Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Też tak miałem. Musisz ściągnąć kierownice i obudowe kolumny. Żeby obudowa całkiem zeszła musisz odkręcić wkręta T30 obok zacisku regulacji kierownicy. Jak ją odkręcisz to masz możliwość pzresunięcia calego modułu do przodu lub tyłu. Ty musisz go wysyunąć bo za daleko wsunąłeś jak był odkręcony ten wkręt.
  2. Ja mam oklejone wszystkie dekory,popielarki i ramię biegów. Nawet fajnie to wyszło. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  3. U mnie na ten przykład są dwa.
  4. I to wpina się zamiast drugiej sondy?
  5. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Czego sobie życzysz w nowym roku - YouTube
  6. Podłącz VAG-a. Prawdopodobnie padł czujnik temp. ewentualnie "moduł" wiatraków co jest nad nimi pod maską.
  7. Pewnie termostat.
  8. No i musi być stan płynu bo jak zapali sie kontrolka to tylko na szybę leci;) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  9. Napisz do kolegi H4mmer. On ma ori rozrządy w dobrych cenach.
  10. Posłuchaj u kogoś jak gra BOSE. Ja też tak myślałem dopóki czaki mnie nie namówił
  11. Weź człowieku wrzuc na luz. Jakbyś był taki bystry to przeczytalbys ze Dev to specjalista od układów hamulcowych i kazdy kto ma problem dzwoni do niego. Gdzie jest moment ze sie nie znasz pokazać?? Poczytales jakie właściwości ma płyn hamulcowy?? Poza tym tez miałem taki problem, pompa hamulcowa została wymieniona i nic to nie dalo. Wymieniłem pompe abs i sie gra sie ma:) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  12. Gratuluję szerokiej wiedzy w dziedzinie układów hamulcowych.
  13. Onkel odpowiedział(a) na honzik07 temat w 1.8T
    Oleju może przestał brać ale kwestią czasu jest padnięcie turbiny przy takim oleju.
  14. Nic nie wyskoczy tylko ciezki dostęp jest do jednej srobki. Najlepiej ściągnąć plastik pod wycieraczkami. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  15. Tak jak wyżej napisane. Podepnij Vaga bo tak możemy sobie gdybac. Ale czujnik jak najbardziej jest możliwy Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  16. W takim zestawieniu i tak fotele ori dawali swing. Ale ja na Twoim miejscu bym się nie zastanawiał. Sam nie wiem czy nie założe kiery czarnej i do tego foteli czarnych a mam całosć swing.
  17. Nie rozumiem. To całość masz teraz swing czy pomieszany swing z czarnym??? Tzn. Kokpit - góra czarna, górne części boczków też czarne?? Jeśli tak to ja bym się nie zastanawiał. Ja mam gorzej bo wszystko jest SWING :/ Niżej mój wątek. http://a4-klub.pl/wnetrze-99/zmiana-niektorych-elementow-wnetrza-kolor-249270/
  18. Jaki silnik??
  19. Kumpel kupił folie bezbarwną i nakleił na dachu. Po roku jak odkleił widać było różnicę lakieru. Ja używam podkładki magnetycznej.
  20. Widziałeś date poprzedniego postu??:kox:
  21. A przed wymiana termostatu wszystko było dobrze??
  22. Nie pamietam ale wiem, że sam wąż też ciężko schodził z aluminiowej rurki
  23. Między aku a zbiorniczkiem do płynu hamulcowego.
  24. Ściągnij osłone podszybia. Koło aku masz dwa węzę "gumowe" nałożone na rurki aluminiowe wchodzące do nagrzewnicy. Na jednym z nich jak zsuniesz trochę węża to jest dziurka która też słuzy do odpowietrzenia.
  25. Tam musi lecieć woda. A jeszcze tam obok aku patrzyłeś?? Tzn. ściągałeś trochę węża żeby odkryć dziurke do odpowietrzenia??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.