Treść opublikowana przez Onkel
-
System operacyjny Android
Znowu zmienili tapatalka.... Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Piny masz opisane na kostkach Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Tak będzie działać Wysłane z mojego HTC One_M8
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Recovery się nie nadpisuja, masz 8 Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Dlaczego tak mało jest a4 b6 z czterema elektrycznymi szybami?
- Dlaczego Ahmed, dlaczego Ahmed? - Matka dali Ahmed to ja Ahmed Pewnie dopłata przy zamówieniu 4xelektryki była duża więc większość stwierdzała - po co? JA z tyłu jeździł nie będę
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
Ja mam valeo i nie narzekam. Ale koszt trochę większy niż 50zl [emoji14] Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Wymiana paska alternatora - pilne jestem w Warszawie do poniedziałku
To lepiej znajdź kogoś kto Ci założy, koszt założenia paska nie powinien być duży
-
Problem z przednią boczną szybą
Filozofii żadnej nie ma. Tak jak wyżej napisane na forum masz opis ze zdjęciami jak wymienić ten mechanizm. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Tak jest najlepiej. Jak zobaczysz obudowę filtra piwa to tam masz strzalke przy przewodzie zadilajacym. Jest to chyba ten bliżej silnika jeśli dobrze pamiętam. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Jak chcesz banany to lepiej założyć ramiona z b7. Wtedy możesz zakładać valeo i tańsze zamienniki np. Alca. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
W aso dostaniesz same plastiki Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Jaki zestaw kluczy?
Ja mam YATO juz ponad rok i jestem zadowolony. Do własnych napraw spokojnie wystarczają
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Nie. Mi szybko się uruchamia i nie mam czarnego ekranu podczas ladowania Wysłane z mojego HTC One_M8
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Mi też nic nie wygaslo... Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Prąd z skrzynki bezpieczników B6
Najlepiej to weź próbówkę (coś takiego http://allegro.pl/probowka-probnik-napiecia-6-24v-yt-2865-yato-i5180742410.html) Sprawdzisz sobie czy masz prąd na bezp. 28 ale pamiętaj o przekręceniu stacyjki. Jak ściągniesz zaślepkę to delkiatnie nad puszką z bezpiecznikami i lekko pod nią będziesz miał dwie śrubki do odkręcenia. Wtedy wyjdzie Ci całość. Następnie masz dwa zatrzaski, które jak odbezpieczysz to będziesz miał dostęp do wszystkich kabli od tyłu bezpieczników. Lutownica w rękę, obrać kawałek izolacji z kabla bezpiecznika, zalutować, zaizolować i cieszyć się prądem Masę masz zaraz obok rączki od podnoszenia przedniej klapy, tam fabrycznie jest coś już podłączone więc dołączysz się.
-
Prąd z skrzynki bezpieczników B6
Podłącz pod bezp. 28 masz prąd po stacyjce. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
BRC w 1.8T zakładać?
W 3 autach mam brc. 7,5 i 3 lata. Wszystkie chodzą bardzo dobrze . W tej najstarszej jakiś czas temu musiałem tylko zmienić miejsce skąd bierze sygnał obrotow bo coś nie hulalo. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Podłącz się za filtrem będzie najlepiej i po całej operacji zmień stary. Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Pełne czyszczenieWysłane z mojego HTC One_M8
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Płukania LM, bo taka stosuje nie robi nic złego silnikówi Wysłane z mojego HTC One_M8
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ja mam lhm i wszystko działa elegancko Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
windows 10 a windows 8.1 z MSDN AA
Czyli to jest na spróbowanie? Po roku nawet jeśli zrobimy format ori 8.1 to nie zrobimy aktualki do 10 tylko trzeba będzie kupić??
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Jeśli nie masz wody pod autem to na pewno masz zatkany odpływ. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Potrzebuje jakiś środek do konserwacji skóry na kierownicy,galce i ręcznym. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Weź 5w40. Płukanka nie zaszkodzi. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka