Treść opublikowana przez Onkel
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
Ja do swojego AVJ-ta z wymiana płaciłem 440 ori Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Ty masz górę swing a dol jeszcze jasniejszy... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
a no własnie ty masz góre czarną a ja wszystko SWING. Nie opłaca mi się wymienić góry bo swing tania jest a czarna b. droga
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
No i takich foteli szukam, sport, grzane ale niestety trudno trafić. Kolego mateszymanski możesz podesłac mi fotki deski (tzn. kokpitu) bo chyba masz czarną kiere i też myślę o założeniu czarnej. Jak możesz to daj znać na PW to podeślę Ci e-mail.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Koledzy jak określić czy mam błotnik przystosowany do ręcznej regulacji bixa?? Może jakieś foto jak on musi wyglądać??
-
parują mi szyby caly czas
Zgadzam się z kolegom. Używam płynu do szyb sonaxa i ostatnio jakoś nie miałem czasu na umycie i szyby parowały. Szyby umyte i nie ma problemu. Tak samo bylo z przednimi wycieraczkami. Mam AERO, szyba przednia dawno nie myta i przeskakiwały. Umyłem i jest wszystko dobrze.
-
Ramiona i wycieraczki AERO
Poda mi ktoś numer całego zestawu wycieraczek AERO z ramionami? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
Zdjąłem rurę z przepustnicy i jest lekko tłusta ale nie za mocno. Auto zbiera się dobrze, oleju na 5000 km ubyło może ze 300-400 ml. Mam się bać że turbo puszcza i jest do wymiany???
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
No też właśnie niekiedy czuć spadek mocy może nie tak bardzo ale jednak. Myślałem, że to coś bardziej poważnego i pytam, bo może te zawory mają przypadłość "paść" i trzeba wymienić. Ale wytre wszystko i poszukam. Bo jeśli odma będzie zapchana to tutaj też może wywalać??
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
Rurka bagnetu jest trochę upocona ale wszystko w około czyste tylko te elementy sa zabrudzone. Dla pewności wytrę i zobacze ale jesli byłaby to wina rurki to inne elementy też by były brudne a tutaj czysto. A co to za zaworki pod kolektorem ssącym? Co jeszcze do sprawdzenia w związku z tym poceniem?? ---------- Post dopisany 08-11-2012 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 10:40 ---------- Koledzy nikt nie podpowie co dzieje się z tymi zaworkami??
-
Windows 8 - z czym to sie je?
A ilu z was wyżej krytykujących używało 8?? Przeczytali gdzieś opinie (może nie wszyscy) i opowiadają bo tani, bo zły, bo tak napisał zdzisiek15 na onecie.pl Ja jako były student informatyki mam dostęp do całości materiałów microsoftu za free. Postaram się w tym tygodniu jeszcze postawić 8 i napisać jakieś opinie po użytkowaniu. Bo już mam w domu ale nie ma czasu na postawienie.
-
separator antenowy do nieseryjnego radia
Może masz uszkodzony moduł antenowy?? Uzupełnij profil.
-
Upocone zawory pod kolektorem ssącym(zdjęcia)
Witam. Wczoraj otworzyłem maskę żeby sprawdzić stan oleju. Patrzę a tam pod kolektorem dwa zaworki, które się tam znajdują są upocone i cały wąż/rurka, która jest przypięta też. Z czego to może wynikać?? Czy element na 4 zdjęciu to odma?? Jeśli nie to może ktoś wrzucić fotkę jak ona wygląda (tylko nie z etki:P)??
-
Demontaż korby w tylnych drzwiach.
Jak masz ten dzyndzelek za który łapiesz żeby opuścić szybę to w drugą stronę wysuwasz plastik/osłonke korby. Pod nią jest jedna śruba, odkręcasz i jesteś w domu. Ewentualne foty możesz zobaczyć w dziale warsztat przy zmianie korb na elektryke.
-
Czyszczenie silnika pod pokrywą zaworów
Ja powiem tylko tyle ze warto byłoby ściągnąć miskę i wyczyścić smok bo tez pewnie będzie nie wesoło na dole... Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
-
dziura w zderzaku jak naprawić
Najlepiej oddać do spawania. Jak miałem w A3 pęknięcie lekkie to pospawali mi za 40zł. A baw się w szpachle, jeszcze jak sam nigdy nie robiłeś to nie wyjdzie dobrze.
-
Szare lub beżowe wnetrze b6
Ja też mam Swing i może nie jest bardzo złe ale lepsze czarne. Tak jak kolega wyżej napisał cięzko jest coś znaleźć a jak jest to albo stan ch**wy albo cena miażdży. Ja już miałem robić małe zmiany i fotele zapodać czarne, kiere czarną i kilka innych elementów ale zrezygnowałem bo chyba nieciekawie by to wyglądało. Postaram się jutro dać fotkę.
-
Błąd katalizatora w Audi A4 B6 1.8T
Poszukaj bo bylo już wiele razy o tym. Jak wywalisz to i tak będziesz mial błąd silnika i co jakis czas trzeba będzie go usuwać bo druga sonda diagnozuje układ. Zostaje wymiana kata na sprawny albo załadowanie przelotki i komputerowe usunięcie drugiej sondy.
-
obuowa kierownicy
W dziale warsztat przy zmianie manetki masz opisane. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
-
Ostre szarpnięcie przy 3-4tyś.obrotów jak by odcięcie paliwa.
Bez VAG-a możemy sobie gdybać co to jest. Jesteś z Warszawy to podjedź na spota i chłopaki podepną Ci pod kompa. http://a4-klub.pl/mazowieckie-86/spociki-warszawskie-wtorki-g-19-00-promenada-poziom-3-a-13/
-
Wskaźnik przełączania biegów! Update
W nowym seacie z 2012 r. Mam przy manualu taki bajer. Pokazuje na jakim jestem biegu i kiedy zmienić najlepiej ja wyższy ale tutaj chyba nie ma tak dobrze w manualnej skrzyni Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
-
Folia pod kolor zamiast malowania dokładek
Raczej nie dostaniesz folii o identycznym kolorze. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2
-
Regeneracja włącznika świateł
Jest dobry. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
-
Concordia-czas wyplacenia odszkodowania
Nikt Ci ie powie ile... Oni maja jakieś dziwne stawki i żeby się nie okazało, że będziesz musiał pisać odwołanie bo to co Ci wypłacą nie starczy na naprawę. NIestety tak postępują nasze TU na zasadzie a może się uda i się nie odwoła.
-
Zmiana niektórych elementów wnętrza na inny kolor
Dokładnie tak jest ale kto nie ma ten nie wiem. Dlatego chciałbym zrobić taką małą zamianę... Czekam cały czas na odp. kolegi który ma tak zrobione wnętrze a jeśli wychodzilo tak ori to jeszcze lepiej