Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Masz chłopaków z forum co mają części w b.dobrych cenach.(obecnie są na wakacjach ale są ich współpracownicy także możesz zadzwonić i zapytać)
  2. Przejściówka ISO1 na ISO2 ISO2 Audi RNS-E Quadlock (2552795516) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  3. Jak podpinasz i zapewne płacisz to niech powiedzą jaki to błąd. Wtedy coś poczytasz a coś podpowiemy. Bo tak na szybko i na wróżenie z moich fusów rannej herbaty wychodzi 16795 Ale jedź jak wyskoczy kontrolka i niech powiedzą. Poczytaj. Sam możesz kupić interfejs za nie duże pieniądze.
  4. U mnie to samo. Choć ja uważam, że coś nie tak może być z odpowietrzeniem kabiny. Jeszcze sprawdzę dokładnie ale u mnie jest tak, że jak któraś szyba jest opuszczona to zamyka się lepiej. Jeśli jest zamknięta wytwarza się ciśnienie w środku auta i nie zamyka tak jak powinny.
  5. Dla mnie szybciej jest wpiąć się w kabelek idący od stacyjki niz za licznikiem. Ale jak kto woli:wink:
  6. No to mało słyszałeś bo w B6 jest jeszcze jeden głośnik tam gdzie czujnik temp. wystaje.
  7. W dziale warsztat masz odgrzybianie parownika ze zdjęciami. Spojrzyj tam.
  8. Dokładnie tak. Ostatnio znajomy pojechał sam do Niemiec bo mówi tam zapłaci więcej ale z ori przebiegiem. Przyprowadził passata 2000 rok 1.9 110KM na blacie 186000. Po sprawdzeniu okazało się, że w 2007 miał prawie 290000. Ja jak kupowałem swój to nie wierzyłem, że ma 113000 ale że mam możliwość sprawdzenia u chłopaków gdzie serwisuje służbowe auto to wiem, że jest ori bo w 2009 ostatni serwis i miał 88000. No chyba, że niemiec przed każdym przeglądem cofał:grin:
  9. Raczej synchronizatory trzeba wymienić. Ja jak wymieniałem sprzęgło u siebie to przy okazji wymieniłem olej. Zalałem MOTULA 75W90 a weszło.
  10. Kolego admin20 to nie jest tak, że jest przytkany i klekocze tylko Twój błąd, że po zapaleniu się kontrolki jechałeś dalej i spowodwałeś nieodwracalne bez ingerencji w silnik zmiany. Myślisz, e ściągniesz miskę, wyczyścisz smoka i będzie dobrze?? Niestety ciśnienie oleju było za słabe a Ty kontynuowałeś jazdę. W silnikach 1.8T to częsta dolegliwość. U mnie było wszystko ok ale dla świetego spokoju zrzuciłem miskę, żeby spojrzeć jak się ma smok. Wszystko czyściutkie. Złożyłem i teraz śpie spokojnie.
  11. No to gratuluję ubezpieczyciela. Auto na miesiąc można ubezpieczyć TYLKO raz tak jak napisał kolega wyżej. Tablice masz ori niemieckie czy takie z paskiem żółtym lub czerwonym z boku?? Jeśli z apskiem to nawet po ubezpieczeniu nie możesz jeździź tym autem. Mi kiedyś a3 policja chciała na hol wziąć bo powiedział, że ubezpieczenie można wykupić tylko na czas ważności daty tablic czasowych. Jeśli mamy żółty pasek ( a takie są najczęściej) to tylko 5 dni po kraju można jeździć i żadne ubezpieczenia nie pomogą bo tak jak powiedział mi wtedy naczelnik wydziału ruchu drogowego do którego udałem się na drugi dzień po spotkaniu z policją auto po tym czasi nie jest zarejestrowane ani w polsce ani w niemczech....
