobra. Zobaczę jak będą wyglądały po jakimś czasie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Onkel odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    0,2 to bez stresu. Nie przejmował bym się tym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie czeka wymiana siłownika klapki wlewu paliwa bo muszę manualnie otwierać z bagażnika... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możecie podać numer nie grzanych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Zgadza się.
  14. Tak, masz aero Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pasuje, to wstrzymam się z zamówieniem wiązki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok. To dawaj znaka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons, masz dla mnie czujniki PDC?
  18. Wejdź w dział warsztat. Tam przy okazji montażu PDC będziesz miał opis.
  19. Światła tylne masz led? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Jak w S8 wyglada sytuacja z czytnikiem linii? Wygodnie się go używa? Dosyć wysoko jest i jeszcze obok aparatu... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Zakładasz czujniki na przód?
  22. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Potwierdzam ta sytuacje ze wskazaniem temperatury płynu na desce. Jazda 60km trasa szybkiego ruchu. Temperatura Ok. 90 st. postój chwile przed światłami bo lotek i wskazówka lekko w dół. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Faktycznie.
  24. No właśnie nie ori można. Ale ori chyba nie podejdzie do basica Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Do basic chyba nie ma możliwości ori kamery założyć... tak przynajmniej wcześniej chłopaki się wypowiadali. Zmieniło się coś w tym temacie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.