Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Trochę pytania nie na tematy chyba... No ale. Błędów na VAG-u nie ma. Na benzynie chodzi dobrze i na gazie w sumie też pomijając opisane wyżej problemy. NIe kopci ani nic w tym stylu. Wydaje mi się, że może to być coś z centralką ale zobacze co powiedzą we wtorek bo widzę, że nikt nie orientuje się w temacie. Dzięki za zainteresowanie.
  2. Denerwują mnie tacy ludzie. NIe masz pojęcia o VAG-owaniu auta to nie zabieraj głosu. U mnie mam to samo tylko ja mam naleśniki. Oparcie grzeje boki siedziska grzeją a środek nie. Dlatego pisałem do Ciebie gdzie można Twoje fotele odebrać bo wziąłbym je dla samych mat grzewczych:decayed: ale trochę za daleko jechać.
  3. Witam. Jade we wtorek na serwis bo instalka ma dopiero rok. Wymieniane były już wszystkie filtry. Czego mogę oczekiwać, co mają zrobić, na co im zwrócić uwagę żeby mi nie powiedzieli, że tak ma być Nie powiem czy wcześniej nie było problemu z przejściem gaz-benzyna bo w sumie zawsze gaz był a zauważyłem to jakiś 1-2 miesiące temu jak brakło podczas jazdy i do teraz robiłem testy żeby na głupiego nie wyjść ale zawsze to samo. Tankuje tylko shell a w celach opiniodawczych zmieniłem na orlen ale to samo jest.
  4. Bo nikt go nie czyscil żadnym Plakiem czy Autolandem. Nie szkoda Wam samochodów, że smarujecie je jakimś badziewiem? Czy do kompletu jezdzicie na chińskich oponach i paliwie z białorusi? Panowie....
  5. Zrobię dzisiaj zdjęcie jak to wygląda. Tą osłonkę też zdjąłem z części która jest po stronie kabiny.
  6. No najgorsze jest to że zdjalem dwie blokady ale nie bardzo wiem co z czego wypiac bo wydaje sie jakby to jedność byla :what:
  7. Ale co przekręcić?? Ona prostokątna jest....
  8. Witam. Przerwały mi się kabelki między drzwiami a kabinom (masa i plus=brak zasilania w drzwiach) i chciałem dzisiaj wyjąć kostkę, żeby założyć nowe kable. Ale tu zonk, wypiąłem dwa zabezpieczenia jedno od góry drugie od dołu i za cholere nie mogę rozpiąć... Da się to wogóle zrobić?? Jeśli tak to proszę o jakieś wskazówki. Może fotkę z elsy
  9. Kolega z forum GWERTY robi takie zabiegi. A jeszcze lepiej zrobić bixa
  10. Jest dział KUPIĘ tam umieść to ogłoszenie. Poszukaj na forum ktoś w Oleśnicy albo olesnie nie pamiętam dawał tapicerowi do naprawy swoje maty i płacił 100zł/szt. Ewentualnie popatrz w dziale warsztat.
  11. Ja sprzedałem Mazde 6 przed upływem 6 miesięcy bo co ważne kupiłem ją 21 września a sprzedałem dokładnie 21 marca ale tak jak mówi przepis liczy się koniec miesiąca więc sprzedałem niejako przed upływem 6 miesięcy. W sumie to sprzedałem tak jak kupiłem więc wykazałem ją tylko w rocznym picie i wszystko jest ok. Jeśli jedno auto tak zrobisz to ok. Ale jak w roku np. 2 i więcej to już zainteresują się Tobą.
  12. Jestem przed wymianą magla i jeśli ma to wpłynąć na polepszenie wspomagania to zakładam servotronic tylko może ktoś potwierdzić że faktycznie działa lepiej>> Pewnie Bartek coś powie w tym temacie bo on zakładał
  13. Onkel odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Nadwozie i Wnętrze
    Opis jest na forum w dziale warsztat przy okazji wkładania RNS-E lub innych modów przy których trzeba wyjąć tunel. Ale na szybko. Łapiesz palcami od dołu za ten chrom jeśli masz 1 din i ciągniesz do siebie. Łatwo wychodzi. Rób to delikatnie żeby nie poodzierać tunelu.
