Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Nie nie. Chodzi o to, że jeśli wskazówka zleciała na sam dół o zalałem za 100zł to owszem podniosła się np. na poziom 170km ale jeśli odpiąłem aku to po podpięciu wskazała różnicę rezerwy czyli np.230km
  2. No to tyle, że straciłeś 6zł na polecony.
  3. To dziwne bo u mnie i u kolegi nawet po dolaniu nie wraca do stanu przed zapalenie rezerwy. Tylko odpięcie aku pomaga
  4. Ten za silnikiem podaje chyba na zegary.
  5. To pierwsze to RNS-e z A3. NIe pasuje z B6 do B5. Ale pasuje z A6. Tu masz temat, poczytaj. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?7428-ALL-RNS-E-od-A-do-Z
  6. To ja już wolę swoją żółtą barwę żarówek i dołożony moduł świateł dziennych na ori lampach.
  7. Sam. Wszystko opisane jest na avic411 ale jak znajdę chwilę to zrobię opis. Dlatego dziwi mnie, że ludzie płacą jakiemuś użytkownikowi z allegro po 200zł W sumie to jest złożona procedura. Ja mam f900bt i najpierw przeszedłem na soft z f910bt a następnie na ten gdzie mamy baaaaardzo duże możliwości w radyjku. Jeśli ktoś chce to mogę zrobić fotki i wrzucić jak to wygląda. Już samo przejście z f900bt na f910bt daje ogromną różnicę w działaniu systemu i dotyku.
  8. Ja mam AVIC-F900BT w pełni odblokowanego tzn. działają wszystkie znane mapy no i wiele więcej bajerów.
  9. Są dwa czujnik. Jeden na dole [przy chłodnicy, drugi z tyłu silnika. NIe wykręca się tylko wyciąga zawleczkę i normalnie wychodzi. Płynu ubędzie dlatego fajnie robić to na zimnym silniku co by rąk nie poparzyć.
  10. Jaką tą nawigację masz?? RNS-e??
  11. Onkel odpowiedział(a) na Adrianek20 temat w 2.0
    No niestety to niezbyt udany silnik audi choć legenda mowi, że komus nie bierze oleju:decayed:
  12. I jak mamy Ci pomóc?? Na odległość w tym przypadku?? Kurcze koledzy troszkę pomyślunku. Gdzie szukać?? No tam gdzie idą węże od wody. Gdzie jest upocony a po analizie wychodzi, że to nie olej.
  13. Najwygodniejszy jest potencjometr. Ja robiłem sam ten moduł zgodnie z opisem na forum. Kiedy chcesz to regulujesz. A jak kiedyś rozmawiałem z kogiel to powiedział, że za 5zł dołoży potencjometr.
  14. 500 000 tematów o tym było. Poszukaj i poczytaj. Nowa wyszukiwarka jest taka przyjazna.
  15. MAsz cały długi temat o wyborze CB. Spójrz kilka tematów niżej.
  16. Onkel odpowiedział(a) na Faster84 temat w 1.8
    Ja kupowałem Goetze do 1.8T
  17. Sam nie czytasz odpowiedzi na swoje pytanie. Napisałem Ci w drugim poście co zrobić.
  18. Nową kupowałeś?? Nie wiem jak moja w środku ale Twoja jest chyba głośniejsza.
  19. Nie wiem jak to jest w dieslach niech wypowie się ktoś kto zna ten motor. U kumpla w benzynce jak załączał mu się wentylator to wymienialiśmy ten co jest przy silniku (a dokładnie z tyłu) i pomogło. Ale jest jeszcze jeden przy chłodnicy. Przy tym do góry nie trzeba spuszczać płynu ale trochę będzie uciekało dlatego lepiej to robić na zimnym. Ten przy chłodniy... Jak zrobisz szybko to też nie musisz spuszczać a jedynie dolać
  20. Jeżeli nie masz ESP nie zrobisz tego w B5:facepalm:
  21. Onkel odpowiedział(a) na ciurmen temat w Audi A4 B5
    Vag-a podpinał?? Termostat do wymiany.
  22. A VAG podpinany był?? Włączający się wiatrak wskazywałby na czujnik temperatury ale dla pewności można podłączyc kompa.
  23. Czujnik do wymiany. Od tego trzeba zacząć.
  24. W B5 nie można chyba odpowietrzać VAG-iem. Najlepiej udać się na warsztat gdzie mają maszynę do ciśnieniowej wymiany płynu hamulcowego.
  25. Onkel odpowiedział(a) na Onkel temat w Audi A4 B6
    Takie mam. I nie pasują w ori kostke. Za grube są.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.