Treść opublikowana przez Onkel
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Tez dlatego kupując takie auto najlepiej wybrać się z kimś kto podłącza kompa, wcześniej poprosić o VIN i sprawdzić jak wyglądała sytuacja. Chwała Ci za to ze nie piszesz "kup audi mówili, zapomnisz o naprawach mowili" jak się dobrze obejrzy to raczej nie ma niespodzianek choć nikt w silniku nie siedzi i przez moment zakupu wszystkiego się nie sprawdzi. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Ostatnio w eurobrtv byla promocja G2 za 1049zl na dzien kobiet chyba. Moze jeszcze jest Wysłane z G2
-
Świrująca kontrolka zapięcia pasów
A na kompie nie wywala bledu??? Wysłane z G2
-
nie otwierają się tylne prawe drzwi
Albo wiazki idacej od kabiny do drzwo. Czesto zalamuja sie przewody. Ewentualnie sam zamek Wysłane z G2
-
Kontrola żółta z lamp i dwie sTRZałki co to? ksenony?
Tak, to blad od samopoziomu. Wysłane z G2
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Potwierdzam. Tunap robi naprawde dobre odgrzybianie. U nas w serwisie vw kosztuje 129zl a efekt mega. Wysłane z G2
-
1.8t b7 2006r..bfb dlugo kreci po przestoju zanim odpali
+1 W poprzednim aucie tak miałem. Procedura jak wyżej do zrobienia i okaże się czy to reduktor.
-
Kontrolka wtrysków i świec żarowych
Podlacz kompa i zczytaj bledy Wysłane z G2
-
Prostownik samochodowy.
Lidlowski jest dobra opcja cena/jakosc. Wysłane z G2
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Trudno powiedziec. Ale pewnie to skrzypienie wychodzi nie z silniczka tylko klapki ktora silnicek steruje. Wysłane z G2
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
W pierwszym poscie masz procedure nastawow. Usun blad i zrob je. Wysłane z G2
-
Lusterko fotochrom
Jest temat o montazu fotochromu z kompasem nawet takze zapraszan do dzialu warsztat chyba Wysłane z G2
-
Oryginalna wlepka wymiany rozrządu
No wlasnie na poprzedniej mam jakby wycisniete cyfry. Sprobuje na starej zrobic np. wykalaczka. Wysłane z G2
-
Oryginalna wlepka wymiany rozrządu
Witam. Podpowie mi ktoś jak wpisać przebieg na oryginalnej wlepce wymiany rozrządu? Mam dwie, brat wymienił już u siebie i chcemy wpisać przebieg ale nie wiem czym to zrobić...
-
Oszustwo na Allegro - porady?
Po pierwsze to nie allegro zaklada sprawe. To on jako kupujacy zglasza sprawe na policje i allegro nie jest zadna strona w sprawie. Oni tylko daja kase a jak oszust odda to Ty im oddajesz.Wysłane z G2
-
Oszustwo na Allegro - porady?
Może naprawdę leży w szpitalu... Tym bardziej, że wszyscy mówią, że jest ok. Ja jak mnie oszukali też na telefonie musiałem założyć spór na allegro. Po jakimś czasie jak nie odpowiadali poszedłem na policje z wydrukami wiadomości przed zakupem, numerem konta na jakie wpłacałem pieniądze. Później przyszło potwierdzenie wszczęcia postępowania (jeśli Ci odmówią to allegro nic nie zwróci). Później jedna sprawa w sądzie na której musiałem być (ogółem trochę ich było). Po 4 latach koleś oddał mi pieniądze a zgodnie z regulaminem POK-u ja musiałem je oddać allegro.
-
szyby oznaczenia
Kiedyś było tak, że jeden rok w tył mogło (zapas magazynowy) być ale nigdy do przodu.
-
Prostownik samochodowy.
Ja mam z lidla ten nowy model z wyświetlaczem i super daje rade
-
System operacyjny Android
Tylko orange robi wpis w karte o usunietym simlocku. Tak przymajmniej mialem przy ostatnim htc. Wysłane z G2
-
System operacyjny Android
Niestety nie, tylko 77zl w orange Wysłane z G2
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Ten wzor nunas-a lepszy. Wysłane z G2
-
Jak wymienić tarcze ?
Przod nasadowa 21, kawalek rurki i idzie :-) Wysłane z G2
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Tez polecam kolege z forum. Ja akurat wzialem fiamma.Wysłane z G2
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Podeslij foty jak bedziesz mial chwile.Wysłane z G2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Kurcze Panowie, 130zl za olej dobrej jakoscibto chyba nie jest znowu cena nie do zaakceptowania... Wysłane z G2