Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Poszukaj sobie, na gruponie co jakiś czas pojawiają się kupony zniżkowe do orange za 19zł 30% zniżki na cały okres umowy. Co jakiś czas są dostępne. Więc jak Ci się nie spieszy... Tu masz jak to wygląda i warunki: http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/orange-polska-5/39070102
  2. Wszystko zalezy jaki masz altek. Ja mialem ori 77 ale tez dolozylem kilka rzeczy i nowy kupilem Fiamm 85 od kolegi z forum. Napisz do niego to Ci doradzi. Wysłane z G2
  3. Ja na początek podpiął bym kompa i zobaczył korekcje i czy nie występują inne błędy.
  4. Wlał Ci o połowę za dużo. Po spuszczeniu też kopci?
  5. Nie znam ceny dokladnej LM ale nie wydaje mi sie zeby Valvo byl jakos szczegolnie bardzo drogi. Cene mam z poprzedniego tygodnia bobpusalem do dzika Wysłane z G2
  6. Ja z powodu kiepskiej optymalizacji kolejnych alktualizacji na samsungach zrezygniwalem z tej marki. Teraz mam Lg i jestem bardzo zadowolony. No moze tylko 16gb gdzie na sam system idzie ponad 5... Wysłane z G2
  7. Ale w sytuacji kiedy w poblizu nie ma zaufanego goscia to trzeba tutbo odeslac do regeneracji. Co za tym idzie montowal bedzie inny mechanik i wtedy z ta gwarancja roznie bywa. Zazwyczaj jest tak ze mowia ze montaz zly i dziekuje....Wysłane z G2
  8. Ja tez leje teraz valvoline. Dzik ma dobra cene na niego Wysłane z G2
  9. Onkel odpowiedział(a) na edward.6 temat w 1.9TDI
    Najszybciej auto osiąga temp. roboczą pod obciążeniem. Czyli najlepiej odpalić i po chwili ruszać. Nie pałować do nagrzania.
  10. Na wlepce z kodami wyposażenia bedziesz miał jaki aku był założony i jaki siedzi alternator. Jeśli ori miałeś 72Ah i nie dokladales żadnych odbiorników elektryki tzn. 4szyby,kiere Multi itp.to 100 niepotrzebnie. Wysłane z G2
  11. Ale może komuś innemu się przyda. Nie pogadajmy w skrajność ze złodziejami.... Wysłane z G2
  12. Fajnie zebrane informacje o znanych olejach http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=88&t=174830 Wysłane z G2
  13. SynPower chyba lepszy, przynajmniej tak wychodzi ze strony producenta Wysłane z G2
  14. Kris Ty jeździsz na valvo? Wysłane z G2
  15. Chyba że SynPower z valvoline jak już chcesz Wysłane z G2
  16. Sprobuj valvoline 5w40 Wysłane z G2
  17. Ale u Ciebie raczej nie będzie problemu z kodowanien skoro raz jest dobrze a raz nie... chyba że MK cos swiruje. Wejdź w dział elektryka i znajdź podwieszony wątek o modułach komfortu. Tam jest wszystko opisane
  18. Onkel odpowiedział(a) na aras860 temat w Audi A4 B6/B7
    Tutaj złe to wygląda bo są zmieszane 3 kolory. Gdyby był tylko ten co deska czyli chyba swing i dac czarna kiere, czarna gałkę i dekory okleic np. czarnym carbonem to fotele czarne nie wyglądały by tak zle w tym zestawieniu
  19. Moduły są dobre. Te co masz założone obsługują składane lusterka. Od anglika zaczynaly sie chyba 8E2...
  20. Z tymi reklamami to racja. Ja zainstalowałem ccleanera.
  21. Onkel odpowiedział(a) na Lucas21 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja tez go biorę. Dużo osób pisze że daje radę. Kumpel na ten wcześniejszy model i już dwa lata działa dobrze.
  22. Kup ten modul który jest opisany we wątku. Ja w b6 też miałem ten od kogla i po jakimś czasie zaczął się tropić....
  23. Nie ma LM pełnego syntetyka spelniajacego normę 505.01 Natomiast motul np. Specifik to w 100% syntetyk
  24. W kazdym aucie lalem 5w40. W ostatnich dwoch nawet nie pytałem na czym jeździł bo i tak lalem motula 5w40. W b6 jak kupowałem 1.8T zalany był 10w40 zmienilem na 5w i tylko na lepsze wyszło. Ją zmienilbym bez zastanowienia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.