Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Ile ludzi tyle opinie. Ogólnie w audi się nie spotkałem z tym założonym. Częściej w mazdzie widziałem.
  2. Ja u siebie wciskałem te jasne elementy a drugim śruborkiem zapierałem i zsuwałem.
  3. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest.
  4. Dlatego ważne jest żeby nie usuwać tego co jest teraz na f900bt tylko podmieniać. Bo to co brakuje to zostanie a to co jest inne a o tej samej nazwie podmieni się.
  5. Mój update avic f910bt ma 1,53GB. NIe było żadnego problemu z rozpakowaniem.
  6. Poszukaj kolegi na forum w dziale sprzedam. JA od niego kupowałem wyjmaki do RNS-e i są super. Nie gną się i radio na pewno się wyciągnie.
  7. Który to ten ezektor, za co odpowiada i o którym trójniku mówisz czaki?? I powiem jeszcze tyle, że jak byłem na serwisie gazu to zauważyli u mnie nieszczelność własnie na tym przewodzie co pokazałeś. Dzisiaj patrze pod maskę a ten przewód jest zasysany:eusathink: Pewnie jest to wina tego, że nie jest on na tyle twardy żeby mogło spokojnie zasysać sobie powietrze. Ale czy tak może być?? Tzn. zaraz zamawiam ten wąż ale powiedzcie dlaczego on go zasysa??
  8. Ale słyszysz jakieś syczenie jak jedziesz?? U mnie było słychać. A ten wężyk masz dobry??
  9. Żeby hulała automapa trzeba wgrać AVIC NET żeby wgrać avic net trzeba zaktualizować do f910bt:decayed:
  10. Pali dużo i poskramiają tych co pali mało... Kolego miałem A3 na sekwencji z silnikiem 1.6 i nie zszedłem poniżej 8.5 litra no więc porównując A3 do A4..... A jeśli Ty Magicbattle masz styl jazdy starszego Pana i dopiero na 5 biegu od prędkości 70km/h dochodzisz do tych 110km/h to współczuję Twojemu dwumasowi. Byłem wczoraj z kumplem po motor w sumie zrobiliśmy 242km. Przed wyjazdem do pełna po przyjeździe znowu. I wyszło nie całe 25l. Czy można to nazwać trasą?? Raczej nie bo dużo miast mieliśmy po drodze. NO i jeszcze Twój tekst, że nie szanujemy silników..... Śmiech na sali.
  11. Nie wiem dokładnie od czego to ale jak miałem dziurę na tym wężyku to auto słabo się zbierało a co najlepsze po logach wychodziło, że nie ma dziury.
  12. Miejsca jest około 1.8Gb. Mapy usuwasz wszystkie oprócz pl i poi tez. Garmin i tom tom jest ale same programy. Mapy musisz wrzucić. Ja osobiście usunałem je bo używam automapy.
  13. Onkel odpowiedział(a) na wicio82 temat w Audi A4 B5
    Konsekwencje jak konsekwencje ale albo nie będzie działał w ogóle albo po tygodniu padnie. Nie oszczędzaj na nim
  14. Dokładnie. I zauważ, że całość waży lekko ponad 500Mb a to co jest w radio 1.5GB. Dlatego trzeba usunąc mapy i poi wrzucić to i wszystko będzie hulać
  15. Ja miałem caly zestaw kabli do radyjka. Kowi jak ściągniesz AVIC NET to nie musisz nic więcej bo tam masz dużo aplikacji i programów. M.in. GArmin-a Tom Tom-a. Jutro cykne kilka fotek to zobaczycie. Tylko pamiętajcie, żeby wrzucić AVIC NET trzeba zrobić miejsce w urządzeniu bo inaczej wywali błąd o małej ilości miejsca i dupka.
  16. Najpierw ściągnij i wrzuć f910. Dopiero avicnet i dokładnie ten co podal Kowi i możesz mu flaszkę za tego linka postawić bo ciężko to znaleść. I wszystko na spokojnie. Jak ściągniesz oba to odezwij się to podpowiem co dalej. Mikrofon jest zewnętrzny, który też musisz dokupić jeśli nie masz. Szkoda, że przy zamawianiu chinche pod wzmaka nie wziąłem jedna przesyłka by była.
