Treść opublikowana przez Onkel
-
Sprawdzenie przepływomierza.
Przy nie dopiętej wtyczce wywaliłby błąd. Odepnij przepływke przejedź się i zobaczysz czy jest lepiej i czy coś się zmieniło.
-
Swap silnika
Koleś mieszkający niedaleko mnie zmieniał 1.6 w golfie 4 na 1.8T. Koszta takie jak chłopaki napisali. Sprzedał by swoje kupił 1.8T i jeszcze by zostało. Teraz czeka jeszcze na wiązke silnika bo kupił od anglika ale jest strasznie długa zaczął ją skracać i silnik chodzi podobno w trybie awaryjnym.
-
Podłączenie cb radio do stacyjki
Ściągnij osłonę kolumny i tam po stronie kostki stacyjki będziesz miał wiązka kabli idące w takiej plastikowej osłonce którą się otwiera. Poszukaj cienkiego czerwonego kabelka. Sprawdź dla pewności miernikiem. Jest na nim plus aż do momentu wyciągnięcia kluczyka ze stacyjki. Sam podłączałem tam radio pionka.
-
Tłusta szyba przednia
Ja też obstawiam, że plakował i wiadomo jak chcesz deske przy szybie wyczyścić to leci na szybe. I w słońcu widać że szyba tłusta dlatego ja przerzuciłem się na ściereczki do kokpitu.
-
Wentylator chlodnicy nie wylacza sie po zgaszeniu silnika
Najlepiej patrzeć jak będą podłączać kompa jaki błąd wyskoczy. Obstawiam czujnik temperatury.
-
Kończący się czynnik?
Ja kupiłem kupon na gruponie i mam za 50zł sprawdzenie szczelności, uzupełnienie oleju w sprężarce, UV coś tam i nabicie 100g w cenie (tutaj dopłacam za każde 100g 10zł). Podpowiedzcie mi ile czynnika wchodzi do B6?? Jeśli to różnica to 1.8T choć teraz już widać w profilu
-
Stan oleju 1.8T
No bez przesady. Ja przy 10k zamawiam u Tomka olej i filtry no i jakoś tak przy 10500 wymieniam.
-
B6 problem z wskaźnikiem paliwa
O ile spada?? Wszystko zależy od trybu jazdy. Jednak jeśli wahania są na poziomie 100km to zajrzyj do czujnika poziomu paliwa znajdującego się przy pompie.
-
Nie odpala
Jesli piszesz, że nie słychać jak pompa podaje to może zacznij od niej?? Przekaźnik sprawdź. I potwierdze tylko słowa Tomka - bez VAG-a można gdybać bo za dużo jest możliwości.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Mi przy starcie nie uruchamia się nawi ori ylko to menu główne.
-
Skrzypiące plastiki :E
:facepalm:Zapomniałem. No to nie pamiętam ale przeszukaj warsztat tam byl opis jak rozebrać.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Dobra nie schodźmy z tematu. Zmieniaj soft i dawaj znać jak wrażenia. Zmień na f910bt pojeździj ze dwa dni i zmień na avic ___________________________________________________________________________________________________________ Poniżej obiecane fotki jak to wygląda u mnie: ---------- Post dopisany 25-04-2012 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 20:06 ---------- up:D Fotki zmodyfikowanego softu ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- up:D Fotki zmodyfikowanego softu
-
Skrzypiące plastiki :E
Złap za mieszek i pociągnij.
-
Skrzypiące plastiki :E
Przód pod zaślepkami masz śrubki, ściągasz ramkę biegów i odkręcasz popielarke. Tam masz jeszcze dwie śrubki. Wyciągasz tylną popielarki i odkręcasz 3 śrubki. Wyciągasz radio, kilamtronik i tam masz też śrubki po bokach.
-
Jaka pompa oleju
W dzilae sprzedam komercyjne masz TOM77 i dzik
-
Jaka pompa oleju
A pisałeś do chłopaków z forum Tomka lub Marcina za ile mieli by taką pompe??
-
Dowod rejstracyjny A4 Avant Quattro
no aż 8 minut czekałeś. Straszne.
-
Dużo oleju w komorze świecy w Audi A4 B6 2.0
A patrzyłeś goetze albo elringa?? Pewnie taniej wyjdzie a sa dobre. Ja za goetze do 1.8T płacilem 60zl
-
Dużo oleju w komorze świecy w Audi A4 B6 2.0
Tylko niech Ci dają komplet z tą uszczelką wokół świec bo mi proponowali bez tego
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Nawet w serwisie powiedzieli, że ten Castrol co jest w PL to nie ten sam Castrol co jest w DE... I może dlatego tak jest choć tak jak Grzesiu mówisz wymienił olej może z 5razy i wtedy też cuda będą.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
No niech leje dalej nikt mu nie broni. Zobaczymy jak za jakis czas zdejmie pokrywę zaworów bo cos będzie się dziać i zobaczy piekny widok galarety to zmieni na inny.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Kostke od radia masz ori pionka czy jakąś inna??
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
No to w B7 musiało inaczej być. Bo w B6 (przynajmniej u mnie) w kostce radia nie był plusa po stacyjce a ori radia działały po CAN-ie. Ja ciągnąłem z kostki stacyjki i wszystko jest ok.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
A skąd ciągnąłeś plus po stacyjce??
-
Szarpanie przy przyśpieszaniu
Najlepiej zrobisz jak podejdziesz do jakiegoś gazownika tam u siebie.