Treść opublikowana przez Onkel
-
Spociki Łódzkie
Panowie zna ktoś albo korzystał z usług firmy MCS Car Detailing z Ksawerowa?
-
Revolut
Ja nie założyłem tylko ze względu na ich weryfikację danych. Kiedyś można było jeszcze prawo jazdy zrobić, teraz tylko dowód. Dlatego używam alior kantora
-
Spociki Łódzkie
Panowie, zna ktoś firmę detalingową snb? http://www.snblodz.com.pl/ Szukam opinii.
-
Gateway obsługujący MMI 2G
Witam. Ma ktoś wiedzę jakie oznaczenie literowe na końcu numeru gatewaya obsługuje MMI 2G high?
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Kupował ktoś w tym roku bloki na budowę?
-
Strefa Śmiechu
Ale to miażdży system :
-
Strefa Śmiechu
Ta wersja lepsza:
-
B8 TrOOOOp
Sprzedałem ze swojej tydzień temu bo zmieniałem na skory.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktoś u siebie concerta i może podesłać mi numer ramki wyświetlacza?
-
Concert lift do przedlifta
Concert ma ochronę komponentu? Czy w nich też jest 4-cyfrowy kod tak jak było to w poprzednich generacjach?
-
Concert lift do przedlifta
Fizycznie i okableniowo. Znalazłem cały zestaw radio + wyświetlacz z auta z 2012 roku (pokrętła chromowane) i nie wiem czy podejdzie do 2010.
-
Concert lift do przedlifta
Witam. Tak jak w temacie. Pasuje radio concert z lifta 2012 rok do przedlifta 2010.
-
Wiązka RADIO CONCERT wyświetlacz
Podziękował kolego
-
Wiązka RADIO CONCERT wyświetlacz
Panowie ma ktoś może schemat wiązki łączącej wyświetlacz konsoli środkowej z radiem concert/symphony?
-
B8 TrOOOOp
Panowie, ma ktoś u siebie radio concert lub symphony? Potrzebuje numer wiązki łączącej wyświetlacz z radiem
-
Zmiana radia Chorus na Concert w Audi A4 B8
Do zamiany chorus na concert/symphony potrzebna jest wymiana gateway-a czy nie? Różnica między tymi dwoma radiami jest tylko taka, że symphony ma zmieniarkę wbudowaną?
-
Dołożenie navi mmi
Masz schemat chorusa i concerta/symphony? Może uda nam się podmienić
-
Dołożenie navi mmi
Ale przy wymianie na 3 g czy na concerta? Przy concercie okablowanie tez musi zmienić?
-
Dołożenie navi mmi
Teraz jest audi chorus i czerwony wyświetlacz. A może kupić np. concerta lub symphony z kolorowym wyświetlaczem i zamienić? Czy tez jest dużo zabawy?
-
Dołożenie navi mmi
Panowie szybkie pytanie. Kolega kupił b8 z czerwonym wyświetlaczem. Znalazł do kupienia cały zestaw 3g basic tzn. Wyświetlacz, ramka, jednostka sterująca i panel. Teraz co mu brakuje? GATEWAY nowy i wiązki? Kodowanie i ruszy? Czy więcej zabawy jest?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Panowie jest jakaś apka albo funkcja ze u w jednej aplikacji można było mieć dwa konta?
-
System operacyjny Android
Panowie można w androidzie ustawić żeby będąc w aplikacji obiekt ie jakiej ekran informujący o nadchodzącym połączeniu głosowym pojawiał się na całym ekranie jak to jest przy zablokowanym telefonie a nie belka od góry?
-
Zasilanie po włączeniu radia
Panowie mam urządzenie które najlepiej jakby uruchamiało się wraz z radiem i razem z nim wyłączało. Dlatego tez odpada zasilanie zapalniczki bo po wyłączeniu zapłonu zanika tam zasilanie. Czy mogę podłączyć się pod włącznik radio w konsoli koło gałki biegów? Czy poszukać gdzieś indziej?
-
System operacyjny Android
Kurczę liczyłem że coś masz ? Swoją drogą s9 narazie daje radę. Nie mailem czasu żeby jakoś strasznie to męczyć.
-
System operacyjny Android
Panowie przesiadlem się z iPhone na s9. Zobaczymy co to będzie. Potrzebuje tylko aplikacje która zablokuje mi telefon a przy odblokowaniu czytnikiem linii nie będzie wolała kodu tak jak w aplikacji screena off.