Treść opublikowana przez Onkel
-
[ALL B6] Pranie tapicerki
Ja ostatnio trafiłem na pranie tapicery na gruponie. 59zł za wszystko oprócz podsufitki i bagażnika. Ale jak zadzwoniłem to Pan powiedział, że z tym kuponem jest rabat na pozostałe części i całe autko za 80zł
-
[ALL B6] Ustawienie lamp xenon
Ale miałeś zwykłe lampy i kupiłeś xenon czy masz od zawsze xenon i wyjąłeś bo potrzebowałeś w jakimś celu?? Choć w obu przypadkach lepiej podjechać tam gdzie robiłeś ostatni przegląd. Sprawdzą, jeśli będzie coś nie tak to ustawią i przynajmniej u mnie się za to nie płaci.
-
[B6 AVJ] moc auta
AVJ ma 150KM. I widocznie pomyłka nastapiła we wpisywaniu w dowodzie jeżeli na ramie jest AVJ i we wnęce bagażnika na tej wlepce jest AVJ.
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
Nagrzewnica sprawdzona???
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Tak na pewno 200zł od 20000zł :polew: Tyle to ja płaciłem od A3 i wartości 14000zł. Przy wartości 26000zł mini wychodzi 460zł a 600 bez wkładu własnego czyli zniesione 20%.
-
Spociki Łódzkie
Ale w tej firmie prałeś czy sam u Grzesia ??
-
Spociki Łódzkie
No ja też miałem się z chłopakami wybrać do Grzesia (mimo, że JESZCZE nikogo nie znam) ale na razie siedze w Sieradzu. W którąś niedziele wybiorę się na spota
-
Spociki Łódzkie
Hejka chłopaki. Powiedzcie mi czy wiecie coś o tej firmie: http://www.snblodz.com.pl/ Na gruponie jest pranie tapicery za 59zł w skład wchodzi pranie foteli, boczków, jakaś tam kosmetyka. Za całe auto z gruponem pan chce 90zł więc myślę że się opłaca tylko nic nie wiem na temat tej firmy a boję się żeby czegoś źle nie zrobili...:/ Pozdrawiam
-
[B5 AVG] po najechaniu na tylek tira
Spisz i rozszyfruj. Wtedy podasz wszystko co masz
-
[B6 AVJ] Kupno auta z uszkodzonym silnikiem
Dokładnie lepiej zrobić ten silnik/wymienić jeśli reszta jest OK niż kupić za 21000zł z allegro. Bo za takie pieniądze nie oszukujmy się --> bedziesz częstym gościem w dziale technicznym
-
[ALL B6] Gdzie zamontować przełącznik od gazu
Ja też mam ksenon ale teraz będę montował moduł świateł dziennych podłączony pod włącznik DRL dlatego tam nie mogłem.
-
[B6 AVJ] Kupno auta z uszkodzonym silnikiem
No nie wiem czy Ci się czasem z B5 nie pomyliło??? Kupujesz za 17000 + 4000 silnik = 21000zł ---> za tyle nie bitą zadbaną i z przebiegiem 130k proszę :polew: Nie to auto, nie w tych pieniądzach.
-
[ALL B6] Gdzie zamontować przełącznik od gazu
Ja mam po lewej stronie. Jak jest włącznik świateł to niżej i trochę w prawo.
-
[ALL B6] Ustawienie gazu 1,8 t
Zapytaj w regionalnym. Tam szybciej znajdziesz odpowiedź. Pozdrawiam
-
Ile pali Wam gazu?
Około 11-12 litrów
-
Wtryski do lpg
Inaczej kolego. Zaleca się aby wtryski stały. Ale ja w poprzednim aucie miałem na boku teraz też mam na boku. Chodzi o to, że na stojąco ciężko jest je wepchnąć i zamknąć maskę. Dlatego gaziarze kładą je. Ale tak jak napisałem u mnie leżą i wszystko jest ok. Szwagier jeździ moim poprzednim autem tam wtryski też są położone i już 3 lata jest OK. Instalka BRC. Pozdrawiam
-
Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji
Nigdy w życiu nie płaciłem za upoważnienie Każde auto mam na tate i jakby on miał łazić i wszystko załatwiać :gwizdanie: Sam w domu pisze upoważnionko tata podpisuje i wszystko OK. U mnie tak jest.
-
[ALL B6/B7] rds-na fisie
Czytałeś ten cały temat o montażu i kodowaniu RNS?? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0
-
[B6 AMB] Tryb serwisowy - EPC i kontrola trakcji
Wróżenie z fusów Podpinaj VAG-a i zobaczymy co tam siedzi.
-
[B6 AVJ] Informacje wyświetlane na klimie
Dokładnie. W B6 już tego nie ma. Tylko B5.
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
Kolego zadzwoń do ASO lub podjedź i wszystko będziesz wiedział. Powiedz, że tylko chciałbyś wiedzieć czy to anglik był.
-
[B6 ALT] Błąd: 18010
Tak napisał więc pomyślałem, że ma wskaźnik dodatkowy.
-
Mam grzeszne mysli
Ja powiem tylko tyle. Historie z Audi zacząłem 3 lata temu i była to A3 99'. Super. Elegancko chodziła i w ogóle. Uskładał człowiek trochę pieniędzy i myślał kupie sobie A4 B6. Pojeździłem poszukałem no i za moje na tamten czas 26k szału nie było. I przejazdem wracając z oględzin kolejnego nie wypału stanąłem bo koleś miał sprowadzoną MAZDE 6. Kupiłem 2004 rok w dobrej cenie. Ucieszony mam auto. Tempomat i takie tam.... Bo miesiącu powiedziałem dość: sprzedaje MAZDE i składam na A4 B6. Ogólnie blacha strasznie słaba była. A tu rok 2004... Sprzedałem --->kupiłem swoją A4 B6 i NIKT nigdy w życiu nie namówi mnie już na zmianę AUDI na coś innego. Awarie jak w każdym aucie. I moim zdaniem części do Audi nie są takie drogie... Tylko trzeba kupować od konkretnych i dobrych sprzedawców, którzy są na naszym forum. A4 B6 jest autem bardzo dobrym do przeprowadzania modów a w szczególności to forum. Wszyscy sobie pomagają, są super opisy jak dokładać nowe rzeczy, jest WRCLAGUNA i BART-S oraz wielu innych użytkowników. Nie mówie że na innych forach tego nie ma ale wiem jedno nie ma takiego klimatu jak jest tutaj. Pozdrawiam
-
[B6 ALT] Błąd: 18010
Nie tata, siostra, brat tylko akumulator z auta członka rodziny. Wykluczysz wtedy aku bo może rzeczywiście to wina alternatora.... MAsz u sibie wskaźnik ładowania???
-
[ALL B5] Zardzewiały mechanizm od puszki przy haku.
Nie wiemy na jakiej zasadzie u Ciebie ktoś to zamontował. U mnie też się wysuwa na dół gniazdo. Ale to jest na zwykłej śrubce także bez stresu. A jak to jest u Ciebie??