Treść opublikowana przez Onkel
-
Ciężko chodzi kierownica po założeniu tempomatu
Też tak miałem. Musisz ściągnąć kierownice i obudowe kolumny. Żeby obudowa całkiem zeszła musisz odkręcić wkręta T30 obok zacisku regulacji kierownicy. Jak ją odkręcisz to masz możliwość pzresunięcia calego modułu do przodu lub tyłu. Ty musisz go wysyunąć bo za daleko wsunąłeś jak był odkręcony ten wkręt.
-
Elementy z carbonu
Ja mam oklejone wszystkie dekory,popielarki i ramię biegów. Nawet fajnie to wyszło. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Ile powinno być wentylatorów ?
U mnie na ten przykład są dwa.
-
Oszukiwacz sondy za katalizatorem - zainteresowani?
I to wpina się zamiast drugiej sondy?
-
Strefa Śmiechu
Czego sobie życzysz w nowym roku - YouTube
-
Załączający się wiatrak po wyciągnięciu kluczyka
Podłącz VAG-a. Prawdopodobnie padł czujnik temp. ewentualnie "moduł" wiatraków co jest nad nimi pod maską.
-
Brak ciepłego nawiewu
Pewnie termostat.
-
Jak włączyć?
No i musi być stan płynu bo jak zapali sie kontrolka to tylko na szybę leci;) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Rozrzad Kompletny Audi A4 B6 140KW
Napisz do kolegi H4mmer. On ma ori rozrządy w dobrych cenach.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Posłuchaj u kogoś jak gra BOSE. Ja też tak myślałem dopóki czaki mnie nie namówił
-
Głęboko wpadający pedał hamulca,miękki hamulec
Weź człowieku wrzuc na luz. Jakbyś był taki bystry to przeczytalbys ze Dev to specjalista od układów hamulcowych i kazdy kto ma problem dzwoni do niego. Gdzie jest moment ze sie nie znasz pokazać?? Poczytales jakie właściwości ma płyn hamulcowy?? Poza tym tez miałem taki problem, pompa hamulcowa została wymieniona i nic to nie dalo. Wymieniłem pompe abs i sie gra sie ma:) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Głęboko wpadający pedał hamulca,miękki hamulec
Gratuluję szerokiej wiedzy w dziedzinie układów hamulcowych.
-
zimna przekopca na niebiesko
Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju.
-
Wieje pod kierownicą
Nic nie wyskoczy tylko ciezki dostęp jest do jednej srobki. Najlepiej ściągnąć plastik pod wycieraczkami. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
A4 B6 2.0 Dlugo i ciężko odpala
Tak jak wyżej napisane. Podepnij Vaga bo tak możemy sobie gdybac. Ale czujnik jak najbardziej jest możliwy Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Kolor wnetrza a fotele
W takim zestawieniu i tak fotele ori dawali swing. Ale ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Sam nie wiem czy nie założe kiery czarnej i do tego foteli czarnych a mam całosć swing.
-
Kolor wnetrza a fotele
Nie rozumiem. To całość masz teraz swing czy pomieszany swing z czarnym??? Tzn. Kokpit - góra czarna, górne części boczków też czarne?? Jeśli tak to ja bym się nie zastanawiał. Ja mam gorzej bo wszystko jest SWING :/ Niżej mój wątek. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/zmiana-niektorych-elementow-wnetrza-kolor-249270/
-
Olej -proszę o pomoc,dziwna sprawa
Jaki silnik??
-
Jak zabezpieczacie dach przed porysowaniem go anteną od CB
Kumpel kupił folie bezbarwną i nakleił na dachu. Po roku jak odkleił widać było różnicę lakieru. Ja używam podkładki magnetycznej.
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Widziałeś date poprzedniego postu??:kox:
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
A przed wymiana termostatu wszystko było dobrze??
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Nie pamietam ale wiem, że sam wąż też ciężko schodził z aluminiowej rurki
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Między aku a zbiorniczkiem do płynu hamulcowego.
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Ściągnij osłone podszybia. Koło aku masz dwa węzę "gumowe" nałożone na rurki aluminiowe wchodzące do nagrzewnicy. Na jednym z nich jak zsuniesz trochę węża to jest dziurka która też słuzy do odpowietrzenia.
-
Problem z odpowietrzeniem po wymianie termostatu
Tam musi lecieć woda. A jeszcze tam obok aku patrzyłeś?? Tzn. ściągałeś trochę węża żeby odkryć dziurke do odpowietrzenia??