Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. To jest główny dział wyboru oleju do diesla, bez różnicy by,b6 czy b7
  2. Może warto byłoby zrobić ankiete???
  3. MOLL pewnie będzie droższy. Ale wszystkie 3 są godne polecenia. Więc wybór należy do Ciebie.
  4. Nie wiedzialem że już here wyszło na androida
  5. Ja tez podnosilem w garazu,ale z biedą można by było zrobić to na parkingu :-)
  6. Dziwna sytuacja...
  7. Wiele osób zakłada czarna tylko razem z obudową która jest za kierownicą. Nie wygląda to najgorzej
  8. Albo od tego co masz odejmij 128 i zobaczysz czy to coś zmieni. Czyli kupiłeś auto i wszystko było ok tylko po czyszczeniu zamków to się zrobilo?
  9. Złe zakodowany moduł komfortu. Kiedyś jak w b6 bawiłem się funkcjami komfortu to można było zmienić. Zakoduj go ponownie.
  10. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś kupił aku mniejszy od zalecanego przez producenta. Większy tak. Sprawdz we wlepce jaki miałeś fabrycznie.
  11. Poprawili coś w tapatalku czy dalej ciężko opanować...
  12. Ja też miałem 77 ale zakładałem szyby na tył i inne mody więc wziąłem większy. 80 czy 85 w tym przypadku można spokojnie założyć.
  13. Zmierz. Wymiary masz podane. Ja wybrałbym 85.
  14. A jakie.to ma znaczenie? Co to za test?Wysłane z prodiża Żaden ale ten co zrobił Tomasz102.... Różnice slychac
  15. Ja tylko dodam, że te grupony często się pojawiając także jak ktoś nie ma parcia to polecam. 30% zniżki na 24 miesiące + dodatkowe korzyści przy przedłużaniu umowy. Ja skorzystałem już 2 raz. Kiedyś na fejsie orange podesłało mi za free zniżkę.
  16. Możesz lekko opisać przerobienie podnośników? I podaj numer tego uchwytu z Octavii.
  17. Dla mnie amoled jest za bardzo cukierkowy. Uzywalem s4 i nie podoba mi sie ze telefon z 2 gb ramu a mimo wszystki w niektorych sytuacjach zamulal. Przesiadlem sie na g2 choc tez nie za bardzi bo wydawal mi sie za duzy. Teraz juz sie przyzwyczailem i nigdy nie wrocilbym do s4. Sony nigdy nie uzywalem. S4 faktycznie dobrze lezy w reku mimi ze wiekszy wyswietlacz od s3.
  18. Do 150 kupie cos dobrego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.