Treść opublikowana przez Onkel
-
[ALL B6] Czyżby znowu czujnik G62 do wymiany ? 3.0V6
Tak. Kumpel w A4 B6 1.6 miał tak, że po zgaszeniu auta wentylator jeszcze chodził i niekiedy tak jak u Ciebie od razu po zapłonie włączał się. Wymienił czujnik w sumie wtedy na raz dwa wymienił bo są dwa i sprawa ucichła.
-
[ALL B7] Wlałem diesla do silnika benzynowego
:facepalm: Szkoda że nie zalałeś V-Powera lub 98.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Może i tak ale chłopaki już to robili i jest wszystko ok tylko ciężko je rozkleić ale nic mi nie wiadomo żeby komuś pękła lampa...
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Grzesiu a czym czyściłeś później smoka?? Czym można a czym nie. Czy to bez różnicy.
-
[B6 BFB] Sposób na ściągniecie miski olejowej
Ja przy następnej wymianie oleju też zabieram się za czyszczenie smoka bo chyba po to ściągasz Ale zrzucę sanki bo z silnikiem jak napisał szogun nie jest łatwo. Postaram się porobić jakieś foty ale to dopiero za 5000 km Jak Ty będziesz wcześnie to robił to też cyknij kilka.
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Teraz A4 zmieszczę się w 30 tys. Ale przez całe użytkowanie poprzedniej A3 czyli około 1,5 roku zrobiłem 46 tys. Po czym stwierdziłem, że za często olej muszę wymieniać... I złapałem ogara.
-
[B6 AMB] Nastawnik wałka rozrządu ?
W tej sytuacji musi już zrzucić pokrywę i patrzeć jak to wygląda bo łańcuch leci po pokrywie już a nie tak jak w innych przypadkach dźwięk ginie po 2-3 sekundach.
-
[B6 ALT] Jaka instalacja?
To był przykład ale ok.
-
[B6 AMB] Nastawnik wałka rozrządu ?
Ściągnij pokrywę zaworów i sprawdź cczy łańcuch nie robi rowka w pokrywie. A z tego co piszesz raczej robi. A smoka nie zaszkodzi wyczyścić.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Motul 5W40
-
[B5 AHL] Kompletny bagnet sprawdzenia stanu oleju
Ja płaciłem 30zł w ASO
-
[ALL] Zmiana opon
Ja tam zimówki dokończe do końca marca bo i tak już do wyrzucenia
-
[B6 AVJ] Za ciepło?
Stać nie stać ale musiałem wymienić bo przegrzewał się. Więc trzeba mieć poprawkę, że to nie nowe auto ale też być tak nie może że trzęsie mocno budą. Jeżeli to wszystko sprawdziłeś co jest w poście wyżej to zostają Ci tylko poduszki... A jeszcze inna sprawa, że nie ma sensu szukac problemów gdzie ich nie ma. Bo o ile trzęsienie budą jest problemem to nie wiem jaki problem w tym poście masz skoro termostatu i tak nie chcesz wymienić... Tyle ode mnie. I nie chodzi o to żeby Cię oczernić czy urazić tylko takie wolne zdanie z innej perspektywy.
-
[B6 AVJ] Za ciepło?
Przepraszam Cię kolego Fr0styyy ale przy zakupie następnego pojazdu proponuje udać się do salonu i wziąć nówkę. Czytam te Twoje problemy i kurcze pojąć nie mogę. Dobrze Ci Grzesiu napisał w którymś temacie. Każesz sobie pomóc, wymyślamy różne różności np. z tymi drganiami a Ty odpisujesz że raczej jest to dobre... Nie popierając tego niczym tylko: bo raczej to nie to. No i jak mamy Ci teraz pomóc. Powiem Ci wymień termostat i jak dobrze zauważyłeś do najtańszych on nie należy. Ja wymieniałem go rok temu wraz z obudową i dałem 500zł. Wymienisz go??? Czy też powiesz że raczej to nie on bo trzyma 90 stopni??? No po prostu widocznie tak jest i już. Mi też paruje maska jak pada bo to normalne że silnik jest ciepły.
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Ja zebrałem graty (jakieś pół roku temu ) do moda ale nie dałem rady rozkleić :/ Na razie odpuszczam.
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
Ja jebie ale tego. Poszło:D
-
Concert 2din
To może ja o czyms nie wiem ale u mnie na RNS-e też wyświetla się tylko początek nazwy piosenki mp3. No i oczywiście rds z radia ale tutaj się zmienia.
-
[B5 ADR] Przegrzewający się silnik
Termostat.
-
[B6 ALT] Falowanie obrotów
Złapie temp. 90 i później lata?? Tzn. spada na 70?? Jeśli tak to ja bym zaczął jeszcze raz od czujnika temp i ewentualnie sprawdził ten nowy termostat. Wskazówka powinna stać sztywno po złapaniu 90 jak koniowi
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
A ori bixy nie są czarne środku??
-
[B6 AVJ] Cieply silnik-brak mocy,dlawienie,szarpanie,kontrolka CHECK ENGINE-PROBLEM
Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
-
[B6 AVJ] Cieply silnik-brak mocy,dlawienie,szarpanie,kontrolka CHECK ENGINE-PROBLEM
Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
-
[B6 AVJ] Cieply silnik-brak mocy,dlawienie,szarpanie,kontrolka CHECK ENGINE-PROBLEM
Z tym klekotem to ja bym zaczął od zrzucenia miski i wyczyszczenia smoka. U mnie też przez moment słychać rano ten dźwięk ale pierwsze co zrobie to przy wymianie oleju zrzuce miske. Jak nie pomoże to dopiero biorę się za napinacz łańcuszka.
-
Falowanie obrotów
Do odcinki robiłeś??
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
Super Dzięki wielkie. Już zamówiłem carbon