  12. Napisz do kolegi czaki on powinien mieć. Dwa rodzaje - chodzi chyba o 1-din i 2-din. Jeśli masz małe radio i miejsce pod klimatronikiem to masz 1din. Jeśli masz ori nawigację typu RNS-e itp. automatycznie nie masz wolnego miejsca pod klimtronikiem to jest tunel 2din. Jeśli jeszcze nie rozumiesz to wrzuć fote środka (radio i kiliatronik z popielniczką złap) to Ci powiemy jaki masz.
  13. Ale dane osobowe nie dotyczą pojazdu a osoby i w myśl przepisów nie mogą podać. Chyba, że ma kogoś znajomego to może mu podac poza konkursem ale na pewno nie zgodnie z prawem.
  14. Ja mam ESK 165 i dla mnie grają lepiej.
  15. JA zalałem MOTULEM 75W90 do skrzyń.
  16. U mnie mam pod tylną półką (ori tak mam).:facepalm: Niedopatrzyłem, że masz avanta.
  17. Kumpel ma właśnie AWT. Powiedział mu jak sprawa stoi i stwierdził, że następnym razem zakłada ten duży.
  18. U mnie sprzęgło wykończył wyciek oleju od strony skrzyni Przy przebiegu 130k.
  19. Masz klimatronik?? To jest jakiś czujnik od klimy. U mnie dwa są w kratkach bocznych.
  20. A Ty Grzesiu u siebie jaki masz??
  21. No nie wiem jaka różnica dlatego pytam... Bo wizualnie jest duża różnica między jednym a drugim.
  22. Witam. Męczy mnie trochę kwestia filtra oleju w moim A4 1.8T AVJ i kolegi aucie. Zaraz po przyprowadzeniu auta kupiłem olej i wszystkie filtry żeby wymienić. Okazało się, że filtr oleju, który miałem założony był dużo mniejszy niż ten, który kupiłem. Zadzwoniłem tam gdzie kupowałem i powiedzieli, że wszystko ok, musi być ten co mi dali czyli większy. Miesiąc temu byłem z kumplem kupić A6 z silnikiem też 1.8T tylko AWT. Przyszła pora wymiany filtrów u niego. Taka sama sytuacja. Ma założony maly a dali mu duży. Czytałem troche o tym ale nic konkretnego nie piszą na ten temat. Nie wiem od czego to zależy. On dzisiaj był kupić w sklepie taki jak miał do tej pory a ten duży powiedzieli mu, że jest od diesla... I być tu człowieku mądy. Na allegro jak patrze to są duże i małe....
  23. Ogółem lepiej kupić LUK-a lub Sachs-a. Ja wziąłem LUK-a do mojego AVJ-ta.
  24. Ja też nie napisałem tego po to żeby Ci dopiec bo udzieliłem informacji jakich chciałeś może nie w sposób doslowny ale zapewne domyśliłeś się o co chodzi. I ty jako nowy użytkownik fajnie jakbyś użył szukajki albo włączył dział techniczny. Tam dopiero ktoś zakładał temat co wymieniać po zakupie auta. Bo takich odpowiedzi jest wiele ale ty naskakujesz na nas... Jeśli miałeś zalany 15W40 i chcesz przejść na pełen syntetyk to zaleca się zrobienie płukanki (choć nie zaleca się robienia takiego przejścia tzn. z 15W na 5W ale przy tym sliniku raczej trzeba bo wykończysz turbo i inne podzespoły) ale jeśli masz dużo nagaru w silniku od tego 15W40 to więc szkoda jak pożytku będzie bo wszystko się rozszczelni. Dlatego w takich przypadkach decyzja należy do właściciela. Wpisz w szukajke płukanka lub coś pokrewnego kilka osób robiło i nie bylo źle. A tak na oko nie zauważysz jaki miałeś teraz lany olej. Filtr paliwa ja zmieniam co drugą wymiane oleju czyli w moin przypadku po 20k. Ale Ty tak na 100% nie wiesz czy był mineral wlewany??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.