Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Tez dlatego kupując takie auto najlepiej wybrać się z kimś kto podłącza kompa, wcześniej poprosić o VIN i sprawdzić jak wyglądała sytuacja. Chwała Ci za to ze nie piszesz "kup audi mówili, zapomnisz o naprawach mowili" jak się dobrze obejrzy to raczej nie ma niespodzianek choć nikt w silniku nie siedzi i przez moment zakupu wszystkiego się nie sprawdzi. Wysłane z G2
  2. Ostatnio w eurobrtv byla promocja G2 za 1049zl na dzien kobiet chyba. Moze jeszcze jest Wysłane z G2
  3. A na kompie nie wywala bledu??? Wysłane z G2
  4. Albo wiazki idacej od kabiny do drzwo. Czesto zalamuja sie przewody. Ewentualnie sam zamek Wysłane z G2
  5. Tak, to blad od samopoziomu. Wysłane z G2
  6. Potwierdzam. Tunap robi naprawde dobre odgrzybianie. U nas w serwisie vw kosztuje 129zl a efekt mega. Wysłane z G2
  7. +1 W poprzednim aucie tak miałem. Procedura jak wyżej do zrobienia i okaże się czy to reduktor.
  8. Podlacz kompa i zczytaj bledy Wysłane z G2
  9. Lidlowski jest dobra opcja cena/jakosc. Wysłane z G2
  10. Trudno powiedziec. Ale pewnie to skrzypienie wychodzi nie z silniczka tylko klapki ktora silnicek steruje. Wysłane z G2
  11. W pierwszym poscie masz procedure nastawow. Usun blad i zrob je. Wysłane z G2
  12. Onkel odpowiedział(a) na Januszek1 temat w Audi A4 B6/B7
    Jest temat o montazu fotochromu z kompasem nawet takze zapraszan do dzialu warsztat chyba Wysłane z G2
  13. No wlasnie na poprzedniej mam jakby wycisniete cyfry. Sprobuje na starej zrobic np. wykalaczka. Wysłane z G2
  14. Witam. Podpowie mi ktoś jak wpisać przebieg na oryginalnej wlepce wymiany rozrządu? Mam dwie, brat wymienił już u siebie i chcemy wpisać przebieg ale nie wiem czym to zrobić...
  15. Po pierwsze to nie allegro zaklada sprawe. To on jako kupujacy zglasza sprawe na policje i allegro nie jest zadna strona w sprawie. Oni tylko daja kase a jak oszust odda to Ty im oddajesz.Wysłane z G2
  16. Może naprawdę leży w szpitalu... Tym bardziej, że wszyscy mówią, że jest ok. Ja jak mnie oszukali też na telefonie musiałem założyć spór na allegro. Po jakimś czasie jak nie odpowiadali poszedłem na policje z wydrukami wiadomości przed zakupem, numerem konta na jakie wpłacałem pieniądze. Później przyszło potwierdzenie wszczęcia postępowania (jeśli Ci odmówią to allegro nic nie zwróci). Później jedna sprawa w sądzie na której musiałem być (ogółem trochę ich było). Po 4 latach koleś oddał mi pieniądze a zgodnie z regulaminem POK-u ja musiałem je oddać allegro.
  17. Onkel odpowiedział(a) na fortis temat w Audi A4 B7
    Kiedyś było tak, że jeden rok w tył mogło (zapas magazynowy) być ale nigdy do przodu.
  18. Ja mam z lidla ten nowy model z wyświetlaczem i super daje rade
  19. Tylko orange robi wpis w karte o usunietym simlocku. Tak przymajmniej mialem przy ostatnim htc. Wysłane z G2
  20. Niestety nie, tylko 77zl w orange Wysłane z G2
  21. Ten wzor nunas-a lepszy. Wysłane z G2
  22. Onkel odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Przod nasadowa 21, kawalek rurki i idzie :-) Wysłane z G2
  23. Tez polecam kolege z forum. Ja akurat wzialem fiamma.Wysłane z G2
  24. Podeslij foty jak bedziesz mial chwile.Wysłane z G2
  25. Kurcze Panowie, 130zl za olej dobrej jakoscibto chyba nie jest znowu cena nie do zaakceptowania... Wysłane z G2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.