  14. Ze mnie śmiali się zawsze jak parkowałem gdzieś na widoku żeby auta nie spuszczać z oka do tego na parkingu stawałem tak, że prawie z samego końca musiałem lecieć np. do tesco ale przynajmniej autko stało bez bliższych sąsiadów. No ale stwierdziłem, że może kumple mają racje i nie można dać się zwariować. Po TRZECH dniach, PO TRZECH DNIACH jakaś mamla czerwoną strzałą przerysała mi tylny zderzak tak, że muszę malować no i oczywiście nikt nie widział nikt nie słyszał Teraz czekam na wypłatę żeby psiknąć zderzak.
  15. Ja miałem u siebie skrzynie na dwa głośniki po 300 RMS każdy do tego kondensator i nie było żadnych problemów.
  16. no z tym szukaniem to nie takie hop siup. Mnie tak na Operze jak i IE nie działa szukajka, wywala błędy i tyle. W ogóle forum chodzi jakby chciało i nie mogło. Nie przypuszczam żebym był jedyny... Nie zauważyłem takich błędów...
  17. Widzę, że są na alledrogo skórzane fotele ale jak dzwonie to mówią, że nie wyglądają źle ale cudów nie ma. Są jeszcze z alkantarą +skóra ale 3100 chyba koleś chce więc odpuszczam. Myślałem o zakupie z B7 foteli S-line (materiał) ale nie mogę za bardzo trafić w tym kolorze a jak są wystawione to upierniczone tak, że nie wiadomo czy dopierze się... Jest jeszcze opcja kupić takie jak kiedyś Wojtek miał. Tzn. środek swing(przynajmniej bardzo podobny) i boki czarne wraz zboczkami drzwi czano-swingowatymi ale ja wtedy kupiłem RNS-e, który nie spełnił do końca moich oczekiwań i sprzedałem a teraz ciężko trafić w takim zestawieniu a Wojtek w dobrych pieniądzach miał je. Teraz odkładam kase i czekam na okazję takiego zestawu:wink:
  18. U nas jest lepiej ale nie mamy wpływu na poczynania innych i nie mam na myśli tego co Cię oszukał tylko Ciebie. Na allegro kolesia z 1 komentarzem to pewnie 3 razy byś prześwietlił i chciał wysyłkę za pobraniem... Ja dużo rzeczy kupiłem u forumowiczów a nawet kierownice wysłałem i wszystko ok.
  19. Był już temat o syrenach ori alarmu. Niestety tak one mają. Można założyć z nowsze audi ale nie wiem czy one dużo głośniej wyją. Poszukaj tematu tam się chłopaki wypowiadali.
  20. Nygusy Mówiłem, że u młodego jest fota: http://images38.fotosik.pl/58/3904b9c1ec2280c5.jpg
  21. Chyba Mlody miał Swing z alu (później środek zmienił na czarny). Pisałem z nim na ten temat kiedyś i osobiście doradził mi kupno carbonu. Swing to jasne wnętrze i w połączeniu z jasnymi listwami nie prezentuje się za ciekawie.
  22. Powiedz gdzie mozna za tyle B8 dostać to dzisiaj jade.
  23. Nie wiem jak w avancie w sedanie jak otworzy sie bagażnik i ściagnie półkę po lewej stronie to widać kratki. Jest nawet gdzieś opisane jak po zamontowaniu skrzyni basowej pod wpływem basu klepią klapki odpowietrznika i założone na nie filc chyba. Musisz poszukać.
  24. Kolega z forum Lukaszxxx opanował sytuacje napisz do niego. Miał nawet zestaw na sprzedanie. Wysyłane z mojego HTC

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.