Treść opublikowana przez Onkel
-
Platforma cyfrowa NC+
Oczywiście historia lubi się powtarzać. Kończy mi się obecna umowa i dzwonią z propozycją o 50 zł większą za ten sam pakiet co mam teraz Wypowiedzenie już poszło
-
Czy ma ktoś porównanie Concert 2 vs radio producenta typu pionieer do 300zł?
Ja tam zawsze z pioneera byłem zadowolony. Używałem tez alpine i mnie bardziej do gustu przypadł pioneer
-
System operacyjny Android
Wziąłem żonie na przedłużenie lg g2 mini. Powiem wam szczerze, że daje rade.
-
ruszanie na 1 biegu
Napisał Ci Krzysiek co najpierw sprawdzić. Sprawdź jesli będzie ok będziemy szukać dalej.
-
System operacyjny Android
S4 własnie sprzedałem
-
System operacyjny Android
NO własnie o tych trzech modelach myślałem. LG- kiedyś bardzo dawno miałem jakiś tam model i chyba źle trafiłem bo więcej na gwarancji przeleżał niż u mnie i 2 razy na nowy był wymieniony. HTC miałem dwa modele i powiem, że pasuje mi. Nexusa 5 nie znam. A Z1? Z wyżej trzech modeli najlepiej który? Ale tak po odczuciach w użytkowaniu a nie po parametrach. Do tej pory cały czas miałem samsungi, teraz sprzedałem S4 i myślę nad czymś innym.
-
System operacyjny Android
Co można teraz kupić zamiast S4 w podobnym pieniądzu? Może coś innego niż Samsung...
-
Auto dużo pali :/ komplet logów
Ustawienie synchro masz pokazane na przykładzie B5 spojrzyj tam.
-
Kopcenie z wydechu.
Gdzie w tym silniku jest odma?
-
Pasek rozrządu 1.9 TDI BKE 2005, wymieniać czy zostawić?
To zapewne numer części. Nie oznacza daty produkcji
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
NIe przejmuj się niczym. NIech przyślę Ci wezwanie do sądu... Nie przyślę bo i tak jej nie wygra. Usiądź spokojnie, kup czteropak piwa i obejrzyj dzisiaj lige mistrzów.
-
System operacyjny Android
KitKat na S4 już jest dla XEO. Ogółem na + działanie. Polecam aktualizację. Bawiłem się S5. W mojej opinii nie warty tych pieniędzy.
-
Turbina A4B7 1.9TDi BRB
Jak sciagniesz rure ktora idzie do filtra powietrza to ja zobaczysz...
-
jak używać zestawu naprawczego do lakieru
Jakis numer ma ten zestaw naprawczy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja zawsze zalewam motula. Teraz do diesla leje 5w40 specific
-
System operacyjny Android
@endriu używasz takiego pokrowca? Nie wypada telefon po czasie. Kiedyś miałem podobny. Po kilku tygodniach telefon wypada z niego jak wyciągnąłem odwrotnie ...
-
System operacyjny Android
NA sgs3 pierwszy dał t-mobile. Jakie używacie etiu ochronnę na s3 i s4??
-
"bezwypadkowe" BMW
Koleś ma problem. Ogłoszenie obiegło już chyba wszystkie możliwe fora i strony. Teraz wie, że nie dostanie takiej kasy jaką chce:kox:
-
System operacyjny Android
Polecicie coś do 1100 zł?? Ekran max 5", min 4.3", android. Raczej coś ze znanych marek.
-
Zakup auta w komisie a zwrot.
Ale w świetle pawa ta komisant jest profesjonalistą w tym co robi i TY nie musisz się znać a on ma Ci sprzedać auto bez wad. I teraz jeśli ma wady to on za to odpowiada bo powinien auto "prześwietlić" nikogo nie interesuje, że auto on sprzedaje jako używane. Choć mimo tego sprawa trudna. Zakładasz sprawe, jeśli od razu nie chce przyjąć i czekasz jak się spraw rozwinie.
-
Obowiązkowe stawiennictwo w sądzie
Ja też tak miałem. Oszukany na 1000 zł. Kilka listów powiadamiających co się dzieje i nagle wezwanie do obowiązkowego stawienia się w sądzie. W jedną stronę miałem 250 km + urlop w pracy. Wchodzę na sprawę, sędzia przeczytał zeznania oskarżonego, moje i 5 innych poszkodowanych (w sumie było nas 55 osó. I to tyle. Pyta czy podtrzymuje co zeznałem. Potem po zwrot kosztów przejazdu własnym autem udałem się do kasy.
-
System operacyjny Android
A najlepsze jest to, że jak wgrasz sobie niebrandowany, oficjalny 4.3 przeznaczony dla SGS3 to stracisz gwarancję. Żona ma z t-mobile. Ale wgrałem jej, a jak coś się stanie z telefonem to wrócę do 4.1.2 brandowanego i wtedy oddam.
-
Praca nowego napinacza łańcucha rozrządu ???
Miejmy nadzieję, że będzie dobrze ale.....
-
Nagrzewanie się elementu pod kokpitem
Wszystko jest ok.
-
System operacyjny Android
Ma ktos tapatalka na androida 4.1? Oddalem telefon na gwarancje i zrobili mi aktualizacje z 2.3.6. Sciagam darmowego i nic nie dziala. Znajduje forum i pisze ze brak tematow......