Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Szkoda. Po castrolu lepiej zrobic płukane i dopiero zalać świeży.
  2. Tez zastanawialem sie nad concertem III i symphony III ale chlopaki z forum pisali ze symphony jest lepiej wykonane w srodku. Mozesz podrzucic link do manuala symphony? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  3. 250:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:
  4. Wychodzi mi niedługo wymiana oleju i chciałbym zalać teraz liqui moly 5W40 tylko są dwa rodzaje... Który wybrać?? Obecnie jeżdże na motul 5W40 i zmieniam co 10k. Ewentualnie może valvoline???
  5. Ja kupiłem teraz NIKONA D3100 za 1465zł ze zwykłym obiektywem 18-55
  6. i zlodziejska umowe:facepalm: No ale co zrobić?? U nas mogę wziąć polsat, nc+ lub vectre. I w sumie skusiłbym się na vectre bo chodzi mi przede wszystkim o nsport ale jakość obrazu jest MASAKRYCZNA. U kumpla na dekoderze hd zwykłe programy wyglądają jakby z siatki ściągane i z szumami. Inacze jest z programami hd ale ile ich jest?? Więc pozostaje tylko nc+.... O których zapisach dokładnie mówisz?
  7. Onkel odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    Dwa lata smigam na lpg i wszystko ok. Wysłane z mojego GT-I9070
  8. Sprawdź cisnienie oleju.
  9. Onkel odpowiedział(a) na nandoz temat w 1.8T
    Pompa powietrza wtórnego inaczej SAI. To jest normalne, ona załącza się na zimnym silniku.
  10. Dzisiaj w serwisie kupilem maly po tym numerze co podal Grzesiu. Ale kolega sprawdzil mi po vinie i wyszlo ze oba pasuja do mojego silnika. Wiec jesli chce maly to moze byc maly. Wysłane z mojego GT-I9070
  11. A na co Ty chces akcje serwisowa??? Wysłane z mojego GT-I9070
  12. Podajcie numer takiego zestawu. Wysłane z mojego GT-I9070
  13. Wiesz co cwaniaczku za to obrażanie innych powinieneś krope dostać. Może nie piszą na temat ale można napisać kulturalnie żeby nie robili OT.
  14. Nie polecam tego pokrowca podabego wyzej. Sam go mialem. Na poczatku jest fajnie pozniej wneka troche sie wyrabia i telefon sam wylatuje. Ze dwa razy zdazylem zlapac w locie bo pokrowiec odwrotnie zlapalem.... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  15. Powiem Ci że może coś w tym być bo wcześniej na dużym knehcie czasami łańcuch się odzywał a na małym ori audi była cisza przez pół roku. Teraz znowu trafił mi się duży kneht więc zobaczymy Dla ciekawości powiem wam że ori filter mi się chyba sam popuszczał bo co jakiś czas mi kropla pod filtrem wisiała a po włożeniu łapy dokręcał się 1/4 obrotu a przy wymianie oleju odkręciłem go bez użycia klucza no chyba że uszczelka w nim tak siadała. Ja chyba tez potwierdze ta teorie. Jak kupilem auto to mialem maly filtr oleju i praktycznie nie slychac bylo napinacza. Po mojej wymianie na knechta duzego niekiedy odzywa sie. Teraz zaloze ori maly bo za 1000 wychodzi mi wymiana oleju i zobacze. GRZESIU mozesz podac mi na pw numer ori filtra??? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  16. Masz vaga zeby podpiac? Moze klapka sie zawiesila... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  17. Ja 02.04 wymowilem druga umowe w cyfrze. Poerwsza komczyla sie z koncem marca wiec wczesniej byla wypowiedziana. Mysslalem ze zaczekam na oferte bo tak zazwyczaj jest jak wysle wypowiedzenie ale poczytalem na forum antync i okazuje sie ze maja dziwne zapisy w umowie i malo programow gwarantowanych czyli w przyszlosci usuna mi 5 i nie bede mogl zerwac umowy:-\ Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  18. Swing 26z to cale oznaczenie tego koloru Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  19. Onkel odpowiedział(a) na aborygen temat w Audi A4 B6/B7
    Spojrzyj do dzialu warsztat tam chyba ktos opisywal co i jak. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  20. Ale ktos kto wie malo i zaczyna historie z autem, przeczyta to i bedzie glosil prawde :-P Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  21. Motul 5w40:-):-) Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  22. A co uzywasz?? Przez przegladare lecisz? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
  23. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    prima aprillis - KWEJK.pl
  24. Na lato jak nie bedzie smiegu to tez musze rozebrac siedzisko bo nie grzeje ale plecy normalnie daja cieplo. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.