Treść opublikowana przez Onkel
-
[B5 ADP] Zapala tylko z Gazu. Jaki jest tego powód ?
Najlepiej podłącz VAG-a to będziesz wiedział czy to wina wtrysków czy innych magicznych rzeczy
-
[B5 ADP] Remont silnika
Tylko, że nie wiadomo co kupi...A zrobi swój to będzie wiedział co ma. Tylko mechaniora jakiegos konkretnego znajdź żeby nie było problemów z jego robocizną.
-
[INNE] opinie otel nokia c6
Trafiłes taki egzemplarz i dlatego tak jest. Znajomi maja takie i nie narzekają. Choć skubaniec jest ciężki
-
[INNE] opinie otel nokia c6
Myslę, że z C6 możesz być zadowolony. Taka wersja 5800 z fizyczną klawiaturą QWERTY. Ogólnie sam używałem tylko symbiana od około 5 lat. Ale jak kolega wyżej napisał. Czas na androida. Ale jak najbardziej "nowa" wersja symbiana nie jest zła:D
-
[ALL] Malowanie czujników PDC
Ja mam pomalowane i w sumie działają dobrze. Ale kiedyś jakiś kolega pisał że pomalował przez przypadek jak musiał cały zderzak malować i coś tam nie hulało... piszczały cały czas a później działały ale już nie tak jak przed malowaniem.
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Opisz coś więcej. Jaki przkeaźnik zastosowałeś, jak podłączyłeś. Może rysunek sytuacyjny w paincie
-
[B5 AEB] Przy spadku obrotów (1500 - 900) dziwne chopki.
Podpinamy pod VAG-a.
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Ale włącznik i do tego przekaźnik żeby sterował plusem????
-
[ALL B6] Moduł świateł dziennych, włącznik DRL i rozładowany aku
Witam kolegów. Dzisiaj z wujkiem podłączyliśmy u mnie moduł świateł dziennych z wykorzystaniem świateł drogowych. Moduł zrobiliśmy sami na podstawie schematu z forum. Wszystko działa super. Założyliśmy tylko dodatkowo diode jednokierunkową bo po właczeniu świateł pozycyjnych moduł ładnie się wyłaczał jednak po włączeniu świateł mijania moduł włączał światła dzienne znowu. Dioda rozwiązała problem. Ale nie w tym rzecz. Chciałem zamontować włącznik DRL (0,1) żeby móc sobie go wyłączyć kiedy będę po coś potrzebował. Jednak jak się okazało włącznik DRL jest sterowany minusem a moduł świateł jest sterowany plusem. Jak rozwiązać ten problem???? Mogę wrzucić zdjęcia płytki włącznik DRL jakby komuś to pomogło. No chyba, że były dwa rodzaje włącznik ---> sterowane minusem i drugi plusem.
-
[B5 ARM] Uszkodzona pompa paliwa
Po pierwsze zmień mechanika. Zadzwoń sobie do serwisu i powiedz że jestes zainteresowany pompa paliwa do Twojego auta. Podasz numer VIN i po tym dojdzie jaką masz pompe i powie Ci cene. Ty stwierdzisz że za dużo i poprosisz żeby podał Ci numer tej pompy. I ewentualenie jaką jeszcze mozesz zastosować. Ja tak robiłem u siebie. Też nie mogłem znaleść z tym samym numerem i podał mi numer innej i się znalazła. Bo numer ten oznacza tez ciśnienie jakie wytwarza pompa (przynajmniej tak powiedział mi Pan z serwisu) Druga sprawa to to że końcówki numeru pompy mogą się zmienić pod upływem czasu.
-
[ALL B5] WENTYLATOR CHŁODNICY
To jest właśnie sposób domowy. Jesli nie masz własnego to odezwać się na regionalnym i podjechać do chłopaków.
-
[ALL B6] Dziwne zachowanie nawiewu
Miałes w trybie AUTO więc sam dostosował sobie miejsce nawiewu powietrza. Wszystko jest dobrze, Dla pełnej pewności możesz podpiąc VAG-a i sprawdzic błędy ale tak jest.
