Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Wciskasz część którą włączasz światła i przekręcasz w prawo. Tak wychodzi włącznik świateł.
  2. Sprawdze i wrzuce.
  3. Kostka jest taka sama jak w clh?
  4. Jaki numer ma kostka i piny do DRL?
  5. Super opis. Sam cos mialem myslec bo ori podswietlenie nic nie widac.
  6. Kiedys w b6 spadlo mi ciegno z wkladki i mimo jrecenia kluczykiem nic sie nie dzialo. Dostalem sie.przez bagaznik. Ale plus ze mialem schowek na narty i skladane siedzenia, dzieki temu odblokowalem jedna strone ibwszedlem do srodka:-)
  7. Powiedzcie mi, jeśli do tej pory miałem podłączony moduł tak jak w opisie Grześka ale bez przełącznika czyli, czerwony-plus wpięty do śruby która jest za pedałami na ścianie grodziowej, niebieski-masa przykręcona na lewym słupku śrubą fioletowy x2- światła drogowe zielony- postojówka a teraz chciałbym go dołożyć to pin 3 z włącznika muszę dać na niebieski przewód? A na pin 5 masę np. ze śrubki? Na razie może działać odwrotnie bez przekaźnika. Mam jeszcze dwa przewody w module: Czarny – Opcjonalne zasilanie „po stacyjce” Biały – Przewód podający masę po załączeniu modułu.
  8. Onkel odpowiedział(a) na adik1983 temat w 1.9TDI
    No więc nie chodzi normalnie. Najlepiej sprawdzić VAG-iem ale na 80% czujnik przy pedale
  9. Witam. Czy mozliwe zeby w a4 b7 sedan nie bylo lampki oswietlenia bagaznika? Otwieram ostatnio wieczorem klape a tu ciemno. Rozgladam sie i nie ma nigdzie lampki. Mam fabryczny pakiet swiatlo a nie mam oswietlenia bagaznika.... Mozliwe??
  10. Onkel odpowiedział(a) na trekpio88 temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli w BKE mozna wywalic kata bez zadnych innych modyfikacji? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Lepszy VCDS. Kolega miał kiedyś coś podobnego i tylko usuwanie i odczyt. A powiedz mi jak założyłeś 18" to mocno odczułeś na aucie? Tzn. mam podobny silnik (115km) i boję się, że będzie taczka przy szerszej oponie dlatego na początek myślę o chipie. Dzisiaj będę sprawdzał kondycję wtrysków i muszę zmienić synchronizację bo mam -1.5.
  12. Onkel odpowiedział(a) na Jarek882 temat w 1.9TDI
    Jak masz VAG-a to już powinieneś sprawdzić synchronizacje i korekcje. Grupy 004 i 013.
  13. Rozumiem ale nie często korzystam z włączonego CLH a w takiej sytuacji po zmierzchu zawsze będzie się załączał jak zamknę auto. A jak muszę podać żeby działało odwrotnie? Tzn. 0 świecą dzienne a na 1 wyłączają się we włączniku CLH?
  14. Tylko ja nie moge zmienic na taki wlacznik bo nie mam xenonu... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Audio cd to nie mp3. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. 1. TAK 2. To kostka idaca do drzwi przednich. 3. Elektrykle kladziesz od B do A z prawej i lewej strony. 4.Oba plusy ciagniesz z prawej i lewej strony. Ten do 15A i ten do termicznego bezpiecznika. Kable mozesz puscic za schowkiem i radiem. 5. Stare piny izolujesz i zakladasz nowe. 6. Zakladsz nowe boczki z przyciskami i wiazkami. Numery wiazek masz w pierwszym poscie. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. O cos takiego chodzi. W przyszlym tygodniu bede walczyl z tematem bo na weekend wyjezdzam. Kolega z forum podesle mi jeszcze schemat podlaczenia i dzialam. Zrobie jakies foty.
  18. Dam znac jak bede cos wiedzial. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  19. W nowym modelu przelacznikow wyglada to troche inaczej. Chcialem dzisiaj to zrobic ale poleglem i czeka mnie wymiana przelacznikow. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  20. Wlasnie ja mam w b7 reczna regulacje i ori clh. W tym przypadku nie ma gdzie zalozyc wlacznika DRL. Ale podobno mozna podlaczyc w ten sposob ze na 0 nic nie bedzie a dopiero na AUTO wlacza sie w zaleznosci od pory dnia dzienne lub mijania Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  21. To ja kombinuje zeby na 0 nie wlaczalo sie nic a dopiero przy auto wlaczaly sie dzienne i po czujniku zmierzchu nirmalne mijania. Podobno sie da:-D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. Aleś zamieszał....Ja mam włącznik świateł z auto i czujnikiem zmierzchu i założony moduł z pierwszego postu. Włącznik mam cały czas w pozycji auto w dzień wsiadam włączam zapłon i nic nie świeci, odpalam auto włączają się dzienne a kiedy zapada zmierzch automatycznie włączają się światła mijania i gasną dzienne. A jak masz na 0 i odpalisz to zapalaja sie swiatla dzienne czy nie?
  23. W dziale elektrycznym jest podwiwszony temat o modulach komfortu i napisane ze obsluguje. A pierwszy post tego watku zawiera opis z czesciami jakie potrzebujesz do elekteyki na tyl. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  24. Serwis za kluczyk około 600zł do b7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.