Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Przy nie dopiętej wtyczce wywaliłby błąd. Odepnij przepływke przejedź się i zobaczysz czy jest lepiej i czy coś się zmieniło.
  2. Koleś mieszkający niedaleko mnie zmieniał 1.6 w golfie 4 na 1.8T. Koszta takie jak chłopaki napisali. Sprzedał by swoje kupił 1.8T i jeszcze by zostało. Teraz czeka jeszcze na wiązke silnika bo kupił od anglika ale jest strasznie długa zaczął ją skracać i silnik chodzi podobno w trybie awaryjnym.
  3. Ściągnij osłonę kolumny i tam po stronie kostki stacyjki będziesz miał wiązka kabli idące w takiej plastikowej osłonce którą się otwiera. Poszukaj cienkiego czerwonego kabelka. Sprawdź dla pewności miernikiem. Jest na nim plus aż do momentu wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki. Sam podłączałem tam radio pionka.
  4. Ja też obstawiam, że plakował i wiadomo jak chcesz deske przy szybie wyczyścić to leci na szybe. I w słońcu widać że szyba tłusta dlatego ja przerzuciłem się na ściereczki do kokpitu.
  5. Najlepiej patrzeć jak będą podłączać kompa jaki błąd wyskoczy. Obstawiam czujnik temperatury.
  6. Ja kupiłem kupon na gruponie i mam za 50zł sprawdzenie szczelności, uzupełnienie oleju w sprężarce, UV coś tam i nabicie 100g w cenie (tutaj dopłacam za każde 100g 10zł). Podpowiedzcie mi ile czynnika wchodzi do B6?? Jeśli to różnica to 1.8T choć teraz już widać w profilu
  7. No bez przesady. Ja przy 10k zamawiam u Tomka olej i filtry no i jakoś tak przy 10500 wymieniam.
  8. O ile spada?? Wszystko zależy od trybu jazdy. Jednak jeśli wahania są na poziomie 100km to zajrzyj do czujnika poziomu paliwa znajdującego się przy pompie.
  9. Jesli piszesz, że nie słychać jak pompa podaje to może zacznij od niej?? Przekaźnik sprawdź. I potwierdze tylko słowa Tomka - bez VAG-a można gdybać bo za dużo jest możliwości.
  10. Mi przy starcie nie uruchamia się nawi ori ylko to menu główne.
  11. :facepalm:Zapomniałem. No to nie pamiętam ale przeszukaj warsztat tam byl opis jak rozebrać.
  12. Dobra nie schodźmy z tematu. Zmieniaj soft i dawaj znać jak wrażenia. Zmień na f910bt pojeździj ze dwa dni i zmień na avic ___________________________________________________________________________________________________________ Poniżej obiecane fotki jak to wygląda u mnie: ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:06 ---------- up:D Fotki zmodyfikowanego softu ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- up:D Fotki zmodyfikowanego softu
  13. Złap za mieszek i pociągnij.
  14. Przód pod zaślepkami masz śrubki, ściągasz ramkę biegów i odkręcasz popielarke. Tam masz jeszcze dwie śrubki. Wyciągasz tylną popielarki i odkręcasz 3 śrubki. Wyciągasz radio, kilamtronik i tam masz też śrubki po bokach.
  15. W dzilae sprzedam komercyjne masz TOM77 i dzik
  16. A pisałeś do chłopaków z forum Tomka lub Marcina za ile mieli by taką pompe??
  17. no aż 8 minut czekałeś. Straszne.
  18. A patrzyłeś goetze albo elringa?? Pewnie taniej wyjdzie a sa dobre. Ja za goetze do 1.8T płacilem 60zl
  19. Tylko niech Ci dają komplet z tą uszczelką wokół świec bo mi proponowali bez tego
  20. Nawet w serwisie powiedzieli, że ten Castrol co jest w PL to nie ten sam Castrol co jest w DE... I może dlatego tak jest choć tak jak Grzesiu mówisz wymienił olej może z 5razy i wtedy też cuda będą.
  21. No niech leje dalej nikt mu nie broni. Zobaczymy jak za jakis czas zdejmie pokrywę zaworów bo cos będzie się dziać i zobaczy piekny widok galarety to zmieni na inny.
  22. Kostke od radia masz ori pionka czy jakąś inna??
  23. No to w B7 musiało inaczej być. Bo w B6 (przynajmniej u mnie) w kostce radia nie był plusa po stacyjce a ori radia działały po CAN-ie. Ja ciągnąłem z kostki stacyjki i wszystko jest ok.
  24. A skąd ciągnąłeś plus po stacyjce??
  25. Najlepiej zrobisz jak podejdziesz do jakiegoś gazownika tam u siebie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.