Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Oczywiście historia lubi się powtarzać. Kończy mi się obecna umowa i dzwonią z propozycją o 50 zł większą za ten sam pakiet co mam teraz Wypowiedzenie już poszło
  2. Ja tam zawsze z pioneera byłem zadowolony. Używałem tez alpine i mnie bardziej do gustu przypadł pioneer
  3. Wziąłem żonie na przedłużenie lg g2 mini. Powiem wam szczerze, że daje rade.
  4. Onkel odpowiedział(a) na matek678 temat w 1.9TDI
    Napisał Ci Krzysiek co najpierw sprawdzić. Sprawdź jesli będzie ok będziemy szukać dalej.
  5. S4 własnie sprzedałem
  6. NO własnie o tych trzech modelach myślałem. LG- kiedyś bardzo dawno miałem jakiś tam model i chyba źle trafiłem bo więcej na gwarancji przeleżał niż u mnie i 2 razy na nowy był wymieniony. HTC miałem dwa modele i powiem, że pasuje mi. Nexusa 5 nie znam. A Z1? Z wyżej trzech modeli najlepiej który? Ale tak po odczuciach w użytkowaniu a nie po parametrach. Do tej pory cały czas miałem samsungi, teraz sprzedałem S4 i myślę nad czymś innym.
  7. Co można teraz kupić zamiast S4 w podobnym pieniądzu? Może coś innego niż Samsung...
  8. Ustawienie synchro masz pokazane na przykładzie B5 spojrzyj tam.
  9. Onkel odpowiedział(a) na Mitshi temat w 1.9TDI
    Gdzie w tym silniku jest odma?
  10. To zapewne numer części. Nie oznacza daty produkcji
  11. NIe przejmuj się niczym. NIech przyślę Ci wezwanie do sądu... Nie przyślę bo i tak jej nie wygra. Usiądź spokojnie, kup czteropak piwa i obejrzyj dzisiaj lige mistrzów.
  12. KitKat na S4 już jest dla XEO. Ogółem na + działanie. Polecam aktualizację. Bawiłem się S5. W mojej opinii nie warty tych pieniędzy.
  13. Onkel odpowiedział(a) na florekd80 temat w 1.9TDI
    Jak sciagniesz rure ktora idzie do filtra powietrza to ja zobaczysz...
  14. Jakis numer ma ten zestaw naprawczy?
  15. Ja zawsze zalewam motula. Teraz do diesla leje 5w40 specific
  16. @endriu używasz takiego pokrowca? Nie wypada telefon po czasie. Kiedyś miałem podobny. Po kilku tygodniach telefon wypada z niego jak wyciągnąłem odwrotnie ...
  17. NA sgs3 pierwszy dał t-mobile. Jakie używacie etiu ochronnę na s3 i s4??
  18. Koleś ma problem. Ogłoszenie obiegło już chyba wszystkie możliwe fora i strony. Teraz wie, że nie dostanie takiej kasy jaką chce:kox:
  19. Polecicie coś do 1100 zł?? Ekran max 5", min 4.3", android. Raczej coś ze znanych marek.
  20. Ale w świetle pawa ta komisant jest profesjonalistą w tym co robi i TY nie musisz się znać a on ma Ci sprzedać auto bez wad. I teraz jeśli ma wady to on za to odpowiada bo powinien auto "prześwietlić" nikogo nie interesuje, że auto on sprzedaje jako używane. Choć mimo tego sprawa trudna. Zakładasz sprawe, jeśli od razu nie chce przyjąć i czekasz jak się spraw rozwinie.
  21. Ja też tak miałem. Oszukany na 1000 zł. Kilka listów powiadamiających co się dzieje i nagle wezwanie do obowiązkowego stawienia się w sądzie. W jedną stronę miałem 250 km + urlop w pracy. Wchodzę na sprawę, sędzia przeczytał zeznania oskarżonego, moje i 5 innych poszkodowanych (w sumie było nas 55 osó. I to tyle. Pyta czy podtrzymuje co zeznałem. Potem po zwrot kosztów przejazdu własnym autem udałem się do kasy.
  22. A najlepsze jest to, że jak wgrasz sobie niebrandowany, oficjalny 4.3 przeznaczony dla SGS3 to stracisz gwarancję. Żona ma z t-mobile. Ale wgrałem jej, a jak coś się stanie z telefonem to wrócę do 4.1.2 brandowanego i wtedy oddam.
  23. Miejmy nadzieję, że będzie dobrze ale.....
  24. Wszystko jest ok.
  25. Ma ktos tapatalka na androida 4.1? Oddalem telefon na gwarancje i zrobili mi aktualizacje z 2.3.6. Sciagam darmowego i nic nie dziala. Znajduje forum i pisze ze brak tematow......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.