Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. W wielu ubezpieczalniach mają zapis, że zastrzegają sobie możliwość niewypłacenia odszkodowania w przypadku braku badania technicznego pojazdu. Tylko nie pamiętam czy dotyczy to sprawcy czy poszkodowanego. Zadzwoń najlepiej do firmy sprawcy i zapytaj jak to wygląda nie mów, że to o Ciebie chodzi tylko ogólnie.
  2. Kolego nie wyśmieje tego bo co chcesz ale pomyśl tak na chłopski rozum czy to jest możliwe??? Kiedyś już był temat z pismem o zmniejszenie cen paliwa. Poszukaj i poczytaj co tam pisaliśmy.
  3. Musisz zamienić piny żeby wszystko hulało. Poszukaj bo jest opisane to na forum.
  4. Ja miałem tą samą sytuacje z pompą. Raz wyła raz nie. Wymieniłem filtr paliwa i niestety nie pomogło. Po wymianie pompy nastała cisza :>
  5. Jest o tym oddzielny temat. Wszystko fajnie ale w sytuacji kiedy brakuje gazu auto gaśnie nawet przy instalacji sekwencyjnej. Więcej dla wtrysków też nie jest to najlepsze rozwiązanie.
  6. W sytuacji źle założonej instalacji owszem.
  7. No to napisałem Ci że sam tego nie zrobisz i podałem możliwe rozwiązanie.
  8. Ja nie neguje tego, że lepiej sprawdzić smok tylko czy jest mozliwość , że cos się stanie jeśli nawet ciśnienie podaje dobre. Dużo roboty żeby wyczyścić ten smok?? Oprócz tego, że miske trzeba ściągnąć?? Żeby się dobrać do miski trzeba sanki z zawieszeniem opuścić. Sama miska nie jest na uszczelce a na masie. Rozumiem, u kumpla w A4 B6 jak wymieniał pierścienie kupowaliśmy mase. A dalej jak to wygląda?? Wyciągnięcie smoka?
  9. Ja nie neguje tego, że lepiej sprawdzić smok tylko czy jest mozliwość , że cos się stanie jeśli nawet ciśnienie podaje dobre. Dużo roboty żeby wyczyścić ten smok?? Oprócz tego, że miske trzeba ściągnąć??
  10. No ale to możliwe jak mówił że sprawdzał ciśnienie i niby ok??Ile ono powinno wynosić???
  11. Sam tego nie zrobisz kolego. Do dobrego elektryka i zrobi to. U mojej Panny w megane z 2001 też tak się działo. 200zł i po sprawie nie ma tematu.
  12. Ale Ci się łapy trzęsą Wyciągnąć licznik nie jest trudno. Zajrzyj sam jeśli poprawisz i nie będzie efektu wtedy szukaj ludzi, który to zrobią.
  13. Tutaj masz to opisane. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176058.0 Wiedz jedno coś się dzieje A koszt tego z robocizną około 2000zł
  14. U nas regulator jest w filtrze.... Chyba, że coś pomyliłem i jest w nim cos innego ale pamiętam jak zamawiałem to kosztował on 85zł MANN bo ma w sobie ten regulator.
  15. Jak dziecku http://www.vag-com.pl/poziomowanie-xenonow.htm Tam masz na górze zakładke PROCEDURY DIAGNOSTYCZNE. Na dole masz poziomowanie xenonu
  16. Łapiesz od dołu i ciagniesz do siebie
  17. Bo nie ma tego. Tak jak napisałes jest w osobnych wątkach. 1. Masz opisany jakie klamoty potrzebujesz do przejścia i jak to wszystko zakodować. 2. Jeśli chcesz swój klimatronik zostawić to musisz dociąc co tez jak wiesz jest opisane wraz z docięciem tunelu. OT cała filozofia.
  18. Tak jak napisałem wyżej. Większość przypadków opisanych na forum dotyczy właśnie opadania wskazówki po osiągnięciu rezerwy bo wtedy własnie niby nie da się oszukać kompa. Ale jesli poziom jest utrzymywany to wszystko jest ok.
  19. No to jakiegoś pioneera polecam. Alpine też dobra ale żeby zagrała pieknie to trzeba patrzeć na te z górnej półki ( wiem bo sam przerabiałem ten temat). Do 400zł pioneer na prawdę ładną muzykę zagra. NIe wiem jak tam JVC i inne bo nie miałem styczności więc może ktoś inny cos powie o tych markach.
  20. Podepnij VAG-a i podaj nam kody błędów jakie Ci wyskoczą w ABS. BEz tego nie pomożemy bo wszystko juz teoretycznie sprawdziłeś. Płyn jest, klocki są, aku mówisz, że jest dobry...
  21. Robicie wszystko, żeby włączyć ostrzeganie o nie zapietych pasach a ja do poprzedniego auta załatwiłem sobie sprzączkę (samo to co się wkłada do zamka) żeby włożyć i żeby mi nie grało :kox:
  22. No to masz coś nie tak. U nie jak zaleje 18 litrów to cały miesiac jeżdżę bez rezerwy. To oczym piszesz, że można odpiąć klemę to chodzi o to że jak juz zapali się rezerwa to wtedy momentalnie do 0 leci wskazówka. Ale jak trzymam stan wachy powyżej to jest ok.
  23. Podjedź na spota to chłopaki Ci podepną i sprawdzą póki jeszcze nie masz swojego
  24. Mój błąd. A jeśli masz HID-y to pewnie W5W.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.