Treść opublikowana przez Onkel
-
[B5 ADR] Uszczelka czy masa uszczelniająca?
Nawet w ETCE podana jest masa uszczelniająca i w ASO kosztuje 65zł.
-
Spadek temperatury płynu chłodzacego
U mnie też długo się nagrzewa. Termostat wymieniony nie cały rok temu za 550zł :/ bo cały z obudową musiałem zmienić. Dochodzi do pierwszej kreski przed 90 i trochę posiedzi i po jakims czasie rusza. Jak się nagrzeje to już trzyma 90 elegancko. Więc na razie nic z tym nie robie bo mrozy są więc pewnie dlatego tak.
-
[B5 ADP] Znowu wymiana czujnika temperatury wody.
- [B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
Gratuluję.- [B6 AVJ] Problem z ogrzewaniem błąd 01039
Może opiszę to inaczej. Masz dwa czujniki temperatury. Nie wiem który jest który ale jeden jest na dole przy wężu idącym do chłodnicy zobaczysz go na pewno. Trzyma się na takiej plastikowej zastawce tylko. Drugi jest z tyłu silnika. Kumpel w A4 B6 1.6 wymienił oba (SWAGA kupił i zapłacił za nie około 50zł) i wszystko ma teraz ok. U niego załączały się wentylatory często i wszystko wskazywało na to, że to ten na dole. Wymienił i noc. Założył ten za silnikiem i jak ręką odjął. Dlatego jeśli koszt nie duży to wymienił bym oba- [B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
Ja tam trasa czy nie trasa mam zrobić minimum 350km. Dopóki tak jest nie robię problemów. Ale 280 to za mało. Podepnij VAG-a i zobacz jakie są błędy. Nie wiem czy nie oczekujesz za wiele no ale...- [B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali
VAG-a podpinał?? Dla porównania (tylko ja mam ośke) na 41l robię 350 przy codziennej jeździe.- Audi zimą - myć czy nie myć?
Ja mam służbowy garaż z myjką ocieplany. Myje sobie załóżmy o 9 (na 7:30 pracuje) i do konca dnia sobie tam stoi. Jak wyjeżdżam to już jest suche i elegancko wygląda- [ALL B7] Nowa bateria bosh s5(77/780) i problem
Nie możliwe że przez mrozy nowy aku rozwala. Szukałbym przyczyny w aucie. Sprawdź jaki masz pobór prądu w spoczynku. Tzn. wszystko powyłączane. Sprawdź też ładowanie czy jest prawidłowe. Do wszystkiego wystarczy miernik.- [ALL B6] Problem z wskazaniem temperatury
U mnie w benzynie też to jest. Tzn. teraz przy tych mrozach stanie przy kresce przed 90 stp. i tak sobie jest jakiś czas. Dopiero jak stane na światłach to ruszy. Do pracy mam 9km.- [ALL B5] Problem na mrozie
Zobacz, ile ludzi tyle diagnoz. I przy tym pytaniu inaczej być nie mogło bo to temat rzeka. Podpinaj VAG-a. Kto po odpięciu aku robi adaptacje przepustnicy??? :kox:- [ALL B5] Problem na mrozie
Przyczyn może być wiele. Podpinaj VAG-a i czytaj błędy.- 6 urodziny klubu :)
Ja 6 mam urodziny więc połączymy Dziękujemy bardzo za stworzenie tak wielkie bazy wiedzy dzięki, której nie jeden użytkownik uporał się ze swoim problemem. Podzięowania również dla użyszkodników :kox: bez nich to wszystko nie byłoby takie fajne- [B5 AHU] Odblokowanie zamków z siłownikiem pneumatycznym
NO nie wiem może moja wiedza nie sięga aż tak daleko i będzie mi miło jeśli ktoś mnie poprawi ale układ jest chyba na powietrze.....- [ALL B6/B7] Ramka wokół dźwigni zmiany biegów
- [B5 AFN] Wyciągać aku z auta na kilka dni?
Może lepiej odżałować i kupić nowy?? Też miałem ten dylemat. Ale bawić się w wyciąganie i wkładanie... Pojechałem i kupiłem.- [ALL] Zamarzinięty płyn hamulcowy
Sam wymieniałeś ten płyn czy jakiś warsztat??- [ALL] Zamarzinięty płyn hamulcowy
:shocked: NO to ładnie długo musiał być nie wymieniany, że było w nim tyle wody i zamarzł Pewnie jakieś ciepłe pomieszczenie by się przydało...- Oszukany.. czyli jak zemścić się na sprzedawcy?
No i Skarbówka. Teraz jest ta akcja z paragonami i jeśli tyle handluje a nie dostałeś paragonu to na pewno ją odwiedzą- [B5 APR] CZUJNIK ŚWIATEŁ HAMOWANIA BRAK STOPÓW?????
PO CO KRZYCZYSZ KAŻDY SŁYSZY/WIDZI :kox: MAsz vag-a żeby podpiąć?? Ja bym zaczął od tego.- [ALL B6] Jak odłączyć ori hak ?
Jeśli jest ori audi to tak właśnie powinno być- [ALL B5] Podłączenie pod akumulator
Ja tam u siebie zasilanie wzmaka ciągnąłem prosto pod aku. NIe zapomnij o bezpieczniku na zasilaniu wzmaka. No i zasilanie puszczamy stroną kierowcy resztę kabli stroną pasażera.- Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
Jeśli z tyłu to podaj osobę, która najmniej jeździ a ma prawko. Pieniądze to rzecz nabyta a punkty jeśli dużo jeździsz mogą się przydać. Jakbym ja tak dostał podał bym moją panne- [ALL B6/B7] Demontaż elementów wnętrza
3. Poszukaj w dziale warsztat tam przy okazji jakiegoś moda jest opisane wszystko krok po kroku. 5. Musisz odkręcić osłonę kolumny. To też jest opisane jak zrobić w dziale warsztat przy wymianie kiery na multi lub montażu tempomatu.- [B5 AWT] 1.8T AWT zatarty. Szukanie silnika
Ja jeb** jeszcze 5000 zostało mi do wymiany oleju. Przed wymianą czyszcze smoka. Bo u mnie też tyrkota ale tylko rano i nie zawsze. I nie mam problemu z kontrolką oleju ale lepiej chuchać na zimne. - [B6 AVJ] Wymieniłem świece przepływomierz zawór d-v ...i dużo pali