Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Kiedys byla rozkmina czy poducha np. Z b7 odpali w b6 bo da dwa ladunki ale niebwiem na czym stanely testy Tapniete z G2
  2. Tak jak wyzej. Kazdy sprzet ma prawo sie popsuc. Ale predkosc dzialania w mojej opini LG jest duzoe lepsze niz S4 Tapniete z G2
  3. Onkel odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Takie tez nie wygladaja najgorzej http://allegro.pl/audi-a4-b8-fotele-kanapy-pol-skora-i5279680909.html#thumb/3 Tapniete z G2
  4. Onkel odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja szukam foteli z b8.W dziale wnetrze ktos wrzucal foty jak to u niego wygla. Zalozyl polskore z alcantara
  5. Jak podlaczysz kabel to powinno zapytac jak chcesz podlaczyc
  6. Aaaaa musisz przez lg pc siute na kompie zrobic bo nie bedzie ota czyli w fonie Ci nie wyskoczy. To oficjalne info lg
  7. Jak masz bez brandu to juz jest oficjal LP na g2;-) Sam instalowalem juz i dziala bardzo dobrze
  8. Onkel odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jak wymieniasz tarcze i klocki to powinno byc dobrze od razu. Przynajmniej u mnie tak jest
  9. Już przez podwyżkę tracą i wiele osób robi "swoje" trunki. Zobaczcie na allegro jak idzie sprzedaż aparatury Ja pamietam jak na wesele w 2011(przed podwyżką) kupowałem stocka za nie całe 19zł a teraz 25zł
  10. Onkel odpowiedział(a) na tyskiv6 temat w 1.9TDI
    W tym dziale masz opis wypadających broków. Sam mam BKE fabrycznie bez DPF-a. Wszystko działa fajnie. Przebieg 202000 i wszystko ori tzn. turbo, dwumasa więc daje rade.
  11. Zakladales z przekaznikiem czy bez?
  12. No to kolego.bardzo sie mylisz myszlac ze nie ma roznicy zalewajac 15w40 czy 5w40.... Wysłane z G2
  13. Od zawsze robie zakupy:-P na forum. Ale jesli ktos ma malo postow i zalogowal sie miesiac temu to trzeba sie zastanowic. Ogolem sam tez nie wysylam za pobraniem bo dwa razy wyslalem i paczki wrocily na moj koszt.... Wysłane z G2
  14. Onkel odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Jak sciagniesz kolo to bedziesz wiedzial co robic. Filozofii zadnej nie ma. Sciagasz zacisk,jarzmo,1 sruba co trzyma tarcze,opukac lekko i schodzi. Ja wczoraj wymienialem przod. Jest o tyle latwiej ze jarzmo jest na klucz oczkowy a nie na imbus jak z tylu. Naszykowac kawalek rurki i idzie jak noz w maslo Wysłane z G2
  15. G2 bateria w tym fonie daje rade
  16. Onkel odpowiedział(a) na NARKOL temat w 1.8T
    Pokaż mi auto gdzie nie będzie śladowych ilości oleju w tym wężu.
  17. Ale ma czas zeby w dziale sprzedam wystawic nowe graty... Wysłane z G2
  18. Trzeba bylo bannera wziac. Wysłane z G2
  19. Onkel opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Znalazlem opis jak wpakowac popileniczke 2 din do tunelu 1 din ale nie moge znalezc info czy przy zmianie popielniczki ramka biegow zostaje ta sama czy tez trzeba ja wymienic??? Wysłane z G2
  20. Ja tez bralem od niego fiamma i polecam Wysłane z G2
  21. Najlepiej odciac gniazdo obd i zalozyc swoje kostki. W momencie prowadzenia do mechaniora dajemy obd z wlasna kostka i jest ok. Wysłane z G2
  22. Ja miałem smaki żeby obecną G2 na G3 zmienić ale z uwagi na jego grzanie i przycinki poczekam na G4. Jutro ma wyjść LP dla G2 PL gdzie wersja spain na prawde daje rade i w ogóle wrsje europejskie mają ten sam numerek
  23. @Multis Po aktualizacjach G3 nadal sie grzeje i ma lagi? Moge zmienic obecna G2 ale boje sie ze przejade sie na lagach... Wysłane z G2
  24. Przyciski w panelu kierowcy szwankuja. Wysłane z G2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.