Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. W serwisie kosztuje 109zl... Wysłane z Z3™
  2. Onkel odpowiedział(a) na Chudy112 temat w Audi A4 B6/B7
    Albo pastylka immobilisera do wymiany... Wysłane z Z3™
  3. Na Z3 jest mod do tego ale trzeba mieć root Wysłane z Z3™
  4. Wystarczy odwiedzić pierwszy post w tym temacie. Wysłane z Z3™
  5. Kolega poszedł do radcy prawnego w starostwie i po analizie ubezpieczenia podpowiedzial mu jak ma z głosić i dostał odszkodowanie z euro rtv. Inny zgłosił sam w Orange i nie uznali mu. Ogółem kruczki są straszne i trzeba się naszym znać żeby uznali. Wysłane z Z3™
  6. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.wiocha.pl/1288849,Aldi-A3-Kupe
  7. Jak jest włączone szybkie uruchamianie to nie włączy nic. Wysłane z Z3™
  8. Szału nie ma ale białym g3 Wysłane z Z3™
  9. Mi też przysłali z Seata. Kolejne jaja są takie ze oddałem auto ma serwis i już miesiąc stoi bo jakaś wiązka się przetarla a mają problem z oprogramowaniem w magazynie w Poznaniu i czesci nie dochodza... Wysłane z Z3™
  10. Jakiś link? Wysłane z Z3™
  11. Dzięki za sugestię. Efekt jest powalający Powiedzcie mi czym najlepiej nakladacvten środek? Kupiłem go i nie wiem jak się zabrać za kiere i resztę.Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  12. Kamoka dali mi ostatnio w jakimś sklepie moto jak kupowałem do służbowego. I są strasznie dziadoskie. Z jednej inż drugiej strony nie docierają. W prywatnym mam w bagażniku mowe Valeo bo zamówiłem na necie a na szybko kupiłem alca i jestem bardzo zadowolony. Dałem coś około 40zl a już prawie rok chodzą. Wysłano z Z3
  13. Mój seacior z 2012 łapie się
  14. Widać że Góra swing dół jaśniejszy. Wysłano z Z3
  15. Niestety będzie tak zawsze jak tylko zapali się rezerwa i nie uzupełnisz szybko paliwa. Musisz tankować wcześniej niż zapali się rezerwa wtedy nie będzie problemu twoja wypowiedź jest kompletnie pozbawiona sensu, bo to co napisałeś jest oczywistą oczywistością, przewidzany zasieg dla rezerwy w kazdym aucie to +/- 100km, a Ty napisales ze wlacza sie rezerwa, robisz 90km i wskazowka spada na zero, no ma spasc na zero bo w baku juz nic nie ma? wiec co ma dac odlaczenie aku, magiczne 10 litrow benzyny?
  16. Piszę z własnego doświadczenie a potwierdzone juzbto zostało przez innych kolegów. Jeśli sie okaze że po odliczeniu aku nie wrócił stan tzn. że problem jest gdzie indziej. Ale sprawdź to odrazu żebyś benzyny nie wyjeździe faktycznie. Wysłane z Z3
  17. Za to Twoja ma sens... Mówimy o sytuacji kiedy jezdzimy na gazie. W B6 miałem tak ze jak np. odpaliłem auto i jadę na benzynie i zapala się rezerwa. Przyjeżdżam jeszcze kilka kilometrów i przełącza się na gaz. Teraz robiłem trasę 150 km na gazie a mimo to wskazówka benzyny spadła do zera. Opisywalismy to nawet na forum bo du zoo nosob tak miało. I doszliśmy do wniosku że nawet jak jedziesz na gazie a zapali się rezerwa to komputer się nie oszukuje i spada wskazówka do zera. Odlaczalismy kompa na 10 minut i wskazówka pokazywała znowu ile jest w baku. Utrzymanie stanu ponad rezerwe rozwiązuje problem. A jak nie wiesz nic w temacie to się nie wypowiadaj Wysłane z Z3
  18. Odłącz aku i stan wróci. W b6 miałem tak samo. Jak zapali się rezerwa to jakby komputer już się nie oszukuje i np. robi na rezerwie 90km i spada na dół. Odłączenie aku pomaga. Trzeba trzymać stan powyżej rezerwy to będzie ok. Chyba, że odłączysz aku i nie wróci stan to wtedy trzeba szukać dalej
  19. Pisałem to ja. Nie wiedziałem o tym powiem szczerze ale i sprawdziłem chyba wszystkie flagowce tzn. M8, S5, Z3, Z3c(nie flagowiec ale godny uwagi), huawei P8, G3. I nakładka samsunga jak dla mnie jest "ciężka".Ogółem tak jak pisze jeden z kolegów huawei robi robotę. Mnie akurat wychodziła umowa i wziąłem Z3 bo najbardziej się opłacało przy ewentualnej odsprzedaży i bateria jest koks. A że przy okazji mam ubezpieczenie wyświetlacza w ramach abo to zostawiłem bo nigdy nie wiadomo. Jeśli miałbym wybierać jeszcze raz (biorąc pod uwagę moje preferencje, czyli bateria i prędkość działania) to wybrałbym tak: Z3, huawei P8, M8, S5, G3. Dla mnie najlepiej optymalizuje system pod swoje urządzenia HTC. Tylko tutaj z baterią średnio.
  20. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Na pierwszych zdjęciach nic nie widać ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  21. No nie wiem..... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  22. Dobre Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  23. To chyba tylko leży. Ja w zetkach mam 2 dni spokojnie ale używam LTE i wifi,lokalizacji nie potrzebuje.
  24. Dla mnie nakładka samsunga muli strasznie. Mówię tu o telefonach S3, S4 i S5. Ide do sklepu obejrzeć tego ostatniego. Klikam galerie chwila przestoju, jestem w jakiejś aplikacji naciskam przycisk home i przestuj jak cholera. Telefon za takie pieniądze a na wszystko trzeba czekać... W poprzedniej G2 tego nie było. NIe używałem nigdy note więc się nie wypowiem. Ale najlepsze jak się piszę na forum androida w S5 czy muli to nikt nie widzi problemu a lag w tych dwóch przypadkach jest straszny. I tak jak ktoś pisał samsungowcy robią się powoli jak Ci z nadgryzionego.... Nigdy nie byłem przywiązany do żadnej marki, oczekuje tylko stabilnej i szybkiej pracy na sprzęcie za te pieniądze. Kupiłem HTC one m8 telefon naprawdę koks i według mnie HTC ma najbardziej zoptymalizowany system, wszystko dzieje się juz akcja -> reakcja Gorzej z baterią. Teraz wziąłem na przedłużenie Z3 i Z3 compact. Telefony też bardzo fajne i w mojej opinie lepsze od samsunga. Teraz nie wiem czy zostawić sobie duża Z czy compacta Bateria w obu chyba najlepsza z obecnych dostępnych.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.