Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Onkel odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie zna ktoś albo korzystał z usług firmy MCS Car Detailing z Ksawerowa?
  2. Onkel odpowiedział(a) na adadur temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja nie założyłem tylko ze względu na ich weryfikację danych. Kiedyś można było jeszcze prawo jazdy zrobić, teraz tylko dowód. Dlatego używam alior kantora
  3. Onkel odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, zna ktoś firmę detalingową snb? http://www.snblodz.com.pl/ Szukam opinii.
  4. Witam. Ma ktoś wiedzę jakie oznaczenie literowe na końcu numeru gatewaya obsługuje MMI 2G high?
  5. Kupował ktoś w tym roku bloki na budowę?
  6. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale to miażdży system :
  7. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ta wersja lepsza:
  8. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sprzedałem ze swojej tydzień temu bo zmieniałem na skory.
  9. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktoś u siebie concerta i może podesłać mi numer ramki wyświetlacza?
  10. Concert ma ochronę komponentu? Czy w nich też jest 4-cyfrowy kod tak jak było to w poprzednich generacjach?
  11. Fizycznie i okableniowo. Znalazłem cały zestaw radio + wyświetlacz z auta z 2012 roku (pokrętła chromowane) i nie wiem czy podejdzie do 2010.
  12. Witam. Tak jak w temacie. Pasuje radio concert z lifta 2012 rok do przedlifta 2010.
  13. Podziękował kolego
  14. Panowie ma ktoś może schemat wiązki łączącej wyświetlacz konsoli środkowej z radiem concert/symphony?
  15. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, ma ktoś u siebie radio concert lub symphony? Potrzebuje numer wiązki łączącej wyświetlacz z radiem
  16. Do zamiany chorus na concert/symphony potrzebna jest wymiana gateway-a czy nie? Różnica między tymi dwoma radiami jest tylko taka, że symphony ma zmieniarkę wbudowaną?
  17. Masz schemat chorusa i concerta/symphony? Może uda nam się podmienić
  18. Ale przy wymianie na 3 g czy na concerta? Przy concercie okablowanie tez musi zmienić?
  19. Teraz jest audi chorus i czerwony wyświetlacz. A może kupić np. concerta lub symphony z kolorowym wyświetlaczem i zamienić? Czy tez jest dużo zabawy?
  20. Panowie szybkie pytanie. Kolega kupił b8 z czerwonym wyświetlaczem. Znalazł do kupienia cały zestaw 3g basic tzn. Wyświetlacz, ramka, jednostka sterująca i panel. Teraz co mu brakuje? GATEWAY nowy i wiązki? Kodowanie i ruszy? Czy więcej zabawy jest?
  21. Panowie jest jakaś apka albo funkcja ze u w jednej aplikacji można było mieć dwa konta?
  22. Panowie można w androidzie ustawić żeby będąc w aplikacji obiekt ie jakiej ekran informujący o nadchodzącym połączeniu głosowym pojawiał się na całym ekranie jak to jest przy zablokowanym telefonie a nie belka od góry?
  23. Panowie mam urządzenie które najlepiej jakby uruchamiało się wraz z radiem i razem z nim wyłączało. Dlatego tez odpada zasilanie zapalniczki bo po wyłączeniu zapłonu zanika tam zasilanie. Czy mogę podłączyć się pod włącznik radio w konsoli koło gałki biegów? Czy poszukać gdzieś indziej?
  24. Kurczę liczyłem że coś masz ? Swoją drogą s9 narazie daje radę. Nie mailem czasu żeby jakoś strasznie to męczyć.
  25. Panowie przesiadlem się z iPhone na s9. Zobaczymy co to będzie. Potrzebuje tylko aplikacje która zablokuje mi telefon a przy odblokowaniu czytnikiem linii nie będzie wolała kodu tak jak w aplikacji screena off.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.