Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Nie przeszkadza Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  2. Auto na kanał. Pompę masz po prawej stronie PATRZĄC do przodu auta. Wypnij kostkę od niej,zaizoluj żeby woda nie zrobiła zwarcia. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  3. Chyba 28 zobacz na rozpisce Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  4. Też stawialbym na moduł komfortu. Radio wystarczy wyciągnąć albo sam bezpiecznik i po sprawie. Kompa podlaczal?? Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  5. A nie było w innych modluach błędu np. czujnika temperatury? Niech włączy skan całego auta vagiem. Odkurzacz powienien załączać się tylko jak auto jest zimne. Jeśli włącza się w innych sytuacjach to coś jest nie tak. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  6. Onkel odpowiedział(a) na Tobiaszmaciej temat w 1.9TDI
    Kiedyś w Łodzina Kilińskiego był zakład gdzie robili turbiny. Kumpel tam dał i płacił coś około 1000zł i jeździł jeszcze dwa lata autem.
  7. Kup 5154 jesli chcesz zrobić czyszczenie samych wtryskowych albo diesel spulung jeśli chcesz wlać do baku. Nie znam tego co podałeś Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  8. Pewnie ze tak. Weź jeszcze filterek paliwa . W sumie wszystko masz opisane w dziale warsztat. Tylko autor wpial się przed filtr paliwa. Ja wpialem się za. Przeczytaj cały wątek to tam ktoś też opisał jak wpial się za. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  9. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dev wrócił https://www.youtube.com/watch?v=F0ydaeblsOo
  10. W dziale warsztat masz opis. Wyciągnąłem bezpiecznik od pompy paliwa. Polaczylem węże powrotu i zasilania z wezami 9mm. I do sloika w którym był LM. Popracowal tylko na specyfiku, przygazowka co 10 minut,jak zostało mało to wolałem ropy żeby wypalić wszystko. Zlozylem wszystko jak było i jest ok. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  11. Tym bardziej że są dostępne różne adaptery Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  12. Założyłem nowe konektory oczkowe na plus, masę i narazie działa.Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja oststanio na szybko potrzebowałem wycieraczek bo zamówiłem valeo ale paczka nie dotarła przed weekendem. Więc do motoryzacyjnego i koleś miał wycieraczki ALCA z adapterem do B7. Mówie weekend pewnie wytrzymają. Ale ku memu zdziwieniu działają już chyba drugi miesiąc i wszystko ładnie chodzi, zbierają wode nie piszczą. Koszt niecałe 40 zł. Valeo mam w bagażniku jak te się wykończą. Zobaczę ile dają rade.
  14. Zawsze czytałem o tych bujaniach i myślałem, że problem mnie nie dotyczy do czasu... Ostatnio jechałem i miałem ropy na jakieś 130 km. Więc szybka obczajka i Orlen złapany. Zalałem za 150 zł. Już podczas jazdy czułem coś dziwnego. Ale przejechałem jeszcze jakieś 60 km a tu coraz gorzej. Więc szybko po LM 5154, czyszczenie, ściągnąłem resztę ropy, zalałem ropy z EKO-OIL ( w sumie zawsze tam lałem) i po problemie. Nie wiem czy mieli jakieś lewe paliwo czy o co chodziło ale sytuacja pojawiła się na ropie z Orlenu i po zalaniu innej i czyszczeniu nie ma żadnego problemu...
  15. Używa ktoś szkła hartowanego na fonie?
  16. U mnie też lumia odpadła ze względu na tragiczne apki. Ale ogółem andek z 2gb ramu chodzi tak jak lumie z 1GB. Przesiałem się z G2 na HTC one M8. Płynność działania htc to mistrzostwo świata.
  17. Ja też na valvo 5w40 Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  18. Jesli autko z 2006 roku tak jak w opisie to nie ma opcji żeby było B6
  19. Kumpel ma tak chyba fabrycznie w a6 c5. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  20. Onkel odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jak zdjales jarzmo to powinna tarcza zejść. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  21. Ja mam inny problem. Jakiś czas temu moduł z proeltec w ogóle się nie włączał. Zadzwoniłem do nich i podpowiedzieli, że może spadło napięcie i żeby podłączyć czarny kabelek gdzieś pod plus po stacyjce. Podłączyłem go (ładowanie w granicach 14.2) ale jak zalecili tak zrobiłem. Zaświecił się na jakiś czas i znowu zgasł. Dioda miga w odstępach 2 sekundowych więc niby z nim jest wszystko ok. Dzisiaj poprawiłem wszystkie łączenia przy module komfortu. Jutro kupię nowe oczka i ponownie podłącze plus i masę. Jeśli nie zadziałą to chyba zostaje mi odesłanie na gwarancję tylko nie wiem jak oni to przyjmą skoro dioda miga tak jak przy sprawnym module....
  22. Koziej na jakim fobie? Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  23. Nie zauważyłem większych zmian w porównaniu do poprzedniej wersji... Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  24. Wpisz sobie w Google proeltec Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
  25. No i M8 na pokładzie. Z3 trzyma się jeszcze w cenie. Zobaczymy jak to będzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.