Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Od tego zacznij, inaczej to gdybanie....
  2. Napewno zle ustawiony ma wplyw na to. Ja chyba tak sprawdzalen ale potwierdze dopiero po swietach 004 grupę znajdziemy : 01 ENGINE / MEAS. BLOCKS 08 / Wysłane z G2
  3. Tez mam bke i da się ustawić kat synchro Wysłane z G2
  4. Jak jest zielona kostka to są grzane
  5. Hard reset przyciskami tez nie da rady? Wysłane z G2
  6. Kup citroena lhm plus. Wysłane z G2
  7. Kupiłem sama gałkę na takiej aukcji jak Ty podałeś. Jakość wykonania nie była najlepsza. Mało tego leżała nie wiadomo gdzie bo odcisnieta skóra miała i chrom porysany . Mogę podesłać Ci foto bo skandalem reklamacje i wysyłałem im. Noni kupiłem ori z a3 razem z mieszkiem. Teraz jestem zadowolony. Wysłane z G2
  8. Daj sobie spokój. Ja kupiłem sama gałkę i odsylalem . Wysłane z G2
  9. +1Wysłane z G2
  10. Zerknij w dział części tam masz etykę online, jak nie znajdziesz to za godzinkę zerkne Wysłane z G2
  11. Aż z ciekawości zobaczę jutro. Wysłane z G2
  12. Całą procedura dla potomnych: Procedura adaptacji kluczyków: wkładamy prawidłowy kluczyk do stacyjki (taki, którym można uruchomić silnik) i włączamy zapłon, w programie wybieramy opcję [immobilizer], jeśli nie nastąpiło połączenie, oznacza to że immobilizer obsługiwany jest przez sterownik liczników, więc należy wybrać opcję [Liczniki (inspekcje)], następnie z opcji wybieramy [Logowanie], jako kod wpisujemy numer zaczynający się od 0 i następnych 4 cyfr, które znajdują się na blaszce dołączonej do kluczyków. Jeśli te 4 cyfry nie są dostępne można posłużyć się numerem identyfikacyjnym sterownika (u dołu ekranu programu DeltaScan) i za jego pomocą wpisać brakujące 4 cyfry potrzebne do procedury logowania. po przyjęciu kodu w procedurze logowania, wybieramy opcję [Adaptacje], podajemy 21 jako numer kanału adaptacji i wciskamy przycisk {Przejdź do kanału}, w polu Aktualna wartość adaptacji pojawi się cyfra określająca ilość kluczyków obecnie obsługiwanych przez sterownik, chcąc zmienić tą wartość, w polu Nowa wartość adaptacji wpisujemy cyfrę oznaczającą ilość wszystkich kluczyków (ale nie więcej niż 8), którymi będziemy mogli uruchomić samochód, sprawdzamy poprawność wpisanej wartości przez wciśnięcie przycisku {Test wartości}, jeśli po przeprowadzeniu testu, w polu Aktualna wartość adaptacji pojawi się nowa wartość, oznacza to, że wartość jest poprawna i można ją na stałe zapisać w pamięci sterownika - przycisk {Zapis wartości}, po zapisaniu nowej wartości w pamięci sterownika, kluczyk który znajduje się w stacyjce został już zarejestrowany w sterowniku, następnie należy wyłączyć zapłon i zmienić kluczyk na następny, który ma być zarejestrowany w sterowniku, kluczyk można wymienić na następny dopiero wtedy gdy lampka kontrolna immobilizera zgaśnie, należy umieścić po kolei wszystkie kluczyki, które mają być zarejestrowane w sterowniku. Jest na to przewidziany czas 30 s. liczony tylko wtedy gdy jest włączony zapłon. Przyciskiem {Wyjdź} kończymy komunikację ze sterownikiem. Uwagi. procedura adaptacji kluczyków może być automatycznie przerwana gdy: przekroczony zostanie czas 30 s. zostanie osiągnięta ilość kluczyków wprowadzona w kanale 21 adaptacji, do stacyjki zostanie włożony ten sam kluczyk dwukrotnie, na zakończenie procedury adaptacji kluczyków należy sprawdzić, czy w pamięci sterownika nie zostały zarejestrowane kody błędów - opcja [Odczyt kodów błędów]. Wysłane z G2
  13. Będziesz zadowolony bateria dobrze trzyma
  14. To nie macie swoich kont na DreamSpark?? My dostalismy dostęp i w sumie mam go po dzisiejszy dzień. Pobrana 7 i 8. Teraz jest, że każdy system można 1 raz pobrać w każdej wersji bitowej. Jak nie mogłem aktywować to trzeba było zadzwonić na microsoft i zrobić to przez telefon. Dwa razy tak miałem instalując 7 i za każdym razem poszło.
  15. Ja jak pokłóciłem się z szajsungiem to wziąłem na próbę G2 mini. Zaskoczył mnie jak przy 1GB ramu działał dobrze gdzie np. S3 zamulała. Po miesiącu sprzedałem i wziąłem G2. W porównaniu do S4 jestem bardzo zadowolony.
  16. To jest właśnie takie porównanie U H4mm3R ma ori, na allegro jakiś shit no ale taniej
  17. Onkel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. A jak w b6 zakodowac nowy transponder jak ma się pin immo? Wysłane z G2
  19. Miernik w łapę i sprawdzić ile ma na oddalonym silniku Wysłane z G2
  20. Przesiadał się ktoś z G2 na G3? Jest sens? Jak to jest z tym grzaniem i nie wielkimi lagami w użytkowaniu?
  21. Ja też dzisiaj trzasnąłem
  22. Nic się nie stanie
  23. Nie są fabryczne
  24. Onkel odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4 B6/B7
    Podłączyć kompa i sprawdzić błędy silniczek sterujących klapami Wysłane z G2
  25. Potrzebujesz separator do radia. Jak nie oni radio to musisz zastosować moduł żeby grał tył. Antena diversity czy jakoś tak Wysłane z G2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.