Treść opublikowana przez Onkel
-
[B6 AMB] Prośba o pomoc - problem z xenonem
Bezpiecznik sprawdzałeś??
-
[B5 AVV] Problem ze spalaniem silnika 1.8 5v benz.
Dlaczego chcesz zmienić?? Coś złego się dzieje. To, że ma 183k nie znaczy że trzeba zmienić jeśli silnik w dobrej kondycji jest. Twój mechanik nie ma VAG-a?? Jeśli po zakupie nie wymieniałeś filtrów i oleju to możesz to zrobić ale i tak lepiej podłączyc pod kompa i wtedy będziesz wiedział czy coś jest nie tak....
-
[B5 AVV] Problem ze spalaniem silnika 1.8 5v benz.
Tylko VAG prawdę Ci powie. Sprawdź błędy, podeślij opis i numery błędów i będziemy myśleć.
-
[ALL B6] Cenralny zamek dżwięk da się wlączyć ?
Szukaj w elektrycznym kodowania modułu komfortu.
-
[ALL B6] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów 1.8T
Ja zakładałem uszczelkę goetze i są one bardzo dobre.
-
[B5 ADP] Audi A4 . Spalanie gazu :)
Gratuluję. Nikt chyba jeszcze nie uzyskał takiego wyniku. Wujek nawet w megane 1.6 i przy jeździe 80km/h ma 9 litrów.... Także pozostawiam w refleksji
-
Rejestracja samochodow sprowadzanych z Anglii
Nigdy nie było problemu z rejestracją angilka przełożonego na naszą stronę. Problem był jeśli chciałeś zarejestrować bez przekładki ale podobno się zmieniło i już można.
-
[B5 AFN] Czy niedopasowany przód = uszkodzony?
Nawet jeśli był wymieniony rozrząd to maski i błotników się nie ściąga tylko zderzak, lampy..... Więc jeśli założymy, że był dzwon to ktoś robił to na sztukę bo z Twoich opisów wygląda, że strasznie złożone jest.
-
[B6 ALT] Terkotanie silnika po odpaleniu przez 2 sek
Niektórzy pisali, że po wymianie castrola na inny olej już było lepiej. Szału nie ma z castrolem. Tu masz podobny temat w 1.8T. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176058.0
-
[ALL B5] Xenon Hid Audi A4 b5 99r jakie wybrać ?
Poszukaj na forum kilka osób ma założone. Tylko lepiej zainwestuj w jakieś dobre bo te za 150zl podobno dużo szumu w CB robią. (wyłącz caps lock)
-
[ALL B5] Komputer Pokładowy
Ale kotleta odgrzebałeś :kox:
-
[ALL B6] Możliwe podłączenie Pioneera deh-4100ub pod szynę CAN?
Na wyświetlaczu nie będzie się wyświetlało. A schematów szukaj w elektrycznym.
-
[B5 AHU] Ile bierze pb na 100 km
Przy takiej zimie jak jest teraz miesięcznie leje za 50zł benzyny na cały miesiąc. Dużo mam rozruchów bo to tu się do pracy jedzie 12km i kobieta później bierze Wszystko zależy od temperatury na zewnątrz.
-
[B6 AWX] Wariujący zasięg paliwa na liczniku
A co robił?? Też myślałem o teście ale ja wiem czy w tej sytuacji pomogą?? Zawsze można podpiąć nie zaszkodzi a pomóc może
-
[B6 AWX] Wariujący zasięg paliwa na liczniku
Odłącz aku na moment i zobacz co wtedy będzie się działo.
-
[ALL B5] Słabo świeci oryginalny xenon
No to pewnie odbłyśniki do regeneracji :/
-
[B5 ADR] Przełączanie z PB na LPG (zimny silnik)
Instalacja zwykła czy sekwencyjna?? Jakiej firmy?? Jeśli widziałeś syf to dlaczego nie kazałeś wyczyścić i wymienić filtra??
-
[ALL B6] Zapala się kontrolka ABS i ESP
Nie wiem może ja się nie znam, może jestem mało bystry ale jak wywala mi VAG błąd czujnika to go wymieniam... Tak miałem w A3 tak miałem w starej A4. Ale człowiek uczy się cały czas dlatego będę śledził ten wątek
-
Pszukuje kogoś od Audi navigation plus z Zielonej Góry
Kolego w dziale warsztat masz opis RNS-E od A do Z. I tam wszystko pisze.
-
[ALL B6] Odpiecie poduszek -potrzebuje rady
Dla pewności odłącz aku lepiej wcześniej.
-
[B6 ASN] 3.0 ASN + LPG długo kręci przy odpalaniu na zimnym, na ciepłym ok
Kolego zależy jak Ci podłączą... U kolegi jest podłączony pod kabel pompy paliwa i zasilanie jest przez moment. U mnie założyli na przewodzie w którym zawsze jest prąd i mogę 3 razy odpalić z gazowni a później centralka sie blokuje itrzeba jechać odblokować.
-
Ostrzegam przed transakcjami z "McBoss"
Z tymi danymi to może odpuścić ale czarna lista jak najbardziej może być. Na forum mazdy 6 jest też taka. I wtedy wiadomo z kim robić interesy a z kim nie...
-
[ALL B6] Renowacja plastików
Sory za ot ale :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Tak jak w filmie głuchy i ślepy.
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
Chyba coś jest nie tak. VAG w łape. Ale i tak nie rozumiem co nie których.... Ja zalewam za 50zł benzyny na miesiąc i mi starcza (przy takiej zimie jak jest teraz ). Codziennie do pracy jeżdżę 12km. Przejade 2-3 i załącza się gazownia. Zależy jaka temp. zewnętrzna jest. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy żeby ustawić temp. przełączania na niżej niż 30 stop. Powiem więcej w ubiegłym roku sam naciskałem przycisk żeby chodził na benzynie i dopiero jak wskazówka wstała z miejsca spoczynku przy zimnym silniku to sam włączałem gaz żeby nie przełączał się tak szybko przy -25 stopniach na zewnątrz. Staram się dbać żeby temp. silnika była w miarę wysoka. Mam ustawione teraz 35 stopni i nigdy poniżej nie miałem. Tak oto uważam ja
-
[B5 ADR] Zmiana z oleju mineralnego na jaki ..?
Tak w polsce naprawia się objawy biorącego oleju. MOTUL 5W40