  17. A próbowałeś założyć te stare?? Jeśli stare też mrugają to duże prawdopodobieństwo, że to przetwornice.
  18. Niestety ja nie mam multi kierownicy. Ten AVIC NET ściągałem chyba z tej strony co podał Kowi - avic411.
  19. Miernik w ręke i sprawdzić czy w kostce przy żarówce jest prądzisz.
  20. Przyszedł książę i dolewał gazu w trakcie jazdy. Tak wygląda ta historia?? Kolega myśli, że jak 2.0 pali 12 to jego nie może więcej jak 6:kox: Co z tego, że mały silnik. Żebyś Ty bujnął to swoje cudo to potrzebujesz większego depnięcia niż ja w 1.8T. No chyba, że jak ktoś napisał max obroty u Ciebie 23k choć i wtedy nie było by łatwo. Auto ma swoją wagę.
  21. Tak na szybko. Żeby nie było, że przypisuję sobie kogoś pracę to należy wpisać w google hasło: "avic f900bt upgrad na f910bt. Tam jest opis całej zmiany na f910bt bo cały proces odblokowania dzielimy na dwa etapy. I. Zmiana softu na f910bt gdzie urządzenie działa o wiele lepiej. II. Zmiana softu z odblokowaniem. I etap zrobicie ze strony podanej wyżej. Długo będą ściągać się pliki także cierpliwości. Dodatkowo dodam kilka cennych wskazówek, żeby nie uwalić urządzenia: 1. Jak robimy update wince to należy poczekać aż pokaże się napis o reset urządzenia NIE WCISKAMY GO WCZEŚNIEJ bo uwalimy system. Zrobi się dwa razy do 100% chwile czekamy i wyskoczy monit o wciśnięciu resetu. 2. Kopiujemy wszystko z folderu f910bt na urządzenie BEZ usuwania czegokolwiek na urządzeniu. Jeśli wyskoczy monit że plik istnieje to robimy zamień wszystko. Są ludzie, którzy usuwają i niestety nie działa wszystko tak jak powinno. Ja nie usuwam i jest ok. 3. Po całej operacji skopiowania JA wcisnąłem reset trzymałem go i dopiero po wyciągnięciu kardy z czytnika puściłem. Radio uruchamia się z nowym softem. I już na wstępie zauważycie lepsze działanie. II etap. Trzeba ściągnąć plik o nazwie AVIC NET. To jest soft z odblokowanym systemem. Jak go ściągniemy to robimy tak jak w przypadku kopiowania softu f910bt z tym, że wcześniej należy usunąć z urządzenia wszystkie mapy pozostawiając tylko polske i plik basemap. Żeby to zrobić na kartę pamięci wrzucamy tylko testmode i uruchamiamy. Wchodzimy w pamięc urządzenia-szukamy folderu iGO-folderu map i usuwamy inne Państwa A NASTEPNIE PUNKTY POI. TAK ROBIŁEM TO JA. NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA WASZE URZĄDZENIA JEŚLI ZROBICIE COŚ NIE TAK. OPIS INFORMACYJNY JEŚLI KTOŚ NIE CZUJE SIĘ NA SIŁACH NIECH LEPIEJ TEGO NIE ROBI. DODAM TYLKO, ŻE KTOŚ NA ALLEGRO PROPONUJE ODBLOKOWANIE ZA 200ZŁ NA PYTANIA ODPOWIEM W WĄTKU.
  22. Jeśli nie chcesz podpiąć VAG-a to jedź do jakiegoś gazownika niech zobaczy co jest 5. Ja mam 1.8T i tą samą instalke - wszystko działa idealnie.
  23. Tak tylko w przypadku sekwencji i braku gazu auto zgaśnie a nie jak powinno być przejdzie bez szarpnięcia.
  24. Witam. Powiedzcie mi jak wygląda zaślepienie tego zaworu w benzynie B6 1.8T? Czytałem kilka tematów ale albo dotyczyły B6 diesel albo B5 benzyna ale tam chyba jest trochę inaczej. Podobno może błąd wywalać i dłużej się nagrzewać silnik. Ale czy poza tym są jakieś inne gorsze strony/niedobre dla silnika takiego zabiegu?? Może ma ktoś już to zrobione u siebie? Jeśli to ma znaczenie przy takim zabiegu to posiadam instalacje LPG.
  25. Brudna przepustnica, przepływomierz itp. Podłącz VAG-a i odczytaj błędy. Wrzuć na forum i będziemy pomagać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.