Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Sam już nie wiem. Mam jeszcze chwile na zastanowienie. W sumie zostaje S5, Z3 i ewentualnie P8. Trzeba chyba przepić sytuacje Samsung średnio mi się widzi. Z3 pisaliście, że wyświetlacz lipny...
  2. Wczoraj widziałem się z kolegą, który ma m8 i powiem szczerze, że nie wiem co robić. Fajny telefon, szybko działa ale obudowa jest strasznie podatna na zarysowania. Mimo tego, że trzyma telefon w etui, dostaja się tam drobinki z kieszeni i już widać wokół obiektywu wytarcia...
  3. Też nie dawno szukałem OC i AC. Na różnych stronach i nawet dzwoniłem do directów. W koncu poszedłem do CUK żeby zobaczyć ile mi wyliczą i w sumie wyszło najtaniej.
  4. Obecnie jestem przed zmianą telefonu bo niedługo wychodzi mi umowa. Wybór padł na HTC M8. Sprzedałem swoją G2 i mam obecnie lumie 520 jako przejściowy. 512 ramu a żadnej zwiechy, przycinki itp. Raz mi się sam zresetował.
  5. Dlatego wybór padł na htc m8 ale tzieland ma jeszcze opisać P8
  6. Witam. Powiedzcie mi co robi w taśmie ten dzyndzel na sprężynce zaznaczony na zdjęciu.
  7. Tak ja kolega mówi. Do poprzedniej A4 pakowałem mocniejsze graty i przewody 8mm żeby był zapas
  8. Mam M8 bateria trzyma mi 2 dni włączone WiFi blutek komórkowy transwer danych jasność max nigdy nie odczułem aby się grzał na bieżąco wyłączam apki działające w tle.Pięknie się prezentuje w ręku nie obrażając posiadaczy szajsungów nigdy nie kupie. Oto mi chodziło. Miałem wcześniej ze dwa modele HTC i byłem zadowolony.
  9. Note nie miałem żadnego dlatego o nich się nie wypowiem. Ale pozostałe flagowce S prawie wszystkie. Nic wejdę we wtorek do sklepu i zobacze M8 jeśli będzie dobrze leżał w ręku to wezmę.
  10. Samsung odpada. Miałem s4 i nie tylko tego samsung uważam że źle dysponuje pamięcią ram co przekłada się.na.lekkie spowolnienia. M8 muszę obejrzec realnie i zobaczyć czy faktycznie tak się nagrzewa jak piszą w recenzjach. Wybór jest między G3 i M8
  11. A użytkował ktoś htc M8?
  12. No to teraz już nie wiem co brać... :/
  13. No własnie zacząłem się zastanawiać nad dużą Z3. Ktoś ma?Może się wypowiedzieć?
  14. Ale nie mają one lekkiej zawiechy niekiedy???
  15. Panowie co teraz fajnego można kupić z min. 2 GB ramu i wyświetlaczem około 5" do 1300 zł. Raczej używany.
  16. Teraz wlasnie zaktualizowalem.... Wysłane z mojego LG-D802
  17. Jesli moge sie dorzucic. Kiedys wysttawil ogloszenie ze zamieni wizytownik i esp z chromem na te bez chromu. Uzgodnione wszystko, wyslalem dane do wysylki i paczka idzie chyba od kwietnia :-D Wysłane z mojego LG-D802
  18. Teraz jest koles na alledrogo co sprzedaje 0.5 litra i pianke za 50zl. Pistolet do konserwacji i mozna odgrzybiac Wysłane z mojego LG-D802
  19. Przod tak tyl po lekkiej modyfikacji Wysłane z mojego LG-D802
  20. poda ktoś numer ESP z chromem i prawej zaślpeki tej przy awaryjce z chromem?
  21. Onkel odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    B6/B7 sa chodliwe bo części pasują od 2001-2008 roku
  22. Czy u was na tapatalku też jest tak, że na forum ktoś sprzedaje kilka przedmiotów i po wykreśleniu jednego bo sprzedał nie wyświetla się przekreślenie?
  23. Onkel odpowiedział(a) na moglaj80 temat w Audi A4 B7
    Numery pod airbag off masz w dziale warsztat. Opisany tez montaz Wysłane z mojego LG-D802
  24. A ja jeden... Nakladka samsunga. Zamula jak malo ktory telefon Wysłane z mojego LG-D802

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.