Treść opublikowana przez Onkel
-
B8 TrOOOOp
Zawsze myślałem ze to przód szybciej się zużywa... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Miałem wcześniej S7 i tam byłem zadowolony z czytnika. Fajnie działał. Napewno huawei i iPhone bije samsunga pod tym względem. Teraz już sam nie wiem co kupić. Mate 10 pro fajny ale cena jeszcze nie ta. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Panowie chyba mam nowego S8 na sprzedanie. Ten telefon nie jest dla mnie. Wszystko za sprawą umiejscowienia czytnika linii papilarnych. MASAKRA. Chcąc coś zobaczyć trzeba podnosić leżący telefon albo wpisywać kod... Palcem prawie zawsze trafiam w aparat i dopiero ide na czytnik. Ale najgorsze jest to, że musi on być pokryty przez palce cały... Jak lekko nie będzie zakryty PODŁUŻNY skaner to nie odblokuje. Telefon jest długi przez co trzeba go złapac odblokować, zmienić chwyt i używać. Początkowo rozwiązaniem był skaner tęczówki. Ustawiony w dzień. Przy świetle żarówki już sobie nie radzi. Chyba muszę szukać czegoś z czytnikiem z przodu albo w innym miejscu z tyłu. Kumpla huawei łapiąc od razu palec leci na czytnik bo jest w normalnym miejscu...
-
System operacyjny Android
Kupiłem dzisiaj S8. Zobaczymy co to będzie [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Właśnie dla mnie najważniejsza cecha jest stabilność systemu. Przerobiłem naprawdę dużo telefonów i gdyby Htc nie był tak duży przy tylko 5,5" wyswietlaczu to może bym się na niego skusił bo według mnie maja najalepiej zaprojektowana nakładkę. Żadnych przyciąć. Samsung niestety nie nauczył się niczego.... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Zastanawiam się nad S8 ale boje się właśnie zamulania bo w S7 tak miałem. Teraz mam iPhone ale iOS stal się dla mnie nudny a w połączeniu z wersja 11 jest tragedia. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
O to to to [emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Pany, zamówiłem 11.11 na Ali nakładki ala Rs4 na pedały. Powiem wam szczerze ze jak za 90 zł to jakość naprawdę dobra. Zobaczę jak będą wyglądały po jakimś czasie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
bierze olej 1.8 T
0,2 to bez stresu. Nie przejmował bym się tym. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Mnie czeka wymiana siłownika klapki wlewu paliwa bo muszę manualnie otwierać z bagażnika... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Możecie podać numer nie grzanych? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Zgadza się.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tak, masz aero Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Pasuje, to wstrzymam się z zamówieniem wiązki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Ok. To dawaj znaka. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Gibons, masz dla mnie czujniki PDC?
-
Demontaż nakładki słupka B
Wejdź w dział warsztat. Tam przy okazji montażu PDC będziesz miał opis.
-
kamera cofania
Światła tylne masz led? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
System operacyjny Android
Jak w S8 wyglada sytuacja z czytnikiem linii? Wygodnie się go używa? Dosyć wysoko jest i jeszcze obok aparatu... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Zakładasz czujniki na przód?
-
B8 TrOOOOp
Potwierdzam ta sytuacje ze wskazaniem temperatury płynu na desce. Jazda 60km trasa szybkiego ruchu. Temperatura Ok. 90 st. postój chwile przed światłami bo lotek i wskazówka lekko w dół. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Faktycznie.
-
kamera cofania
No właśnie nie ori można. Ale ori chyba nie podejdzie do basica Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Do basic chyba nie ma możliwości ori kamery założyć... tak przynajmniej wcześniej chłopaki się wypowiadali. Zmieniło się coś w tym temacie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk