Treść opublikowana przez Onkel
-
kamera cofania
A powiedz mi jeszcze pod co podłączyłeś kabelek idący do przycisku P? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Pasuje. Już zamówiłem [emoji3][emoji3] dzięki za szybkie info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Podaj jaki masz numer modułu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie, dokładał ktoś stopery na tylne dywaniki?
-
A4 b8, 2.0 tdi, caga, 143, wykres z hamowni - wysoki moment
Witam. Czy jest możliwością, że wyszło mi z mojego auta na hamowni 147hp i 379nm??? Zdziwił mnie troche moment skoro fabrycxnie oowinno być około 320. Auto sprowadzone raczej nie miało programu. Postaram się wrzucić wykres jeśli to będxie pomocne. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Panu muszę enkoder wyczyścić bo coś mi szwankuje przy podglasAniu. Gałka z mieszkiem wychodzi z ta ramka Alu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
No właśnie myślałem ze ktoś przy zamówieniu zaoszczędził [emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
W b8 w standardzie były kołki pod dywaniki tak jak w b7? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci
Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Jak masz polifta to nie potrzebujesz modułu Pdc... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Jaki masz numer modułu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
kamera cofania
Ja nie mam wcale pdc. Skladam graty na tyl z modulem T. Podobno daje rade wiec zobsczymy Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
MMI 3G+ problem z pokrętłem glosnosci
Wiesz może jaki konkretnie to preparat?
-
kamera cofania
Faktycznie, nie spojrzałem, że ma polifta.
-
kamera cofania
Jaji masz numer sterownika pdc? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
kamera cofania
To podlacz pod przycisk pdc jak w opisie Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
kamera cofania
Masz tylko tył? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Potencjometr mmi 3g
Witam, Spotkał się ktoś z problemem potencjometra głośności w mmi 3g basic? Pamiętam źe w starym concercie występował bład ale w b8? Chcąc podgłosić, radio sie scisza, albo mocno podgłaśnia. Moźna to jakoś naprawić? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Kiedyś nie mialo dla mnie większego znaczenia ze któryś element był malowany. Sam wychodziłem z założenia ze to nie jest nowe auto. Przy sprzedaży poprzedniej b7 miałem malowany tylko przedni błotnik i miałem zdjęcia jak mi koleś na parkingu dotknął. I uczciwie o tym mówiłem. To jakie lamenty były ze jeden błotnik malowany. Wiadomo ze jak mi ktoś przerysuje to nie sprzedaje od razu ale podejście kupujących jest dziwne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Dobra b8 ciężko kupić. Sam się naszukałem. Ale ja wychodzę z założenia ze blacha ma być ori. Resztę da się dołożyć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
8K0919475Q lub 8K0919475T Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pierwssy raz. Od 5 lat klade recznie dlatego pomyslalem o jakiejs maszynce zeby usprawnic troche caly zabieg. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jaka maszynke tak na wlasny uzytek najlepiej kupic? Zawsse wssystkie kosmetyki nakladalem recznie. Tak bylo teraz teraz. Black hole i na to wosk. Rekoma idsie sie namachac biorac pod uwage mycia i glinke. Pomyslalem o polerce tylko nie wiem czy jako amator moge bawic sie w to czy lepiej zostac przy robotkach recznych [emoji5] Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Podpowie ktoś czy któryś moduł 4 kanałowy obsługuje kamerę cofania? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Tzn. Krotsza jest? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka