Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. A powiedz mi jeszcze pod co podłączyłeś kabelek idący do przycisku P? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Pasuje. Już zamówiłem [emoji3][emoji3] dzięki za szybkie info Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Podaj jaki masz numer modułu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, dokładał ktoś stopery na tylne dywaniki?
  5. Witam. Czy jest możliwością, że wyszło mi z mojego auta na hamowni 147hp i 379nm??? Zdziwił mnie troche moment skoro fabrycxnie oowinno być około 320. Auto sprowadzone raczej nie miało programu. Postaram się wrzucić wykres jeśli to będxie pomocne. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  6. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panu muszę enkoder wyczyścić bo coś mi szwankuje przy podglasAniu. Gałka z mieszkiem wychodzi z ta ramka Alu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie myślałem ze ktoś przy zamówieniu zaoszczędził [emoji3][emoji3] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W b8 w standardzie były kołki pod dywaniki tak jak w b7? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  9. Dzieki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Jak masz polifta to nie potrzebujesz modułu Pdc... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Jaki masz numer modułu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Ja nie mam wcale pdc. Skladam graty na tyl z modulem T. Podobno daje rade wiec zobsczymy Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  13. Wiesz może jaki konkretnie to preparat?
  14. Faktycznie, nie spojrzałem, że ma polifta.
  15. Jaji masz numer sterownika pdc? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  16. To podlacz pod przycisk pdc jak w opisie Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  17. Masz tylko tył? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  18. Witam, Spotkał się ktoś z problemem potencjometra głośności w mmi 3g basic? Pamiętam źe w starym concercie występował bład ale w b8? Chcąc podgłosić, radio sie scisza, albo mocno podgłaśnia. Moźna to jakoś naprawić? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  19. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kiedyś nie mialo dla mnie większego znaczenia ze któryś element był malowany. Sam wychodziłem z założenia ze to nie jest nowe auto. Przy sprzedaży poprzedniej b7 miałem malowany tylko przedni błotnik i miałem zdjęcia jak mi koleś na parkingu dotknął. I uczciwie o tym mówiłem. To jakie lamenty były ze jeden błotnik malowany. Wiadomo ze jak mi ktoś przerysuje to nie sprzedaje od razu ale podejście kupujących jest dziwne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Onkel odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobra b8 ciężko kupić. Sam się naszukałem. Ale ja wychodzę z założenia ze blacha ma być ori. Resztę da się dołożyć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. 8K0919475Q lub 8K0919475T Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  22. Pierwssy raz. Od 5 lat klade recznie dlatego pomyslalem o jakiejs maszynce zeby usprawnic troche caly zabieg. Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  23. Jaka maszynke tak na wlasny uzytek najlepiej kupic? Zawsse wssystkie kosmetyki nakladalem recznie. Tak bylo teraz teraz. Black hole i na to wosk. Rekoma idsie sie namachac biorac pod uwage mycia i glinke. Pomyslalem o polerce tylko nie wiem czy jako amator moge bawic sie w to czy lepiej zostac przy robotkach recznych [emoji5] Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka
  24. Podpowie ktoś czy któryś moduł 4 kanałowy obsługuje kamerę cofania? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Tzn. Krotsza jest? Wysłane z mojego SM-T561 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.