Treść opublikowana przez Onkel
-
Witam prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź
Szkoda. Po castrolu lepiej zrobic płukane i dopiero zalać świeży.
-
jaka jest różnica między Concert III a Symphony III ?
Tez zastanawialem sie nad concertem III i symphony III ale chlopaki z forum pisali ze symphony jest lepiej wykonane w srodku. Mozesz podrzucic link do manuala symphony? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
A4 b6 klapy recylkulacji
250:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3:
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wychodzi mi niedługo wymiana oleju i chciałbym zalać teraz liqui moly 5W40 tylko są dwa rodzaje... Który wybrać?? Obecnie jeżdże na motul 5W40 i zmieniam co 10k. Ewentualnie może valvoline???
-
Jaka lustrzanka do 1000zł?
Ja kupiłem teraz NIKONA D3100 za 1465zł ze zwykłym obiektywem 18-55
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
Platforma cyfrowa NC+
i zlodziejska umowe:facepalm: No ale co zrobić?? U nas mogę wziąć polsat, nc+ lub vectre. I w sumie skusiłbym się na vectre bo chodzi mi przede wszystkim o nsport ale jakość obrazu jest MASAKRYCZNA. U kumpla na dekoderze hd zwykłe programy wyglądają jakby z siatki ściągane i z szumami. Inacze jest z programami hd ale ile ich jest?? Więc pozostaje tylko nc+.... O których zapisach dokładnie mówisz?
-
turbo w gazie
Dwa lata smigam na lpg i wszystko ok. Wysłane z mojego GT-I9070
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Sprawdź cisnienie oleju.
-
1.8 t - odkurzacz
Pompa powietrza wtórnego inaczej SAI. To jest normalne, ona załącza się na zimnym silniku.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzisiaj w serwisie kupilem maly po tym numerze co podal Grzesiu. Ale kolega sprawdzil mi po vinie i wyszlo ze oba pasuja do mojego silnika. Wiec jesli chce maly to moze byc maly. Wysłane z mojego GT-I9070
-
[ALL B6/B7] klimatronik- temp minimalna?
A na co Ty chces akcje serwisowa??? Wysłane z mojego GT-I9070
-
Białe odpryski na masce
Podajcie numer takiego zestawu. Wysłane z mojego GT-I9070
-
pomoc w sprawie rozwodu
Wiesz co cwaniaczku za to obrażanie innych powinieneś krope dostać. Może nie piszą na temat ale można napisać kulturalnie żeby nie robili OT.
-
System operacyjny Android
Nie polecam tego pokrowca podabego wyzej. Sam go mialem. Na poczatku jest fajnie pozniej wneka troche sie wyrabia i telefon sam wylatuje. Ze dwa razy zdazylem zlapac w locie bo pokrowiec odwrotnie zlapalem.... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Powiem Ci że może coś w tym być bo wcześniej na dużym knehcie czasami łańcuch się odzywał a na małym ori audi była cisza przez pół roku. Teraz znowu trafił mi się duży kneht więc zobaczymy Dla ciekawości powiem wam że ori filter mi się chyba sam popuszczał bo co jakiś czas mi kropla pod filtrem wisiała a po włożeniu łapy dokręcał się 1/4 obrotu a przy wymianie oleju odkręciłem go bez użycia klucza no chyba że uszczelka w nim tak siadała. Ja chyba tez potwierdze ta teorie. Jak kupilem auto to mialem maly filtr oleju i praktycznie nie slychac bylo napinacza. Po mojej wymianie na knechta duzego niekiedy odzywa sie. Teraz zaloze ori maly bo za 1000 wychodzi mi wymiana oleju i zobacze. GRZESIU mozesz podac mi na pw numer ori filtra??? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Brak nadmuchu na przednią szybę
Masz vaga zeby podpiac? Moze klapka sie zawiesila... Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja 02.04 wymowilem druga umowe w cyfrze. Poerwsza komczyla sie z koncem marca wiec wczesniej byla wypowiedziana. Mysslalem ze zaczekam na oferte bo tak zazwyczaj jest jak wysle wypowiedzenie ale poczytalem na forum antync i okazuje sie ze maja dziwne zapisy w umowie i malo programow gwarantowanych czyli w przyszlosci usuna mi 5 i nie bede mogl zerwac umowy:-\ Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Jaki to kolor schowka?
Swing 26z to cale oznaczenie tego koloru Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6] Podgrzewane fotele
Spojrzyj do dzialu warsztat tam chyba ktos opisywal co i jak. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Czy to jest prawda ?- Sposób prog. kompa po odłączeniu aku
Ale ktos kto wie malo i zaczyna historie z autem, przeczyta to i bedzie glosil prawde :-P Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
Motul 5w40:-):-) Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
System operacyjny Android
A co uzywasz?? Przez przegladare lecisz? Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa Śmiechu
prima aprillis - KWEJK.pl
-
Nie grzeje fotel kierowcy, spalona mata grzewcza
Na lato jak nie bedzie smiegu to tez musze rozebrac siedzisko bo nie grzeje ale plecy normalnie daja cieplo. Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2