Treść opublikowana przez Onkel
-
Serwis klimatyzacji - co i jak?
Ja tam raz w roku jestem na odgrzybienu. Lepiej zrobic to wczesniej niz czekac na moment kiedy nie bedzie mozna wytrzymac ze smrodu. KOSZT nie cale 100zl wiwc raz w roku ok. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Uszczelki do montażu turbiny
5w40 tak ale nie castrol. Polecam watek podwieszony Jaki olej wybrac. Tam masz wszystko na ten temat. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Platforma cyfrowa NC+
spokojnie mówisz,że drogo i niech zadzwonia z lepsza oferta Tak też powiedziałem - dzwoni do mnie Pani żebym przedłużył a chcecie zaproponować warunki jak dla klienta, który podpisuje nową umowę. Dzisiaj mają dzwonić jeszcze raz.
-
Platforma cyfrowa NC+
Do mnie też dzwonili, bo kończy mi się umowa z końcem marca w starej cyfrze+. Śmiech na sali to co chcieli zaproponować. Jeszcze np. chcesz wziąc ten pakiet za 59zł a chciałbyś jakis canal+ to musisz brać całymi pakietami tzn. nie mogę do podstawy za 59zł dobrać canal + sport albo canal + film tylko musze brać ten za 99zł z canal+ family i wtedy mam canal + film
-
pompa powietrza wtórnego
Do B6 od kolegi z forum kupiłem za 70zl
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To samo co w przypadku SD-2 tylko trochę drożej. Ja mam SD-2 już jakiś rok z regulacją świecenia.
-
Wymiara przednich lamp na "lepsze"
Co rozumiesz pod pojeciem nowsze??? Jesli miales zwykle to lepsze beda tylko xenonowe albo bi ale nie chcesz bawic sie w przerobki czyli kup jedna lampe i jezdzij dalej. Wysłane z mojego GT-I9070
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Tzn. Silniczek masz tylko nie ma tych klapek co sie zamykaja/otwieraja? Wysłane z mojego GT-I9070
-
Obieg zamknięty
Za schowkiem pasazera Wysłane z mojego GT-I9070
-
Platforma cyfrowa NC+
Mi teraz w marcu wychodzi umowa w cyfrze i też zastanawiam się nad N. Ale poczekam do 21.03 jak się połączą i jaką bedą mieli oferte.
-
Jak wyjąć ori radio
Domin klucze są z tych lepszych
-
Jak wyjąć ori radio
Witam. Kupiłem od kolegi z forum radio. Wszystko ładnie, zamontowałem, gra elegancko ale przyszedł czas, że muszę je wyciągnąć na chwile. ________________________________________________________________________________________________________________ Problem rozwiazany
-
Wymina rozrządu w 1.8T
Do avj termostat okolo 400zl kosztuje sam wymienialem. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Cały czas ciepłe powietrze dopiero zimne po ustawieniu na LO
Wypowiem się i ja w temacie Też walczyłem z problemem ciągłego ciepłego powietrza, które zmieniało się na zimne tylko przy LO. Miałem cały czas błąd V113 i G143. Silniczki drogie, że masakra więc nie kupowałem. I pewnego dnia kolega z forum wystawił w dobrych pieniądzach całą nagrzewnice z obudową, wentylatorem i silniczkami. Okazja więc kupiłem. Zmieniłem przedwczoraj oba silniczki klap świeżego powietrza i obiegu zamkniętego. Po wymienie należy pamiętać aby zrobić nastawy podstawowe. No i nareszcie leci normalne powietrze w sensie przy 20 st. letnie a nie jak przedtem gorące no i żadnych błędów w klimatroniku nie mam. Choć to wszystko jest zależne od temperatury na zewnątrz. Wydaje mi się, że jak temperatura spadła z +6 do -1 to wtedy przy 20 st. leciało trochę cieplejsze powietrze niż wcześniej. Ale dalej było zwiększające się ciepło powietrza przy zwiększaniu temp. na klimatroniku. Przedtem od 20 miałem praktycznie cały czas to samo. Jeszcze jedno spostrzeżenie. Nie mogę znaleść tego rysunku klap ale wydaje mi się, że tam było pokazane v113 jako silnik klapy obiegu zamkniętego. U mnie dopiero po wymianie silniczka świeżego powietrza znikł v113. Także nie wiem jak to jest. Teraz ciesze się, że wszystko jest tak jak być powinno i jeszcze zmienie tylko elektronike kilmatronika żebym miał zejście do 16st. (mam w domu tylko nie ma kiedy przełożyć, a chciałem sprzedać kiedyś za 30zł-głupi ja:facepalm:)
-
Zamiana radia Concert II na Concert III w B6 2002 AWX
Pouszkaj sobie opis RNS-E od A do Z. Tam masz caly opis jak przejść na 2 din. Tunel możesz podciąć, popielniczki nie musisz wymieniać i klimatronik tez możesz dociąć choć jest to delikatna sprawa. Ja mam tak u sieibie tylko klimatronik wymieniłem. Także wszystko do ogarnięcia w przyzwoitych pieniądzach.
