Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. jakbyś wpisał w google 15W40 to wiedziałbyś, że to jest olej mineralny. Jakbyś przeczytał 5 ostatnich stron tego wątku to też wiedziałbyś, że do 1.8T lać 5W40. A pytania czy warto wymieniać inne filtry poza olejowym uważam, że nie było. Przy takim podejściu nie nacieszysz się za długo autem a później jeszcze powiesz - AUDI to gó**o:kwasny:
  2. Właśnie jestem po testach i niestety nie masz racji. Można ustawić 10k. Tylko ważne jest żeby wartość minimalna do przejechania i maksymalna była taka sama. Czyli podajemy np. 10k. Kiedyś jak podałem 10k na minimum i 11 na max to raz ubywało km a raz dodawało. Teraz jestem 1000km i wszystko ok.
  3. Właśnie jestem po testach i niestety nie masz racji. Można ustawić 10k. Tylko ważne jest żeby wartość minimalna do przejechania i maksymalna była taka sama. Czyli podajemy np. 10k. Kiedyś jak podałem 10k na minimum i 11 na max to raz ubywało km a raz dodawało. Teraz jestem 1000km i wszystko ok.
  4. Otworzyłeś już?? Jak wrażenia?? Też chce kupić taki zestaw.
  5. Wszystko do czasu jak zrzucisz pokrywe zaworów do wymiany uszczelki... 15k hmmmm Twoja sprawa. Ja tam wale co 10k bo na silniku nie warto oszczędzać.
  6. Przy liczniku naciskasz guzik z kluczem.
  7. Ja usunąłem u siebie dzisiaj (wpisałem ponownie 10k). Zobacze jak teraz będzie się zachowywać i napisze po około 1000km.
  8. Ja jak ustawiłem sobie po wymianie oleju żeby pokazało mi po 10000 to głupoty mi pokazywało (zakałdałem nawet temat o tym). Tzn. dzisiaj pokazywało np. że do inspekcji mam jeszcze 8000km a po jakimś czasie, że 8200 I tak skakały wartości. Zmienilem na 15 i teraz wszystko dobrze. Obecnie mam jakieś 1500 do wymiany to ustawie jeszcze raz na 10k może coś wtedy pomyliłem, zobacze jak będzie i napisze.
  9. Większość ma podobne wyposażenie. Przy moim jest dodatkowo xenon, jak xenon to i spryski lamp, rolety w tylnych boczkach i na szybie, grzane d*py. Ale silniczek 1.8T jak najbardziej polecam. Tylko nie napalaj się bo żeby kupić dobre 1.8T trzeba pojeździć i nie szukać tańszej od 2.0.
  10. Syrenki działają niezależnie. Nie muszą być obie podłączone.
  11. W dziale warsztat masz cały proces regeneracji. Ale po krótce. Wyciągasz klimatronik- odkręcasz śrubki z tyłu - ściągasz chrom na dole jeśli to 1-din - rozdzielasz przód od tyłu - wykręcasz elektronike - i masz przyciski na wierzchu. Jak będziesz oddzielał przód od tyłu to ostrożnie bo łączy je taśma.
  12. Wiem wiem w ETCE widziałem Ale możliwe, że po wypięciu jednej druga nie działa??
  13. Witam. Spaliła mi się jedna syrenka klaksonu a w sumie już jak kupiłem to nie działała. Wczoraj wyciągnąłem ją. Sprawdziłem i prąd jest w kostce a nie wyje czyli wina syrenki. Złożyłem wszystko i okazało się, że teraz w ogóle nie działa klakson. Czy do działania choć jednej musi być druga wpięta w kostkę?? Jutro ściągnę lampy i zobacze ale chciałbym wiedzieć czy ta druga jakoś zamyka obwód czy co....
  14. Ja mam fabryczny alarm i kiedyś jak zdjąłem klemy bo cos tam robiłem i podłączyłem to wył. Teraz tego nie ma:decayed:
  15. Błąd kata wywala na pewno CHECK-a. U kumpla też zawalony kat i jutro go wywala ale nie ma przy tym błędów sond więc możliwe, że masz uszkodzone. Pali Ci więcej??
  16. Jest gazownia??
  17. Ja też ściągałem słupki bo próbowałem bez ale nie dałem rady. Te "haczyki" psują całą zabawe i jak miałem się męczyć 2 godziny żeby jakoś wyciągnąć zdemontowałem słupki i poszło.
  18. Czyli pompa do wymiany u mnie było to samo. Szukaj na allegro. Ja kupiłem używke. Możesz kupić nową ale nie za 100zł bo to padła są.
  19. Po co to zakładasz nowy wątek jak tutaj piszesz o tym samym
  20. Głowica do zrzucenia . Kumpel ma taki sam motor w B6 też i u niego okazało się, że był blok lekko pęknięty między 3 a 4 cylindrem i też pobierał duuuuuuużo oleju
  21. Musisz szukać od 1.8T. Jak szukałem do siebie to dzwoniłem do serwisu, żeby zapytać czy ma znaczenie literka na końcu. Powiedzieli, że ma bo inne są ciśnienia wytwarzane przez nie czy coś takiego. Na szczęście znalazłem na alledrogo. Do AVJ-a potrzebujesz z literką P bo takie w oryginale wychodziły. A może napiszesz co się dziej?? Padła całkowicie czy wyje?? Bo w AVJ-tach to częsty przypadek, że np. po przekręceniu kluczyka słychać sekundowe wycie i milknie.
  22. Do tej pory byłes bez auta????:shock3:
  23. Zacząć od podpięcia VAG-a.
  24. To jest półka nie podszybie. Składasz oparcia jeśli masz składane, ściągasz osłony słupków, które zaczynają się w połowie auta (ostrożnie bo pod spodem jest kurtyna a przynajmniej powinna tam być ). Odkręcasz śrubki w bagażniku i wyciągasz półkę. Dużo roboty ale najszybciej wyciągniesz.
  25. I jak chciałeś mu pomóc tym wpisem??? Ja je**e. Spodziewaj się takich samych odp. jak będziesz miał problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.