Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Musisz usunąć bo nie będzie miejsca na nowy soft i uwalisz stacje. A tak w ogole po co Ci te mapy?? Jak odblokujesz to bedziesz mógł postawić sobie automape z europa. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  2. A przywitales sie w odpowiednim dziale??? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  3. Ktoś z forum montowal chyba takie oświetlenie w b6 ale musisz poszukać. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  4. Fr0styyy a Ty na Motulu czasem nie latasz obecnie??? Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  5. W obudowie komputera pod macha sa jeszcze bezpieczniki. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  6. Wystaw swoje w dziale zamienie, będzie dużo chętnych zamiany czarnych na chrom:wink:
  7. Znajdź mój temat w dziale diagnostyka vag. Ja zaraz po zakupie robiłem logi i pozniej po roku chyba to sobie porownasz bo u mnie wszystko ok było. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  8. Większość wkłada ori BOSE;) Ewentualnie Hertze polecają. Znawców alpine nie ma i dlatego nikt sie nie udziela. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  9. Onkel odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Ja wlasnie skończyłem wymianę ori xenonu na ori bixenon:) Odrazu zrobiłem to zeby nie parowaly. Ogólnie nie jest ciężko. Przetwornice miałem z garbem chwilka czasu, katowka i wszystko sie wyjaśniło:) Kostkę tez musiałem zmienić bo miałem 12pin a bi miał 4 ale to tez żaden problem przelozyc.Gorzej z upchaniem lamp. Ciężko je wcisnąć ze względu na to ze w bi prztwornica jest z tylu. No i oczywiscie Wiazka prawej lampy ale jakoś jakoś Teraz zeby wymienić jakas zarowke trzeba lampę demontowac... Ogółem na spokojnie z przelozeniem wszystkiego ze starych lamp zajęło mi 2godziny z małym hakiem. A efekt długich nie z tej ziemi:) super święci choć moim zdaniem mijania tez lepiej daja. Muszę jeszcze tylko wywiercic dziurę w blotniku zeby można było lampy ustawić i tu prosba do kogoś kto ma u siebie jakby mógł mi zmierzyć w jakiej odległości muszę wiercic ewentualnie dodatkowo jakąś fota to byłbym wdzięczny. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  10. U mnie pompa SAI nie działa i nie wywala mi błędu kata... Bo masz pewnie 2 sonde wyciętą z programu albo coś jeszcze namieszane Wywala błąd 16795 ale nic poza tym. Nic nie było ruszane i usuwane z ori softu. Przymierzam się dopiero do usunięcia programowego ale bix i bose wykończyły mnie
  11. U mnie pompa SAI nie działa i nie wywala mi błędu kata...
  12. Zmien olej jak najszybciej... Wszystko tylko nie Castrol. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  13. Cienki czerwony kabelek idzie od stacyjki. Sciagasz tylko osłonę kiery i masz na wierzchu. Chyba tylko ten masz do dyspozycji. Ja u siebie nie ori radio z nawi musiałem tak podłączyć. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  14. Tylko czasem teraz na oblodzonej drodze nie rob;) Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
  15. Ja powiem tylko tyle, że w nowym służbowym seacie, który ma 900km przebiegu:decayed: b. długo nagrzewa się do 90stp. ale łapie tą temperature. Jak np. postoje w korku to spada o dwie kreski. Ruszam i znowu łapie 90. Uważam, że w nowym aucie wszystko jest ok. i nie zgłaszam tego bo widocznie musi tak być. Ale zapytam przy serwisie o to.
  16. Chłopak chyba ma rację. Ale dokładnie przeprowadze jeszcze testy i napisze za jakiś tydzień.
  17. Jak jest dziurawa to nad czym się zastanawiać?? I tak jest do wymiany i tak.
  18. Ja mam tak samo w swoim AVJ. Sekunda i cisza nic nie słychać. Zrzucałem michę i smok był czyściutki. W maju wymieniałem uszczelke pokrywy zaworów i tam czyściutko było. Po rozmowach z Dominikiem odpuściłem temat. Ja jeżdże na MOTULU 5W40.
  19. Onkel odpowiedział(a) na rav85 temat w Audi A4 B6
    Ja mam ori alarm ale żadnej przywieszki nie posiadam Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  20. Nie występuje jako oddzielny element. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  21. No niestety mam 2 din. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  22. Witam. Szukam miejsca w B6 na dodatkowe wskaźniki doladowania i cisnienia oleju. Odpada słupek z uwagi na kurtynę. Gdzie jeszcze moge je dac. Widziałem chyba u Tymona na desce do góry ale wolałbym gdzieś indziej, ładniej wkomponować. Ktoś miał chyba w miejscu popielniczki i tu fajnie to wyglądało tylko nie pamiętam z jaka średnica zastosował wskaźniki.
  23. Zeby wiedzieć więcej o turbo,przeplywce mógłbyś zrobić logi ale teraz nienajlepsza pora roku na to... Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  24. Jak Ci sie udało dobrze trafić ( a szczęśliwców jest bardzo malo) to może Twój ALT nie będzie brał oleju. Dalej Zmien castrola na inny np. Motul bo castrol nie cieszy sie za dobra opinia. Rozrządu najlepiej wymienić zarazy po zakupie a jaki koszt to nie wiem bo mam 1.8T i tu u kolegi na forum rozrządu komplet z pompa wody ze znaczkami audi wszystko wychodzi 480zł. Poczytaj na forum to znajdziesz na wszystko psp. Zacznij od problem oleju w ALT zeby mię było zdziwienia kiedyś i o casteolu. Życzę miłej i bezawaryjnej jazdy. Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S
  25. Powinien grzac i środek Wysłane z mojego HTC WILDFIRE S

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.