Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Powiedzcie mi czy do zastodowan domowych taki prostownik mi wystarczy. Aku mam 95Ah http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4880242445&ref=last-visited
  2. Ja zastanawialem sie na zmiana obecnego motula. Porozmawialem z dzikiem jakis czas temu i zistaje przy motulu.
  3. Masakra. Nie polecam niwej aktualizacji. Ciezko sie przestawic. TRAGEDIA. Jesli ktos nie robil jeszcze aktualizacji to prosze o podanie nuneru wersji.
  4. :facepalm: :facepalm: Normalnie nie rozumiem co gadasz. Ty i te Twoje super uwagi. Można w normalny sposób zwrócić uwagę. Pisze z tapatalka i błędy mi wywala klawiatura SwiftKeySlimok następny. Bezsensowne bicie postów....
  5. Miałem podobny przypadek. Zamknąłem auto i odpialem akumulator . Kluczyk się rozkodowal. Dostałem się przez bagażnik tylko ja mam worek na narty i dzięki niemu włożyłem rękę i otworzyłem klamka składane oparcie. Włożyłem Kluczyk do stacyjki i zakodowal się. 8
  6. Kurcze, no jakaś wkrętarka albo wiertarka małym wiertelkiem zaznaczam miejsce czujnika a później tym z zestawu wiercisz miejsce na czujnik
  7. Potwierdzam, temat do ogarnięcia na parkingu Kupiłem 2 litry LHM PLUS. 1l na przepłukanie całego układu, 2 setki z nowej butli + uzupełnienie stanu. Reszta została gdyby ubyło. Wyjąłem cały zbiorniczek, przeczyściłem. Zamontowałem ponownie, zaślepiłem cienki króciec przy zbiorniczku i założyłem gruby wąż. Cienki wąż wsadziłem do butelki 2l. I na zasadzie przepchnięcia wymieniłem. Dolewałem do zbiorniczka a kumpel kręcił kierownicą. Teraz jest czysty zielony płyn w układzie
  8. Młot pneumatyczny fi 46
  9. Jutro sprawdze bo mam gdzies zapisane.
  10. Kabel rabniety w drzwiach. Kumpel mial to samo. jak podlaczysz pod kompa to wywali nlad na 100%.
  11. Onkel odpowiedział(a) na A4X temat w 1.9TDI
    Jak odpalasz to normalne bo teraz jest chlodno rano. Chic 1,5 to duzo. I pozniej jak sie nagrzeje do 60 to znowu?
  12. Nie rozumiesz. Napisalem ze lepiej na wtryski zastosowac 5154 bo stosuje sie go w maszynie ktora sluzy do czyszczenia wtryskow. Twoj srodek mozna zalac do baku LUB filtra paliwa LUB tak jak ten.pierwszy.
  13. Bezposrednio na same wtryski lepiej dziala 5154
  14. No i tym.najlepiej zrobic opisana procedure. Ten pierwszy co podales wlewa sie do baku
  15. A pieprze to wszystko. Zostaje przy motulu. Od 5 lat na nim jezdze, dzisiaj rozmawialem z dzikiem i tez mowil ze woli motul. Jesli cos jest dobre to po co zmieniac :-D
  16. No to teraz poleci pezy wymianie Millers Oils XF Longlife 5w40 5L
  17. LM Synthoil High Tech 5W-40 jest wpelni syntetyczny ale podejdzie do PD?
  18. A który z LM 5W40 do diesla jest teraz najlepiej zalać? Obecnie zalewam motulem ale pomyślałem o zmianie...
  19. Przeciez omijasz filtr paliwa. Choc jak dawno nie wymieniales to lepiej zmienic
  20. W nowym seacie mam tak ze cyferki na kompie sa biale a reszta jest czarna.Jestem na etapie wymiany licznika na kolor. Tez bardziej podoba mi sie biale podswietlenie tak jak zmieniles to Marcino. Jakie diody tam dales? Jakis filtr? Ewentualnie ze starego licznika czerwonego moge przelutowac biale diody np. z obrotomierza do wyswietlacza przebiegu w kolorowym liczniku?
  21. Ja zmienialem na 4 ramienna mf od b8 i wszystki dziala. Wiazka od b7.
  22. Opis http://www.audizine.com/forum/showthread.php/403682-B6-A4-Heater-Core-DIY
  23. Przymierzam się do wymiany płynu w mojej B7. Lać też ten od citroena? Jaka ilośc wchodzi do 1.9?
  24. To manetka uszkodzona. Ale sprawdz jeszcze jaki masz modul bo moze nie obsluguje i tu jest problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.