Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. To moze manetka uszkodzona skoro w kompie nie ma reakcji. Tak sprawdzasz?
  2. Kompem sprawdzasz dzialanie manetki czy jak jedziesz to nie wlacza sie?
  3. A zrobiles kodowanie z watku podanego wyzej?
  4. Dobry, nie dobry. Ja uwazam ze jesli bede dbal o auto o ono zadba o mnie. Jesli bede lal co popadnie to porobia sie gluty jak po castrolu i daleko nie zajade. Ale jesli ktos uwaza ze 130zl to duzo za olej no to o czym mowa.... Wysłane z mojego LG-D802
  5. Moze linka albo z mechanizmem cos nie tak jesli silniczek dziala. Wysłane z mojego LG-D802
  6. Zalozyles juz 3 temat ktory dotyczy tego samego.... Wysłane z mojego LG-D802
  7. Onkel odpowiedział(a) na tomekxp2 temat w Audi A4 B6/B7
    W b7 nie ma znaczenia.
  8. Ja sciagalem jak montowalem czujniki parkowania. Pisz na pw jak masz jakies pytania. Wysłane z mojego LG-D802
  9. Przesiadlem sie z S3 (choc po drodze jakis czas uzywalem s4) na G2. Polecam. Nakladka lg tez bardziej mi sie podoba ale to kwestia gustu. Wysłane z mojego LG-D802
  10. Mozesz pozniej skorygowac wskazanie na fis za pomoca Vaga Wysłane z mojego LG-D802
  11. Sprawdz obie. Ja mialem problem z ta pod siedziskiem ale wiekszosc przypadkow dotyczy tej w podlodze. Wysłane z mojego LG-D802
  12. A wyskoczyl blad z przyuczeniem vinu? Wysłane z mojego LG-D802
  13. Tak jest. W b6 i b7 licznik nie przelacza sie na postoju z l/100km na l/h. Pokazuje ostatnia wartosc. Jesli masz za duze wskazanie to sprawdz jakie masz naprawde spalania zalewajac pod korek i np. Po 300 km znowu pod korek i pozniej vag-iem mozesz zmniejszyc wskazanie. Wysłane z mojego LG-D802
  14. Patrzyłeś przy pedale hamulca?
  15. Kilometry zmieniaja sie cobjakis czas np. Co 100. Na srednim pokazuje Ci tyle samo bo pewnie niedaeno kasowane byly oba wskazania. Wysłane z mojego LG-D802
  16. Onkel odpowiedział(a) na RadzJo temat w Audi A4 B7
    Sam też oklejałem folią 3m. Nigdy wcześniej tego nie robiłem a wyszło idealnie. Suszarka i każdy element lecisz
  17. Kodowania raczej nie powinien stracic choc w Tym przypadku jak samo DRL przelaczylo sie z halogenow na lampe to wszystko mozliwe Wyslane z tapatalka
  18. Ktos juz ingerowal w wiazki i kodowanie
  19. Miales DRL w halogenach?
  20. A motul specifik 5w40?
  21. TopTec 4100 5w40 to nie pelen syntetyk???
  22. Dev najlepszy "To co ode mnie chcesz":-) Sam jedzi na motulu a czepia sie innych Ja teraz przy wymianir zaleje LM. Ale.powiedz mi jaki nada sie do mojego silnika?Teraz leje 5w40
  23. Nr kostki do wlacznika DRL: 8L0 971 883 Koszt okolo 20zl w ASO
  24. Jezeli ktos chce sie bawic w samidzielne strojenie to w brc tego nie zrobi. Ale jesli chce zeby zalozyc i jezdzic bezproblemowo to bardzo dobry wybor.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.