-
audi a4 b6 1.6
Kumpel ma B6 z silnikiem 1.6 i nie narzeka. Jesli nie potrzebujesz demona prędkości tylko po prostu jazdę to możesz kupić. Kumpel nie chciał auta z turbiną a jak naczytal sie o problemie oleju w 2.0 to zdecydował się kupić 1.6. I tak jak napisałem jest zadowolony.
-
które pasują do mojego środka?
Wolałbym te ciemne. Jasne szybciej się brudzą wiem bo mam tez swing u siebie.
-
EPC kontrolka.
Najlepiej podłączyć VAG-a i zobaczyć jakie błędy wywalił.
-
panel klimatyzacji, przycisk esp,....
Wejdz do dzialu sprzedam tam chłopaki mają w dobrej cenie
-
Łańcuszek do wymiany ?
W b6 Grzesiek wymieniał napinacz z łańcuszkiem to mówił, że jakieś 1500 zł w ASO + jak nie zmieniałeś to rozrząd też daj od razu, cały komplet z pompą wody u kolegi H4mmer do ośki 500zł do Q musisz pytać bo nie wiem czy jest różnica w cenie.
-
Wymiana Concert II na RNS-D
Nie musisz zmieniać tunelu. Wejdź sobie w opis RNS-E od A do Z. Teraz masz radio 1 din żeby wrzucić dwa din musisz zmienić kosz (ok. 130zł) tunel możesz podciąć swój ja tak zrobiłem i wiele osób z forum żadna filozofia. Klimatronik też można dociąć albo wymiana na dwa din(przy zakupie ok.250zł). Elektryka? Kupujesz gotowe przejścia na allegro 110zł kość iso taka jak do rns-e tylko nie wiem czy nie trzeba przepiąć któregoś pinu, antena gps i przejście anteny. popielniczka może zostać 1 din.
-
Łańcuszek do wymiany ?
Kolega niech jeszcze dokładnie określi swoje auto bo w profilu B5 a opisuje B7 a to ma znaczenie. W b5 koszty podał kolega w b6 więc zapewne w b7 też koszt samego napinacza łańcuszka to około 1500 zł.
-
Nieoryginalne radio nie chce działać :(
Plus po stacyjce pociągniesz z cienkiego, czerwonego kabelka idącego w wiązce pod kolumną kierowniczą. Musisz ściągnąć półkę pod nogami kierowcy i najlepiej dolna obudowe kolumny choc niektórzy nie ściągali. Tam znajdziesz ten kabelek. Ja tak robiłem u siebie.
-
Zmiana BNS na RNS-E A3 led
Odnośnie panelu to wpisz w allegro rns-e i jest licytacja panelu od B6 200zł i nikt nie licytuje.
-
RNS-D, BNS 5.0 czy Concert III
Witam kolegów. W związku ze sprzedażą swojego 2 dinowego radia przymierzam się do kupna jakiegoś ori. Miałem juz rns-e i w sumie skusiłbym się ale szkoda mi trochę pieniędzy z uwagi na zakup mieszkania. Mam do wyboru trzy: RNS-D, BNS 5.0 i Concert III. Nie zależy mi na navi czy kolorze tylko żeby w miarę fajnie grało. Co to znaczy że rns-d jest dx lub non dx? Nie mam ori zmieniarki więc tylko odtwarzanie z płyty.