Treść opublikowana przez Onkel
-
Gaz przestaje się opłacać?
Ja za 105 zł (po tych podwyżkach tankowane) mam około 40l i robie 360 km. A po za tym mnie te podwyżki cen wcale nie obchodzą bo ja zawsze tankuje za 50zł :polew: A tak poważnie: W czerwcu jak zakładałem instalacje to musisałem mieć około 50zł/100km więc teraz pewnie wyszło by około 60zł. Przy 360km wychodzi średnio 200zł. Więc uważam że i tak się opłaci. No i tym bardziej, że instalka juz założona więc mimo różnicy 2-óch złtych (jak do tego dojdzie) to myślę, że nadal będę na LPG jeździł.
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Nie żadnego dokumentu nie wypełniałem. Rzeczoznawca zrobił zdjęcia oświadczenia i innych dokumentów. Ten druk to chyba przy zgłaszaniu szkody przez telefon chłopak z infolinii wypełniał.
-
[ALL] Odszkodowanie za stłuczke
Moja kobieta też miała stłuczkę i OC sprawcy było w PZU. Po 7 dniach przyjechał rzeczoznawca porobił zdjęcia wziął e-mail i powiedział, że podeśle mi wycene. Wycena doszła tego samego dnia wieczorem. Po jakichś 7 dniach przyszło pisemne powiadomienie o wysokości odszkodowania. Cena zadowoliła mnie także nie muszę się odwoływać. Także ja na Twoim miejscu dzwoniłbym co się dzieje w związku z Twoją szkodą.
-
[B5 ARG] Opóźnienie na na pedale gazu
Ale zobaczy czy po naciśnięciu sprzęgła wskazówka nie podchodzi do góry?? Jeśli nie to faktycznie problem nie leży po stronie czujnika sprzęgła.
-
[B5 ARG] Opóźnienie na na pedale gazu
Temat poruszany na forum poszukaj dokładnie. Nazwij inaczej temat bo myślałem, że pytanie dotyczy LPG. Po krótce tylko powiem, że wina nie leży w pedale gazu tylko w czujniku sprzęgła.
-
[ALL B6] Przy 22 stp. grzeje jak szalona :D
Dobra w pon. jak będzie pogoda ściągnę schowki i posprawdzam wszystko dodatkowo zamienię z kolegom ten silniczek nr 3 na foto. A nie mogę wd40 albo forcha mam kontakt spray??
-
[ALL B6] Przy 22 stp. grzeje jak szalona :D
Czytałem te tematy. Mam nawet schemat klimy do A4 B6 chłopaki kiedyś mi podesłali i wychodzi na to, że na zdjęciu http://postimage.org/image/16fjyhc10/ jest to silniczek oznaczony numerem 3. Ale jeśli on u mnie działa to może coś być w środku w nim co steruje jakoś i daje błąd do sterownika?? Chłopaki w A6 pisali o podobnych problemach i jakieś zaworki czyścili... Zamienie jeszcze ten silniczek z kolegą bo on nie ma błędu i napisze co i jak ale możecie mi podpowiedzieć czy jeśli on działa to i tak może dawać błąd 735.... Choć idąc tym tropem bardziej wychodziło by że to silniczek: 5 - silnik nastawczy klapy regulacji temperatury lewy - czerwony [V158] - G A nie 3 - silnik nastawczy możliwości zamkniętego obiegu powietrza - niebieski [V113] - D (L)......
-
[ALL B6] Przy 22 stp. grzeje jak szalona :D
Koledzy mam problem z temp. w aucie. ( w sumie było tak od kupna auta ale przy 18 stp. i klimie chłodziła fajnie więc nie stresowałem się teraz jest ro uciążliwe) Opisuje sytuacje. Mam np. 19 stopni wtedy leci chłodne powietrze. Daje 20 trochę cieplejsze. przy 22 stp. już czuc mocne ciepło i w sumie czy jest 22 czy 25 leci takie samo. Za szybki przeskok jest. A w aucie po przejechaniu 5km nie idzie wytrzymać. Mam jeden błąd na klimie 735 (G143). Pisałem kiedyś o nim i silniczek który jest przy klapce nad wiatrakiem chodzi sprawnie i wszystko ok. Robiłem nastawy i nic. Poradzicie coś???
-
[B7 BPW] Głośnik parktornic
W b6 mam pod tylną półką.
-
A6 po wypadku za ile go mozna sprzedac?
Raczej tylko na części. Dobrze, że Ty cały. Choć jak widać z blacharki za wiele nie sprzedaż
-
[B5 ADR] Potrójny pisk
Jaki masz prąd rozruchowy na aku?? Jeśli jest za mały to mimo to, że aku trzyma prąd to pisk zawsze będzie. Miałęm tak u siebie jak padł mi mój 60A 680 rozruchu i włożyłem od jakiegoś innego i tam było 60A ale 380 rozruchu. Auto odpalało bo musiało ale zawsze były magiczne 3 piknięcia. Wymiana aku i wszystko w normie.
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
No to może składka kupimy jeden egzemplarz i zrobimy sobie sami PDF nie będziemy się prosić Tylu nas jest to też groszę wyjdą.
-
[ALL B6] Problem z otwarciem tylnich prawych drzwi
Ściągnij plastik pod kierownicą ( 3 śrubki) i osłone progu. Wtedy zobaczysz wszystkie przewody i kostke która wchodzi we wiązkę drzwi. Poruszaj nią i popatrz czy jest ok.
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
Jak oglądałem pokazy zastosowanie folii 3M to łączyli ją i niby nie był różnicy dlatego pytam. Czyli długość muszę kupić taką jaka jest listwa deski. Więc wiem wszystko. Dzieki wielkie.
-
[ALL B6] Problem z otwarciem tylnich prawych drzwi
VAG-owałeś już??
-
[B5 ABC 95] nie pali, pompa podaje iskra jest
I wtedy my coś Ci powiemy bo teraz to wróżenie z fusów
-
[B6 ALT] Termostat
Ja to mojego silnika za termostat wraz z obudową ORI płaciłem 450zł razem z wymianą. Ale w moim silniku akurat było troszkę więcej rozbierania żeby wymienić.
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
A oklejając listwe, która jest na na desce rodzielczej (ta przez szerokość auta) mieliście jeden kawałem czy łączyliście??
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
A ile potrzeba foli na oklejenie dekorów + ramka biegów i popielniczka??
-
[B5 AEB] Problem z spalaniem w 1.8T
Podepnij VAG-a. Jesli nie masz to odezwij się do chłopaków na lokalnego.
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
Ma ktoś doświadczenie czy wybrać ORACAL czy 3M??
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
Jak będziesz miał chwile to podrzucisz jakieś zdjęcie tej części listwy??? Duża różnica między foliami ORACAL a 3M??
-
[ALL B6/B7] Oklejanie dekor
Od dawna zamierzam okleić dekory u siebie a widzę, że kolega iktorn_s ma takie wnętrze jak ja i fajnie to wygląda. Tylko obawiam się oklejenia końcówek listw dekoracyjnych (miejsce pokazane na fotce). Czy tutaj trzeba rozciąć folie na końcu żeby się nie nakładały czy co??
-
[B5 ADR] aeb175 lenardo
Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę o takiej instalacji... ty ją zakładałeś czy już z taka kupiłes??
-
[ALL] Jak dokładnie uzupełnić olej w silniku?
Ale lepiej od razu nie wal całego 0,5l. Zobacz ile jest na bagnecie i jeśli bliżej min. dolej ze 3 setki i sprawdź. Lepiej 2 razy sprawdzić.