Treść opublikowana przez Onkel
-
odszkodowanie a brak przegladu
W wielu ubezpieczalniach mają zapis, że zastrzegają sobie możliwość niewypłacenia odszkodowania w przypadku braku badania technicznego pojazdu. Tylko nie pamiętam czy dotyczy to sprawcy czy poszkodowanego. Zadzwoń najlepiej do firmy sprawcy i zapytaj jak to wygląda nie mów, że to o Ciebie chodzi tylko ogólnie.
-
Sposób na ceny paliwa
Kolego nie wyśmieje tego bo co chcesz ale pomyśl tak na chłopski rozum czy to jest możliwe??? Kiedyś już był temat z pismem o zmniejszenie cen paliwa. Poszukaj i poczytaj co tam pisaliśmy.
-
[ALL B6/B7] Zmiana włącznika świateł
Musisz zamienić piny żeby wszystko hulało. Poszukaj bo jest opisane to na forum.
-
[ALL B6] Problem z pompą po jednorazowym braku paliwa
Ja miałem tą samą sytuacje z pompą. Raz wyła raz nie. Wymieniłem filtr paliwa i niestety nie pomogło. Po wymianie pompy nastała cisza :>
-
[ALL B6] Problem z pompą po jednorazowym braku paliwa
Jest o tym oddzielny temat. Wszystko fajnie ale w sytuacji kiedy brakuje gazu auto gaśnie nawet przy instalacji sekwencyjnej. Więcej dla wtrysków też nie jest to najlepsze rozwiązanie.
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
W sytuacji źle założonej instalacji owszem.
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
No to napisałem Ci że sam tego nie zrobisz i podałem możliwe rozwiązanie.
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
Ja nie neguje tego, że lepiej sprawdzić smok tylko czy jest mozliwość , że cos się stanie jeśli nawet ciśnienie podaje dobre. Dużo roboty żeby wyczyścić ten smok?? Oprócz tego, że miske trzeba ściągnąć?? Żeby się dobrać do miski trzeba sanki z zawieszeniem opuścić. Sama miska nie jest na uszczelce a na masie. Rozumiem, u kumpla w A4 B6 jak wymieniał pierścienie kupowaliśmy mase. A dalej jak to wygląda?? Wyciągnięcie smoka?
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
Ja nie neguje tego, że lepiej sprawdzić smok tylko czy jest mozliwość , że cos się stanie jeśli nawet ciśnienie podaje dobre. Dużo roboty żeby wyczyścić ten smok?? Oprócz tego, że miske trzeba ściągnąć??
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
No ale to możliwe jak mówił że sprawdzał ciśnienie i niby ok??Ile ono powinno wynosić???
-
[ALL B5] Jak wył. całkowicie Immobilizer ?
Sam tego nie zrobisz kolego. Do dobrego elektryka i zrobi to. U mojej Panny w megane z 2001 też tak się działo. 200zł i po sprawie nie ma tematu.
-
[ALL B5] Wariowanie FIS (filmik)
Ale Ci się łapy trzęsą Wyciągnąć licznik nie jest trudno. Zajrzyj sam jeśli poprawisz i nie będzie efektu wtedy szukaj ludzi, który to zrobią.
-
[B6 AVJ] Napinacz łańcuszka??
Tutaj masz to opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176058.0 Wiedz jedno coś się dzieje A koszt tego z robocizną około 2000zł
-
[B6 AVJ] Drgania nadwozia,nierówna praca silnika...i głośny start silnika
U nas regulator jest w filtrze.... Chyba, że coś pomyliłem i jest w nim cos innego ale pamiętam jak zamawiałem to kosztował on 85zł MANN bo ma w sobie ten regulator.
-
[ALL B5] Kalibracja ksenonów
Jak dziecku http://www.vag-com.pl/poziomowanie-xenonow.htm Tam masz na górze zakładke PROCEDURY DIAGNOSTYCZNE. Na dole masz poziomowanie xenonu
-
[B6 AVJ] Ogrzewanie - wieje caly czas gorace, czujnik ?
Łapiesz od dołu i ciagniesz do siebie
-
[ALL B6] Pytanie do znawców :)
Nie.
-
[ALL B6] FOTO INSTRUKCJA MONTAŻU RNS-E 2DIN z 1DIN ?
Bo nie ma tego. Tak jak napisałes jest w osobnych wątkach. 1. Masz opisany jakie klamoty potrzebujesz do przejścia i jak to wszystko zakodować. 2. Jeśli chcesz swój klimatronik zostawić to musisz dociąc co tez jak wiesz jest opisane wraz z docięciem tunelu. OT cała filozofia.
-
Znikające PB na wyświetlaczu - czy jest rozwiązanie?
Tak jak napisałem wyżej. Większość przypadków opisanych na forum dotyczy właśnie opadania wskazówki po osiągnięciu rezerwy bo wtedy własnie niby nie da się oszukać kompa. Ale jesli poziom jest utrzymywany to wszystko jest ok.
-
Kupujemy radio...jakie?
No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.
-
[ALL B6] Pojawiajace sie kontrolki Brake Olej
Podepnij VAG-a i podaj nam kody błędów jakie Ci wyskoczą w ABS. BEz tego nie pomożemy bo wszystko juz teoretycznie sprawdziłeś. Płyn jest, klocki są, aku mówisz, że jest dobry...
-
[ALL B6] Kontrolka i Dźwięk Przypominający o zapięciu pasów.
Robicie wszystko, żeby włączyć ostrzeganie o nie zapietych pasach a ja do poprzedniego auta załatwiłem sobie sprzączkę (samo to co się wkłada do zamka) żeby włożyć i żeby mi nie grało :kox:
-
Znikające PB na wyświetlaczu - czy jest rozwiązanie?
No to masz coś nie tak. U nie jak zaleje 18 litrów to cały miesiac jeżdżę bez rezerwy. To oczym piszesz, że można odpiąć klemę to chodzi o to że jak juz zapali się rezerwa to wtedy momentalnie do 0 leci wskazówka. Ale jak trzymam stan wachy powyżej to jest ok.
-
[B5 ADP] Ubywa benzyny na lpg
Podjedź na spota to chłopaki Ci podepną i sprawdzą póki jeszcze nie masz swojego
-
[ALL B6] LED postojówki, oświetlenie LED tablicy rejestracyjnej i wnętrza A4 B6
Mój błąd. A jeśli masz HID-y to pewnie W5W.