Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Myslac w ten sposob to powinnismy zalewac castrola[taki olej poleca vw] i robic wymiany longlaif ,ty naprawde myslisz ze producent auta dając rekomendacje jakiemus olejowi kieruje sie dobrem twojego silniczka, nie tu chodzi o kase ,a olej sie dobiera do stylu jazdy ,klimatu i wedlug klasyfikacji ACEA ,API [ i tutaj co zaleca producent jest swiete ] No to Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Kolega wszystko fajnie opisał, że chodzi o normy jaki zaleca producent a nie oleje. A Ty swoje, że chodzi o zalecenia jaka markę oleju lać
  2. Występuje
  3. Onkel odpowiedział(a) na Dev temat w Lifestyle i Hydepark
    Tez mi na e-mail przyszła ta wiadomość. Wiesz o co poszło??
  4. Zadzwoń sam i powiedz, że wczoraj dzwonił ktos do Ciebie z ofertą specjalną żebyś został z nc+ ale nie miałeś czasu rozmawiać i dlatego oddzwaniasz.
  5. próbowałem ostatni wynegocjować coś mojemu dziadkowi - mówili to samo. Wysłałem wypowiedzenie w jego imieniu, teraz czekam na ich ruch 2 mies temu miałem podobną sytuację u siebie: oddzwonili i zaakceptowałem Silver+ paczka C+, dekoder za free i multiroom free za 69zł - dzielę to na dwóch i wychodzi po 35zł Mam to samo.
  6. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Wiesz jaka funkcje spełnia katalizator?? KAt jest częścią układu wydechowego co za tym idzie jest pod autem. Jak nie masz doswiadczenia to raczej cięzko będzie Ci go wyjąc.
  7. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Jak katalizator metalowy??? Ceramika jest w środku. Sonde dasz sam rade wymienić. Pierwszą da rade od góry podejść choć nie jest jakoś super łatwo ale dasz rade.
  8. Onkel odpowiedział(a) na kwapaa temat w 1.8T
    Nasze jest takie, że najpierw podłącz VAG-a. Zobaczysz jakie błędy wyskoczą. Czujnik wałka zaraz wywali. Pompy paliwa nie ale to jest częsta przyczyna bo poprostu nie trzyma ciśnienia i dlatego tak się dzieje.
  9. Czyli podsumowując: Kupuje panel, ciągne te kilka kabelków i mam takie menu???
  10. Ja pamiętam męczyłem się z tym i poległem Nie wypiąłem jej:facepalm:
  11. Onkel odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    [h=2]16684/P0300/000768 - Random / Multiple Cylinder Wykryte przerwy zapłonu[/h][h=4]Możliwe przyczyny[/h] Układ dolotowy powietrza przecieka Dostawa paliwa uszkodzony Wtryskiwacza (y) uszkodzony Ignition Cable (s) i / lub Spark Plug (y) uszkodzony Cewka zapłonowa (y) uszkodzony Układ recyrkulacji spalin (EGR) (N18) zatrzymany / open Czujnik położenia wałka rozrządu (G40) wadliwe [h=4]Możliwe rozwiązania[/h] Sprawdź rozpoznawania przerw zapłonu Sprawdź układzie zasysania powietrza Sprawdź dopływ paliwa Sprawdź Injector (s) i wtryskiwacza uszczelniające Sprawdź przewód zapłonu (s) i Spark Plug (s) Sprawdź cewkę zapłonową (s) Sprawdź (recyrkulacji spalin EGR) zaworu (N18) Sprawdź czujnik położenia wałka rozrządu (G40)
  12. Zlokalizuj z czego Ci leci. Pewnie z uszczelki pokrywy zaworow. Ogarniesz sam. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  13. No nie wiem moze sie noe znam ale.... Lancuszek laczy dwa walki rozrzadu ibjest on z tylu silnika. Rozrzad to co wymieniamy jest na pasku w avj. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  14. W tym silniku jest pasek rozrzadu a Tobie tyrkota pewnie nastawnik walkow. Koszta okolo 1500zl. Wysyłane z mojego GT-I9070
  15. Onkel odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    Jest uszczelka kolo swiec ale to powinienes dostac w zestawie z uszczelka pokrywy. Jesli nie bedzie zapytaj o nia. Wysyłane z mojego GT-I9070
  16. Bose mial grubszy kabel dlatego tak jest. Wysyłane z mojego GT-I9070
  17. Ja tez dzisiaj wybralem oferte silver z uprawnieniami na calosc canal + i multiroom. Zobaczymy co przyjdzie na umowie... Calosc za 69zl Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  18. Ty pokazujesz kostke harmana a mostek musisz zrobic w kostce wzmaka bose. 19 do 21 i 20 do 22. I bedzie cisza. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  19. Ja zalewam i polecam motul x-cess 5w40. Po tych longach to plukana jak najbardziej zalecana. Motul liqui moly itp. Wysyłane z mojego GT-I9070
  20. Masz podlaczony tylko tyl? Mosrkujesz pin 19 z 21 i 20 z 22. Tez to mialem. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  21. Ja dzisiaj dostalem oferte pakiet platinum w cenie 69zl i 10zl za multiroom. Oferta wydaje mi sie dobra tylko nie chcieli mi na email podeslac oferty i boje sie ze kurier przyjedzie z czyms innym a mnie nie bedzie i mama odbierze to co przywiezie bo juz podobno zdarzaly sie takie historie. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  22. Poszukaj dobrze bo gdzieś to opisywałem już. Zabawy trochę jest bo trzeba ściągnąć tylne słupki, które zaczynają się w połowie podsufitki. Dopiero wtedy w bagażniku odkręcasz chyba 3 śrubki i wychodzi. Komuś podobno udało się to zrobić bez ściągania słupków ale jest bardzo ciężko i mozna ją uszkodzić.
  23. Sam wyrzucisz tylko wszystkie rzeczy od ukladu ktore sa pod macha. Zeby to bylo lonkretnie zrobione to musi ktos pomieszac w sofcie. Rezystory raz pmagaja raz nie.... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  24. Jest mozliwosc wrzucenia na urzadzenie ale ja sie w to nie bawilem. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  25. Automape wgrywasz na karte pamieci, wkladasz do radia i dodajesz nowy program. Spojrz sobie jak podane sa sciezki w innych zainstalowanych programach i podaj w podobny sposob w nowym programie Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.