Treść opublikowana przez Onkel
-
Akumulator rozładowany rano, wentylator po lewej stronie komory silnika kręci się bez kluczyka.
Nie przeszkadza Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Akumulator rozładowany rano, wentylator po lewej stronie komory silnika kręci się bez kluczyka.
Auto na kanał. Pompę masz po prawej stronie PATRZĄC do przodu auta. Wypnij kostkę od niej,zaizoluj żeby woda nie zrobiła zwarcia. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Chyba 28 zobacz na rozpisce Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Problem Elektryka, błąd drzwi Pobór napiecia.
Też stawialbym na moduł komfortu. Radio wystarczy wyciągnąć albo sam bezpiecznik i po sprawie. Kompa podlaczal?? Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Akumulator rozładowany rano, wentylator po lewej stronie komory silnika kręci się bez kluczyka.
A nie było w innych modluach błędu np. czujnika temperatury? Niech włączy skan całego auta vagiem. Odkurzacz powienien załączać się tylko jak auto jest zimne. Jeśli włącza się w innych sytuacjach to coś jest nie tak. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Naprawa turbo u mechanika
Kiedyś w Łodzina Kilińskiego był zakład gdzie robili turbiny. Kumpel tam dał i płacił coś około 1000zł i jeździł jeszcze dwa lata autem.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Kup 5154 jesli chcesz zrobić czyszczenie samych wtryskowych albo diesel spulung jeśli chcesz wlać do baku. Nie znam tego co podałeś Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL TDI PD] Telepie silnikiem na wolnych obrotach i podczas jazdy na biegu jałowym.
Pewnie ze tak. Weź jeszcze filterek paliwa . W sumie wszystko masz opisane w dziale warsztat. Tylko autor wpial się przed filtr paliwa. Ja wpialem się za. Przeczytaj cały wątek to tam ktoś też opisał jak wpial się za. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
Dev wrócił https://www.youtube.com/watch?v=F0ydaeblsOo
-
[ALL TDI PD] Telepie silnikiem na wolnych obrotach i podczas jazdy na biegu jałowym.
W dziale warsztat masz opis. Wyciągnąłem bezpiecznik od pompy paliwa. Polaczylem węże powrotu i zasilania z wezami 9mm. I do sloika w którym był LM. Popracowal tylko na specyfiku, przygazowka co 10 minut,jak zostało mało to wolałem ropy żeby wypalić wszystko. Zlozylem wszystko jak było i jest ok. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Tym bardziej że są dostępne różne adaptery Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Założyłem nowe konektory oczkowe na plus, masę i narazie działa.Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Ja oststanio na szybko potrzebowałem wycieraczek bo zamówiłem valeo ale paczka nie dotarła przed weekendem. Więc do motoryzacyjnego i koleś miał wycieraczki ALCA z adapterem do B7. Mówie weekend pewnie wytrzymają. Ale ku memu zdziwieniu działają już chyba drugi miesiąc i wszystko ładnie chodzi, zbierają wode nie piszczą. Koszt niecałe 40 zł. Valeo mam w bagażniku jak te się wykończą. Zobaczę ile dają rade.
-
[ALL TDI PD] Telepie silnikiem na wolnych obrotach i podczas jazdy na biegu jałowym.
Zawsze czytałem o tych bujaniach i myślałem, że problem mnie nie dotyczy do czasu... Ostatnio jechałem i miałem ropy na jakieś 130 km. Więc szybka obczajka i Orlen złapany. Zalałem za 150 zł. Już podczas jazdy czułem coś dziwnego. Ale przejechałem jeszcze jakieś 60 km a tu coraz gorzej. Więc szybko po LM 5154, czyszczenie, ściągnąłem resztę ropy, zalałem ropy z EKO-OIL ( w sumie zawsze tam lałem) i po problemie. Nie wiem czy mieli jakieś lewe paliwo czy o co chodziło ale sytuacja pojawiła się na ropie z Orlenu i po zalaniu innej i czyszczeniu nie ma żadnego problemu...
-
System operacyjny Android
Używa ktoś szkła hartowanego na fonie?
-
jaki tel wybrac,prosze o porade
U mnie też lumia odpadła ze względu na tragiczne apki. Ale ogółem andek z 2gb ramu chodzi tak jak lumie z 1GB. Przesiałem się z G2 na HTC one M8. Płynność działania htc to mistrzostwo świata.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja też na valvo 5w40 Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Reflektory przednie A4 B7 Cabrio jak wrócic do orginału
Jesli autko z 2006 roku tak jak w opisie to nie ma opcji żeby było B6
-
Czarna kierownica do koloru SWING
Kumpel ma tak chyba fabrycznie w a6 c5. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Jak wymienić tarcze ?
Jak zdjales jarzmo to powinna tarcza zejść. Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja mam inny problem. Jakiś czas temu moduł z proeltec w ogóle się nie włączał. Zadzwoniłem do nich i podpowiedzieli, że może spadło napięcie i żeby podłączyć czarny kabelek gdzieś pod plus po stacyjce. Podłączyłem go (ładowanie w granicach 14.2) ale jak zalecili tak zrobiłem. Zaświecił się na jakiś czas i znowu zgasł. Dioda miga w odstępach 2 sekundowych więc niby z nim jest wszystko ok. Dzisiaj poprawiłem wszystkie łączenia przy module komfortu. Jutro kupię nowe oczka i ponownie podłącze plus i masę. Jeśli nie zadziałą to chyba zostaje mi odesłanie na gwarancję tylko nie wiem jak oni to przyjmą skoro dioda miga tak jak przy sprawnym module....
-
System operacyjny Android
Koziej na jakim fobie? Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Nie zauważyłem większych zmian w porównaniu do poprzedniej wersji... Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Wpisz sobie w Google proeltec Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
No i M8 na pokładzie. Z3 trzyma się jeszcze w cenie. Zobaczymy jak to będzie.