Treść opublikowana przez Onkel
-
Kiedy przejść z oleju syntetycznego na półsyntetyk
kiedy masz przejsc na syntetyk ????? Nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest tak jakbys przeszedł ze stanu żywego do śmierci... nie rozmawiaj z taksówkarzami na temat olej (ów) lej to co masz i jezdzij, i najlepiej z nikim na ten temat juz nie rozmawiaj Bo ludzie maja taka mentalność, że jak zaczyna zużywać trochę więcej oleju tzn., że tzreba przejść na półsyntetyk bo trochę gęściejszy i nie bierze już zamiast szukac przyczyny. Poza tym gratuluję ALT-ka na pełnym syntetyku i tak małym zużyciu. Rzadkość na naszym forum.
-
Problem z autem na benzynie
Najlepiej było by podpiąc VAG-a ale nie masz ze soba pewnie?? Czyli jak przełączy się na gaz to jest dobrze?? Jeśli tak to postaraj się wrócić tak to miejsca zamieszkania i wtedy cos podziałasz bo jesteś pewnie zagramanicą...
-
[B6 AVJ] Problem z młynkiem
Widocznie samo się naprawilo
-
[ALL B6] Podnośnik klapy bagażnika
Poszukaj bo było już o tym. Kolega w dziale sprzedam miał takie coś do opchnięcia.
-
Pompa paliwa
Podepnij VAG-a
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Może wtryski zabrudzone i ciężko ma podać??
-
Drga na wolnych obrotach, wyje pompa
Pompa powietrza wtórnego jest pod maską czyli z przodu a kolega pisze, że buczenie jest z tyłu więc może być to pompa paliwa. Kiedy filtr paliwa był zmieniany?
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
Kolega KICHOL przyszedł chyba z forum mazdy speed (tam najważniejszy jest temat nie wartość merytoryczna odpowiedzi). Czepiasz się szczegółów a jak ktoś będzie szukał to i tak wpisze przekładka silnika. Co nie zmienia faktu, że było już wiele tematów o przekładce i okazywało się to mało opłacalne.
-
Prosze pilnie o opinie! Jak sprawdzić czy turbo w silniku 1.8t działa?
Jeśli masz fakturę to nie musisz iść.
-
Wzrost obrotów silnika podczas zmiany biegów
Ja u siebie też mam lekki wzrost ale nie jest to jakieś uciążliwe i mam tempomat, który działa. Na forum A3 chłopaki też pisali o tym problemie i jeden zaprowadził na kompa i jakoś mu zakodowali czujnik sprzęgła że faktycznie podziałało ale na czym ta adaptacja polegała nie wiem. Postaram się odszukać ten wątek i wkleić.
-
Jaka alternatywa dla padniętego zawieszenia ORI?
Kup za te pieniądze paliwo i jedź sobie gdzieś daleko W eleganckim stanie są Twoje amorki
-
Szarpanie przy przełączaniu na gaz
No i od tego szarpie. Usunąłem błędy i nie wróciły czy nie sprawdzałeś??
-
Szarpanie przy przełączaniu na gaz
Podłączany był VAG?? Trzeba sprawdzić błędy no i ewentualnie na regulacje gazowni jechać.
-
[B6 ALT] Czy to normalne że 'zjada' tyle oleju ?
Jeśli przez 10k zje Ci litr to bez stresu.
-
Wyjecie glosnika basowego oraz oslony SEDAN
Zabawy jest trochę bo musisz zdjąć całą osłonę słupków tylnych które zaczynają się na połowie auta Dopiero wtedy ściągniesz bez problemu półkę. Podobno można bez ściągania słupków ale ja nie dałem rady a można dużo szkód narobić.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Zrób płukanke i zalej coś znacznie lepszego np Motul - lepkość taka jak i była lana (5w30 lub 5w40) Ja u siebie miałem lanego Castrola longlife i po 178tyś była do wymiany pompa oleju i nastawnik wałka a w silniku bardzo dużo nagaru i syfu. Teraz wszystko już jest czyste i śmigam właśnie na oleju Motul X-cess 5w40 Grzesiu a Ty nie chciałeś przejść na Milersa?? Ktoś z 1.8T chciał i nie pamiętam kto robił zamiane z motula na milersa
-
Komputer Przekłamuje średnie spalanie. da się zrobić korekcje??
A wskaźnik paliwa pokazuje dobrze??
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A jest sens przesiadać się z Motula na Milersa?? 5W40 teraz leje.
-
Nie działa klima
Jakie błędy na klimatroniku??
-
1,8 1,8T awaryjność i równa praca
Kup rower. I nie mówie tego złośliwie tylko po przeczytaniu Twojego postu każde auto dla Ciebie jest złe tzn. na pewno się popsuje... Jak wymienisz rozrząd będziesz robił wymiany oleju na czas to wszystko będzie dobrze. Silniki 1.8 i 1.8T audi to jedne z najlepszych motorów na rynku i jeśli nie będziesz dbał to każdy zajeździsz. I może sprecyzuj bardziej jakie to Audi b5,6 itd.?
-
RNS-E dekoder kodu PIN
To tylko to Ci zostaje.
-
Pompa Powietrza wtórnego-gwizd
Starej się nie rozbiera
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
Podepnij VAG-a i zobacz czy są jakieś błędy. Paliwa w baku jest powyżej rezerwy?? Jeśli faktycznie ubywa to albo masz gdzieś wyciek albo źle założoną instalacje.
-
Dziwna praca silnika
Pierwszy błąd tez jest ważny bo dotyczy sondy. Musisz poczekać i sprawdzić błędy jeszcze raz. Po usunięciu coś się zmieniło?? Podepnij jeszcze raz i zobaczysz czy wrócą. Jeśli tak to sprawdź czujnik i ewentualnie go wymień bo od tego bym zaczął zanim zaczniesz kopać w rozrządzie no i oczywiście sonda. Masz gazownie??
-
proszę o porade bledy :/
Chyba zostaje tylko wymiana.