Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Onkel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Onkel

  1. Ja za 105 zł (po tych podwyżkach tankowane) mam około 40l i robie 360 km. A po za tym mnie te podwyżki cen wcale nie obchodzą bo ja zawsze tankuje za 50zł :polew: A tak poważnie: W czerwcu jak zakładałem instalacje to musisałem mieć około 50zł/100km więc teraz pewnie wyszło by około 60zł. Przy 360km wychodzi średnio 200zł. Więc uważam że i tak się opłaci. No i tym bardziej, że instalka juz założona więc mimo różnicy 2-óch złtych (jak do tego dojdzie) to myślę, że nadal będę na LPG jeździł.
  2. Nie żadnego dokumentu nie wypełniałem. Rzeczoznawca zrobił zdjęcia oświadczenia i innych dokumentów. Ten druk to chyba przy zgłaszaniu szkody przez telefon chłopak z infolinii wypełniał.
  3. Moja kobieta też miała stłuczkę i OC sprawcy było w PZU. Po 7 dniach przyjechał rzeczoznawca porobił zdjęcia wziął e-mail i powiedział, że podeśle mi wycene. Wycena doszła tego samego dnia wieczorem. Po jakichś 7 dniach przyszło pisemne powiadomienie o wysokości odszkodowania. Cena zadowoliła mnie także nie muszę się odwoływać. Także ja na Twoim miejscu dzwoniłbym co się dzieje w związku z Twoją szkodą.
  4. Ale zobaczy czy po naciśnięciu sprzęgła wskazówka nie podchodzi do góry?? Jeśli nie to faktycznie problem nie leży po stronie czujnika sprzęgła.
  5. Temat poruszany na forum poszukaj dokładnie. Nazwij inaczej temat bo myślałem, że pytanie dotyczy LPG. Po krótce tylko powiem, że wina nie leży w pedale gazu tylko w czujniku sprzęgła.
  6. Dobra w pon. jak będzie pogoda ściągnę schowki i posprawdzam wszystko dodatkowo zamienię z kolegom ten silniczek nr 3 na foto. A nie mogę wd40 albo forcha mam kontakt spray??
  7. Czytałem te tematy. Mam nawet schemat klimy do A4 B6 chłopaki kiedyś mi podesłali i wychodzi na to, że na zdjęciu http://postimage.org/image/16fjyhc10/ jest to silniczek oznaczony numerem 3. Ale jeśli on u mnie działa to może coś być w środku w nim co steruje jakoś i daje błąd do sterownika?? Chłopaki w A6 pisali o podobnych problemach i jakieś zaworki czyścili... Zamienie jeszcze ten silniczek z kolegą bo on nie ma błędu i napisze co i jak ale możecie mi podpowiedzieć czy jeśli on działa to i tak może dawać błąd 735.... Choć idąc tym tropem bardziej wychodziło by że to silniczek: 5 - silnik nastawczy klapy regulacji temperatury lewy - czerwony [V158] - G A nie 3 - silnik nastawczy możliwości zamkniętego obiegu powietrza - niebieski [V113] - D (L)......
  8. Koledzy mam problem z temp. w aucie. ( w sumie było tak od kupna auta ale przy 18 stp. i klimie chłodziła fajnie więc nie stresowałem się teraz jest ro uciążliwe) Opisuje sytuacje. Mam np. 19 stopni wtedy leci chłodne powietrze. Daje 20 trochę cieplejsze. przy 22 stp. już czuc mocne ciepło i w sumie czy jest 22 czy 25 leci takie samo. Za szybki przeskok jest. A w aucie po przejechaniu 5km nie idzie wytrzymać. Mam jeden błąd na klimie 735 (G143). Pisałem kiedyś o nim i silniczek który jest przy klapce nad wiatrakiem chodzi sprawnie i wszystko ok. Robiłem nastawy i nic. Poradzicie coś???
  9. W b6 mam pod tylną półką.
  10. Raczej tylko na części. Dobrze, że Ty cały. Choć jak widać z blacharki za wiele nie sprzedaż
  11. Onkel odpowiedział(a) na benek1.8 temat w Audi A4 B5
    Jaki masz prąd rozruchowy na aku?? Jeśli jest za mały to mimo to, że aku trzyma prąd to pisk zawsze będzie. Miałęm tak u siebie jak padł mi mój 60A 680 rozruchu i włożyłem od jakiegoś innego i tam było 60A ale 380 rozruchu. Auto odpalało bo musiało ale zawsze były magiczne 3 piknięcia. Wymiana aku i wszystko w normie.
  12. No to może składka kupimy jeden egzemplarz i zrobimy sobie sami PDF nie będziemy się prosić Tylu nas jest to też groszę wyjdą.
  13. Ściągnij plastik pod kierownicą ( 3 śrubki) i osłone progu. Wtedy zobaczysz wszystkie przewody i kostke która wchodzi we wiązkę drzwi. Poruszaj nią i popatrz czy jest ok.
  14. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Jak oglądałem pokazy zastosowanie folii 3M to łączyli ją i niby nie był różnicy dlatego pytam. Czyli długość muszę kupić taką jaka jest listwa deski. Więc wiem wszystko. Dzieki wielkie.
  15. VAG-owałeś już??
  16. I wtedy my coś Ci powiemy bo teraz to wróżenie z fusów
  17. Onkel odpowiedział(a) na gola77 temat w 2.0
    Ja to mojego silnika za termostat wraz z obudową ORI płaciłem 450zł razem z wymianą. Ale w moim silniku akurat było troszkę więcej rozbierania żeby wymienić.
  18. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    A oklejając listwe, która jest na na desce rodzielczej (ta przez szerokość auta) mieliście jeden kawałem czy łączyliście??
  19. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    A ile potrzeba foli na oklejenie dekorów + ramka biegów i popielniczka??
  20. Podepnij VAG-a. Jesli nie masz to odezwij się do chłopaków na lokalnego.
  21. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Ma ktoś doświadczenie czy wybrać ORACAL czy 3M??
  22. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Jak będziesz miał chwile to podrzucisz jakieś zdjęcie tej części listwy??? Duża różnica między foliami ORACAL a 3M??
  23. Onkel odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    Od dawna zamierzam okleić dekory u siebie a widzę, że kolega iktorn_s ma takie wnętrze jak ja i fajnie to wygląda. Tylko obawiam się oklejenia końcówek listw dekoracyjnych (miejsce pokazane na fotce). Czy tutaj trzeba rozciąć folie na końcu żeby się nie nakładały czy co??
  24. Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o takiej instalacji... ty ją zakładałeś czy już z taka kupiłes??
  25. Ale lepiej od razu nie wal całego 0,5l. Zobacz ile jest na bagnecie i jeśli bliżej min. dolej ze 3 setki i sprawdź. Lepiej 2 razy sprawdzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.