Treść opublikowana przez Onkel
-
Drogówka
Ja dzisiaj idę, zobaczymy co to jest
-
Zapach z Ambi pur
To jest voyage mam u siebie za***isty zapach
-
Zamienniki reflektorów(xenon)
Miałem też kiedyś w a3 depo od kolegi dostałem za free. Jak szybko założyłem tak szybko sciagnalem. Słabe światło bardzo dawały nawet przy PHILIPS + 80% Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
-
Jaka wódka na wesele ?
Ja też miałem Stock-a. W smaku dobra a i butelka ładna na stół. Ogólnie zawsze wychodzę z założenie niech będzie więcej niż ma braknąć. Liczba osób na weselu 120 i miałem kupione 336 butelek - jeden karton tak na spróbowanie. Zostało mi coś około 90 butelek
-
czy audi ma 2 kable antenowe?
Nie wiem jak w B5 ale W B6 mam końcówkę z drugiego zdjęcia. Może ktoś poprowadził drugą antene???
-
Klima albo grzeje na maxa, albo chłodzi na maxa.
Zmiana panelu nic nie da.
-
Logo Audi Led
Poszukaj bo jest już o tym temat na forum
-
Odpowietrzenie zbiornika
A zawór odpowietrzający zbiornik sprawdzałeś?? Powinien być taki. Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online PASSAT (3B2) 1.8 T Zawór odpowietrzający zbiornika paliwa - ZAW%D3R+ODPOWIETRZAJ%A5CY+1.8T&se=T
-
Odłączenie kabli w celu zaadoptowania przepustnicy.
Śmiało możesz odłączać.
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
Da się przerobić zwykły xenon na bixa ale samemu ciężko to ogarnąć i lepiej podesłać swoje lampy koledze Qwerty. Co innego założyć soczewke od B8 do lamp ori Bixenon z B6 bo za pomocą specjalnych adapterów wszystko pasuje i można to wymienić samemu.
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
Bez adapterow nic nie zrobisz. Takze i tak musisz je kupić. Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
Napisz do kolegi Qwerty on ma specjalne adaptery do montażu Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
przeróbka z ori xenon na BI xenon
Przetwornice z ori xenonu pasują do b i tylko w ori xenonie miałes je pod lampą a teraz będziesz miał z tyłu lampy. Musisz podciąć trochę plasitk bo jesli masz przetwornice z garbem to nie wejdzie. Ja u siebie podcinałem i wszystko jest ok. Całą soczewkę przekladasz.
-
Fotele AVANT (składane) do SALOON (nieskładana opcja)
Poszukaj tutaj: ElsaWeb - VAG Audi Škoda Seat Volkswagen Online Repair Manuals
-
Czujnik parkowania
Najlepiej bylo by podpiąć VAG-a i zobaczyć jakie sa błędy. Bo zakładam, że system parkowania ori???
-
2,0 ALT trzęsie budą na gazie
A jaki przebieg zrobiony na tych valtekach??
-
Mocno dymi
Wąz, który nachodzi na przepustnice. Jeśli będą tam śladowe ilości to ok ale jak będzie dużo to turbo powoli dziękuje za pracę
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Prawdopodobnie tak ale najlepiej jakbyś jeszcze podał to co jest w nawiaise czyli [V113] vag pokaże
-
Fotele AVANT (składane) do SALOON (nieskładana opcja)
Jesli chcesz mniej więcej zobaczyć jak to wygląda to w dziale warsztat B5 ktoś przerabiał u siebie.
-
problem z prędkościomierzem
Naprawić Na poczatek podepnij Vaga i zobacz jakie są błędy Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Obroty rosną podczas odpalania 1.8T AVJ
Taptalk cos mi zamulilo. Do usunięcia Wysyłane z mojego HTC Wildfire S
-
Prosze o pomoc w usunięciu błędów
Czujnik ABS do wymiany. NIe wiem jak to jest z jednym czujnikiem ale jak miałem uszkodzoną pompe abs-u i odpiałęm cały moduł, żeby mieć sprawne hamulce bez abs-u to nie działał prędkościomierz. 01794 - ten błąd mówi że został najprawdopodobniej wymieniony sterownik i należy przyuczyć vin do niego. Poczytaj niżej. http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/01794 Tu masz kodowanie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-przelacznika-wycieraczek-odblokowanie-pelnego-fis-16394/
-
Co sądzicie o naszym dziale sprzedam auto :) bluzgi opinie wolna amerykanka
Ta dyskusja powinna już się zakończyć na tym co napisał HUGO. Kogo co obchodzi za ile ktoś wystawia? Jeszcze po przeczytaniu tego wątku okazało się, że udzielić chciała się osoba, która obraca szrotami. Według mnie komentarze zostawiłbym bo ktoś pojedzie obejrzy i wtedy opisze co i jak ze stanem faktycznym. Jest na forum człowiek, który kupuje części po taniości od forumowiczów a później sprzedaje w kolosalnych cenach. No ale co zabronisz mu??
-
Sprezarka Klimatyzacji . PILNE !!!
Napisz w dziale kupie tam szybciej się ktos trafi.
-
guzik hamulca ręcznego a4 b6
Jak mozesz to cyknij fote jak wygląda lewarek bez tego guziczka to co da rade tu wyrzeźbić