-
[ALL B6] Nie działa kompresor. Czujnik położenia klapy recyrkulacji V113-G143
Nie wiem jakie ceny sa za tekie usługi w stolicy ale to chyba przesada. Ja z tym błedęm jeżdżę cały czas i bez stresu. Jedyne co trzeba zrobić to wymienić silniczek klapki. Poszukaj byl o tym temat. Podjedź do innego klimaciarza i niech oceni sytuacje. Bo nawet z wymianą sprężarki i chłodnicy nie zapłacisz 2500zł :/ Najlepiej napisz do chłopaków lokalnych spotach albo najlpiej podjedź na taki to chłopaki posłuchaja i doradzą.
-
[ALL B6] Nie działa głośnik w drzwiach
Złap ręka i porusz przewodami w gumowej słonie. Powinien zadziałać bo to najczęstsza przyczyna niedziałającego głośnika. Miałem to u siebie od strony pasażera. Przewody z wiekiem sie przerywają.
-
[ALL B6] Linka szyby
W innym aucie kiedyś próbowałem nawinąć i tylko tyle, że się namęczyłem z tym wszystkim. Daj sobie spokój i tak jak radzi wrclaguna kup sobie nowy zestaw
-
[B6 ALT] Problem, Check Engine, temp. silnika,chłodnica.. Help!
Najlepsze rozwiązanie VAG. Podpinasz i widzisz co jest. Jeśli sam nie posiadasz podbij na lokalnego spota to zapewne chłopaki Ci pomogą.
-
[B5 ALZ] Test sond i maf
W dziale diagnostyka VAG masz opisane jak zrobić tzw. logi. Tam musisz tylko zapytać w jakich kanałach dla Twojego silnika. Zrobisz to reszte chłopaki Ci powiedzą czy dobrze jest.
-
[B6 AVJ] czujnik temperatury przy chłodnicy?? czy właściwy
Tak to jest ten, który jest na dole przy chłodnicy.
-
[B6 AWX] Włączniki, przełączniki od czego są.
:thumbdown: Wniosłeś coś nowego??? Ty jakbyś przeczytał ten wątek to wiedziałbyś że już poradzono mu przeczytanie instrukcji obsługi a swoją drogą w książce serwisowej odpowiedzi nie znajdzie. Koniec OT.
-
[B6 AWX] Włączniki, przełączniki od czego są.
Teraz latem te przyciski są jak złoto Szczególnie ten niżej (zakładając że stoimy na równi). Za pomocą tych przycisków wyłączasz alarm. Czyli jak zostawiasz szybki otwarte pod domem to za jego pomocą wyłączasz czujniki ruchu i wtedy jak mucha wpadnie do środka to alarm się nie uaktywni. Drugi jest od pochylenia (jak obrazek wskazuje) co by Ci złodzieje na lawete auta nie wprowadzili. Ogólnie polecam przeczytać instrukcje obsługi do A4 B6 dostępnej na forum.
-
[ALL B7] Kupno przedniej szyby
Tu masz wszystko opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200069.0
-
[B5 ATJ] [ALL B5] brak wskazania temperatury oleju?? po 20km wskazowka na 60st.
Nie temp. oliwy tylko płynu chłodzącego i tak bez VAG-a to będzie wróżenie z fusów. Najszybciej będzie to termostat. Pogadaj z chłopakami i podjedź na spot lokalny. Tam na pewno ktoś Ci podepnie.
-
[INNE] Kolizja drogowa co dalej?
Nie masz racji kolego. Bo wtedy nie patrzy się na uszkodzenia kolegi który napisał temat tylko tamtego który twierdzi, że on już wyprzedzał. W takiej sytuacji nasz kolega z forum uderzył by go w tył. Ewentualnie o tył by zawadził ale tylko przodem i na przodzie by miał uszkodzenia. A nasz kolega ma cały bok przerysowany czyli sytuacja jest prosta. Byli na równi ten w lusterko nie spojrzał albo był w martwym punkcie i wszystko w temacie.
-
[INNE] Kolizja drogowa co dalej?
Jeśli masz świadka to nic się nie bój. Wygrasz.
-
Kabelek w przy zaworze butli i wskaźnik ilości gazu
Podłączyć